Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00

Nasze marki

ZamówPrezent

Oferujemy wyjątkowe personalizowane prezenty na każdą okazję w ciągu roku: urodziny, imieniny, święta, śluby, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Dziadka, Dzień Babci i wiele innych. Znajdziesz tu upominki z drewna, szkła, metalu oraz tekstylia z nadrukiem. Prezenty z grawerem to piękne i eleganckie upominki, które sprawią dużo radości każdej obdarowanej osobie. W ofercie mamy skrzynki na alkohol, karafki, kufle, szklanki, drewniane pudełka, poduszki, kubki termiczne, kubki z nadrukiem czy koszulki.



Znaki-bhp.pl

Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych znaków bezpieczeństwa oraz tabliczek bhp spełniających wymagane normy. Oferujemy między innymi znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu, instrukcje bhp, tablice budowlane, tabliczki informacyjne na drzwi, zakazy wstępu, piktogramy clp, a także gaśnice i apteczki. Znaki wyprodukowane są z materiałów wysokiej jakości, przez co są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Nasz asortyment to także odzież, buty i rękawice robocze oraz środki ochrony wzroku, słuchu i dróg oddechowych.



Kalendarze-reklamowe.pl

Zajmujemy się projektowaniem i dystrybucją kalendarzy firmowych, które mogą znaleźć się w biurach, przychodniach, bankach, urzędach, a także mogą być wręczane klientom i partnerom biznesowym. Oferujemy kalendarze trójdzielne oraz jednodzielne z płaską lub wypukłą główką, plakatowe, listkowe, spiralowane oraz planery na biurko. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.


Dlugopisy-reklamowe.pl

Oferujemy całą gamę długopisów reklamowych, które są doskonałymi narzędziami marketingowymi. Nasz asortyment to między innymi długopisy metalowe z grawerem, długopisy plastikowe z nadrukiem, długopisy ekologiczne oraz pióra i zestawy piśmiennicze. Znajdziesz u nas klasyczne modele w wielu kolorach oraz produkty bardziej oryginalne i nowoczesne.

Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa