Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety biurowe z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety do biura z logo | Tanie reklamowe gadżety biurowe

  • Pokazuje 1–17 z 17 wyników

Lupa reklamowa to bardzo praktyczny gadżet promocyjny

Zdarzają się takie sytuacje, w których bardzo musimy się natrudzić, aby przeczytać drobny druk. Jest tak w przypadku umów, napisów na opakowaniach produktów spożywczych albo na małych przedmiotach. W takich przypadkach doskonale sprawdzi się lupa z logo firmy, którą możesz rozdawać swoim klientom niezależnie od branży, w jakiej działa Twój biznes. Doskonale będzie pasować do gabinetów okulistycznych oraz salonów optycznych, ale wcale nie znaczy to, że lupy z nadrukiem przypisane są tylko do tych miejsc. Tak naprawdę każda firma może zainwestować w ten niezwykle praktyczny gadżet reklamowy i umieszczać na nim swoje logo. Klienci na pewno skorzystają z takiej formy reklamy w wielu miejscach i sytuacjach.

Lupy reklamowe mają wiele ciekawych kształtów, a dzięki swoim niewielkim rozmiarom można schować je na przykład do portfela i zawsze mieć pod ręką. Tak będzie na przykład w przypadku lupy z nadrukiem w kształcie karty kredytowej, która zmieści się do specjalnej przegródki w portfelu, więc przeczytanie składników na opakowaniu produktu w sklepie spożywczym nie będzie już stanowiło żadnego problemu dla osób mających problemy ze wzrokiem. Lupa reklamowa w tradycyjnym kształcie będzie bardzo ładną dekoracją każdego biura, a więc oprócz swojej podstawowej funkcji będzie także pełnić rolę estetyczną. Komfort widzenia w przyciemnionych pomieszczeniach zapewni na pewno lupa z lampką LED, która nie tylko powiększy, ale także podświetli czytany tekst.

Nadruki na lupach reklamowych wykonujemy trwałą i wyrazistą metodą tampodruku. Polega ona na przeniesieniu farby z wytrawionej matrycy na znakowany przedmiot za pomocą elastycznego stempla, czyli tamponu. Ta metoda sprawdza się idealnie w przypadku małych nadruków na niewielkich przedmiotach promocyjnych, ponieważ nawet najmniejsze detale wzoru są dzięki niej bardzo dobrze widoczne.

Reklamowe gumki do mazania przydadzą się w każdym biurze

Gumki do mazania z logo mogą być nie tylko częścią podstawowego wyposażenia szkolnego piórnika. Przydadzą się także w domu oraz w biurze. Sprawdzą się doskonale jako gadżet reklamowy w biurach projektowych i architektonicznych, u krawcowych oraz wszędzie tam, gdzie wykonywane są szkice czy rysunki. Także w innych miejscach gumki do mazania z nadrukiem mogą być doskonałym sposobem na reklamę. Pozwolą na szybkie usunięcie notatek czy rysunków wykonanych ołówkiem, a także na drobne poprawki projektów. Ołówek ma tę przewagę nad długopisem reklamowym, że można bardzo szybko wprowadzić zmiany w zapiskach naniesionych na papier właśnie dzięki praktycznym gumkom do mazania.

Reklamowe gumki do mazania z naszej oferty prezentują się bardzo estetycznie, ponieważ wyposażone są w plastikowe obudowy, które są ich dodatkową ozdobą. Dzięki nim ten zwykły gadżet reklamowy nabiera dodatkowego uroku i staje się praktycznym, a do tego bardzo ładnym artykułem promocyjnym, który możesz wykorzystać jako element swojej kampanii promocyjnej.

Gadżety biurowe do eleganckich przestrzeni

W ofercie posiadamy także gadżety reklamowe, które będą ozdobą biura każdego przedsiębiorcy. Jest to na przykład elegancki firmowy przycisk do papieru, dzięki któremu dokumenty zawsze będą w jednym miejscu pomimo przeciągów. Spełnia nie tylko funkcję praktyczną, ale jest też bardzo ładną ozdoba każdego biurka czy półki w biurze. Przycisk do papieru z logo wyposażony jest w klipsy w kształcie ludzików, co bardzo efektownie przedstawia ideę budowania zespołu oraz więzi międzyludzkich.

Innym eleganckim gadżetem biurowym, jaki posiadamy, jest podstawka na karteczki reklamowe z ekoskóry. Prezentuje się ona niezwykle gustownie, a do tego pomaga utrzymać w porządku drobne notatki i służy jako wygodne i estetyczne miejsce przechowywania małych karteczek, które przydają się do robienia drobnych zapisków. Każde biuro na pewno wiele zyska, jeżeli znajdzie się w nim taka podstawka na karteczki z logo firmy.

Wesołe reklamowe gadżety biurowe do dekorowania

Gadżety biurowe nie tylko są praktyczne i pomagają w pracy, ale mogą także przynieść wiele radości i zabawy. Tak będzie na pewno w przypadku dekoracyjnych dziurkaczy reklamowych, które służą do ozdabiania na przykład kartek okolicznościowych oraz szkolnych prac plastycznych. Sprawdzą się nie tylko w przypadku dzieci, ale zadowoleni z niej będą także dorośli, którzy lubią wykonywać artystyczne projekty. Kolejnym wesołym artykułem promocyjnym jest reklamowa temperówka w kształcie jamnika. Dzięki niej każde zastrugania ołówka czy kredek sprawi duża radość, a umieszczenie na niej logo firmy wywoła pozytywne skojarzenia związane z marką.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa