Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zegary reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zegarki na biurko z logo firmy | Tanie zegarki reklamowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–19 z 19 wyników

Lampka USB

Zegarki reklamowe na biurko
3,12 zł
Kod producenta:
V3469-21
Kolory:
       
                                                               

Zegarki reklamowe przyciągają wzrok ludzi wszędzie tam, gdzie się znajdują. W biurze, poczekalni, hotelu czy restauracji – wszędzie tam może znaleźć się zegarek z logo, na który zerkać będą ludzie, aby sprawdzić aktualną godzinę. Dzięki temu umieszczenie treści reklamowych na zegarkach z nadrukiem jest doskonałym sposobem na dotarcie do świadomości szerokiego grona odbiorców oraz zyskanie nowych klientów.

Logo lub nadruk umieszczone na zegarku nie są nachalne, a pomimo tego takie nośniki reklamy doskonale spełniają swoje zadanie. Dlaczego? Wszystko to przez fakt, że nasz wzrok wędruje do zegara bardzo często. Pomimo tego, że przede wszystkim sprawdzamy godzinę, to jednak komunikat reklamowy zawarty na zegarze i tak do nas trafia i utrwala się w pamięci.

Jest tak nie tylko w przypadku reklamowych zegarów ściennych znajdujących się w wielu miejscach, ale także jeżeli chodzi o małe i praktyczne zegarki z logo na biurko.

Zegarki reklamowe na biurko będą świetną dekoracją każdego wnętrza

Zegar stołowy może stanąć na dosłownie każdym biurku w przestrzeni publicznej i będzie się na nim pięknie prezentował oraz przyciągał wzrok osób przebywających w jego pobliżu. Dzięki temu logo albo nadruk na zegarku będą zawsze widoczne i optymalnie spełnią swoje zadanie.

Dzięki temu, że modeli i wzorów zegarków na biurko jest bardzo wiele, każdy może wybrać odpowiedni gadżet reklamowy, którego użyje do dekoracji przestrzeni oraz do reklamy swojej firmy.

Wiele rodzajów reklamowych zegarków na biurko pozwoli na wybór gadżetu idealnego

Niezwykle elegancko prezentują się drewniane zegarki na biurko, które dodają każdemu wnętrzu nutki elegancji, a do tego wpisują się w najnowsze trendy. Wszelkiego rodzaju gadżety ekologiczne, jak na przykład ekologiczne długopisy, notesy czy pendrive’y są obecnie bardzo popularne z uwagi na fakt, że coraz więcej ludzi dba o środowisko oraz zrównoważony rozwój naszej planety. Zegary na biurko z drewna to jeden ze sposobów rezygnacji ze szkodliwego plastiku, a do tego piękna i gustowna ozdoba biura, która spodoba się każdemu.

Zegary na biurko LED prezentują się jednocześnie elegancko i stylowo i nadają się tak naprawdę do dekoracji każdego wnętrza. Nowoczesnym osobom idącym z duchem czasu spodobają się zapewne cyfrowe zegarki na biurko, które oprócz pokazywania czasu mogą pełnić także inne funkcje. Na przykład elektroniczny zegarek na biurko MAGIC złożony jest z dwóch kostek, które po złączeniu pokazują aktualną godzinę, a po rozłączeniu temperaturę powietrza oraz jego wilgotność. Jeżeli ktoś jest fanem gadżetów elektronicznych i nowinek, będzie to idealny upominek dla niego.

Zegarki na biurko z logo mogą także posiadać praktyczne przyborniki, w których zmieszczą się wszystkie potrzebne w pracy przedmioty, jak na przykład długopis z grawerem, ołówek, nożyczki czy linijka. Takie zegarki z przybornikiem spodobają się fanom użytecznych rozwiązań, ponieważ dzięki nim nie dość, że zawsze będą wiedzieć, która jest godzina, to jeszcze będą mieć wszystkie niezbędne w pracy przybory zawsze pod ręką i w jednym miejscu.

Warto zwrócić także uwagę na zegarki z budzikiem, które pomogą się rano obudzić, ale też przypomną o ważnych terminach i spotkaniach.

Znakowanie na reklamowych zegarkach na biurko

W zależności od tego, z jakiego materiału wykonane są zegarki na biurko z logo, dopasujemy do nich jak najlepszą i jak najbardziej efektowną metodę znakowania. Najbardziej popularnymi metodami znakowania zegarków reklamowych jest grawerowanie laserowe oraz tampodruk.

Grawer pięknie wygląda na drewnianych i metalowych zegarkach na biurko. Ta technika polega na usunięciu ze znakowanego gadżetu reklamowego jego wierzchniej warstwy i uwidocznienie surowego, nieobrobionego materiału znajdującego się pod spodem. Takie znakowanie jest bardzo trwałe i eleganckie, a do tego odporne jest na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki niemu każdy artykuł reklamowy wygląda na droższy, niż jest w rzeczywistości.

Tampodruk sprawdza się w przypadku nierównych i nieregularnych powierzchni oraz tworzyw sztucznych. Wszystko to dzięki elastycznemu stemplowi, czyli tak zwanemu tamponowi, który dopasowując się do znakowanej powierzchni, nanosi na nią warstwę farby ze wzoru.

Niezależnie od tego, którą techniką zostanie wykonane znakowanie możesz mieć pewność, że reklama Twojej firmy na zegarkach na biurko z nadrukiem będzie Cię godnie reprezentować.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa