Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety elektroniczne z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Stacje pogodowe z logo | Tanie reklamowe stacje pogody

  • Pokazuje 1–18 z 18 wyników

Wykorzystaj wielofunkcyjność gadżetów reklamowych do reklamy swoich usług

Stacje pogodowe to doskonały gadżet dla każdego zapalonego fana meteorologii, ale też praktyczny element wyposażenia gospodarstwa domowego. Reklamowe stacje pogodowe pokazują na przykład temperaturę, poziom ciśnienia, stopień wilgotności, ilość opadów oraz poziom zachmurzenia. Inne funkcje, w jakie wyposażone są firmowe stacje pokazujące pogodę to między innymi wyświetlanie aktualnej godziny oraz budzik. To bardzo praktyczny gadżet reklamowy, który może być ciekawą ozdobą kuchennego parapetu albo firmowego biurka, w zależności od wybranego modelu stacji pogodowej i potrzeb posiadającej ją osoby.

Stacje pogodowe mogą być ciekawą formą Twojej reklamy

Stacje pogodowe z logo to ciekawy i nieoczywisty gadżet upominkowy, który może być dawany na prezent. Mogą stanąć w każdym biurze, w poczekalni, na stajach pociągów oraz na dworcach, ale też w welu innych miejscach, przez które na co dzień przewija się dużo ludzi. Aktualna i prognozowana pogoda to zawsze dobry pierwszy temat wielu rozmów i sposób na przełamanie lodów w rozmowie. Dlatego warto wyposażyć swoje biuro w reklamową stację pogody z Twoim logo. Zatrzyma to u Ciebie klientów na dłużej, co może doprowadzić do tego, że skorzystają z większej ilości Twoich usług.

Stacje pogodowe dostępne na reklamowegadzety.pl

W naszym sklepie znajdziesz kilkanaście modeli stacji pogodowych na prezent, które mogą zostać specjalnie oznakowane Twoim logo. W zależności od tego, czego aktualnie szukasz, posiadamy zarówno praktyczne, cyfrowe stacje pokazujące pogodę, które mogą być ciekawym gadżetem reklamowym albo niezwykle eleganckie i wręcz ekskluzywne analogowe stacje pogodowe, które będą ciekawą ozdobą każdego biurka, na którym staną. Wyjątkowym prezentem będzie stacja pogodowa Meteor, która prezentuje się niezwykle atrakcyjnie i jest na pewno nieprzeciętnym produktem. Eleganckie, drewniane stacje pogodowe z grawerem będą świetnym gadżetem na prezent dla szefa lub doświadczonego pracownika i na pewno będą im służyć przez długi czas. Grawer to bardzo trwała technika znakowania, która nadaje przedmiotowi dodatkowej nutki elegancji.

Stacje pogodowe to praktyczne gadżety reklamowe

Cyfrowe stacje pogodowe wyposażone są w czujniki, które pozwalają także na sprawdzenie temperatury i warunków atmosferycznych na zewnątrz. Dzięki przejrzystym wyświetlaczom stacji pogodowych bardzo łatwo i szybko można zobaczyć wszystkie informacje potrzebne do sprawdzenia aktualnej pogody, co pozwoli na odpowiedni wybór stroju albo zdecydowanie, czy musimy brać ze sobą parasol, czy jednak lepiej wrzucić do torebki albo plecaka okulary przeciwsłoneczne. Wyświetlacze często wyposażone są też w specjalne lampki. Dzięki takiemu podświetleniu ekran może być widoczny także nocą albo w przypadku, kiedy rano wybieramy się do pracy, a nie chcemy budzić domowników poprzez zaświecenie lampy.

Planując strategię marketingową, warto zastanowić się nad wyborem stacji pokazujących pogodę jako gadżetu upominkowego, na którym umieścisz Twoje logo. Będzie to na pewno bardzo ciekawy artykuł promocyjny, który przyciągnie uwagę klientów i stanie się nawet tematem długich i ciekawych rozmów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa