Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Radia, głośniki, słuchawki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Radia i głośniki z logo | Tanie słuchawki reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–72 z 172 wyników

Reklama na radiach, głośnikach i słuchawkach reklamowych

Muzyka towarzyszy nam codziennie, umila nam czas, pomaga w pracy, pozwala się zrelaksować i odpocząć. Wiele osób wręcz nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Dla takich osób idealne będą radia z logo, głośniki z nadrukiem oraz słuchawki reklamowe. Wszystkie te urządzenia sprawiają, że słuchanie muzyki jest przyjemne i można robić to w każdym miejscu. Możesz wykorzystać ten fakt i umieścić swoją reklamę na tych właśnie gadżetach elektronicznych. To wbrew pozorom świetne miejsce na reklamę. Dzięki coraz bardziej popularnym rozwiązaniom bezprzewodowym wszystkie te urządzenia można zabrać w każde miejsce, dzięki czemu reklama dotrze do szerokiego grona odbiorców. Słuchawki, radia i głośniki dostępne są w różnych kształtach i kolorach.
Duża ilość opcji pozwala na wybrane idealnego modelu gadżetu do indywidualnego stylu albo do charakteru kampanii reklamowej. Możesz wybierać także pomiędzy tradycyjnymi słuchawkami z kablami albo wygodnymi słuchawkami bezprzewodowymi z logo. Do ładowana tych ostatnich przyda się na pewno reklamowy powerbank, na którym również możesz umieścić logo, grawer lub nadruk.

Radia, głośniki i słuchawki reklamowe w pracy

Każdy sposób na umilenie sobie wykonywania służbowych obowiązków jest dobry. Słuchanie muzyki spisuje się w tym wypadku doskonale. Badania dowodzą, że słuchanie ulubionej muzyki wpływa na skupienie się i zwiększa produktywność pracowników. Dzięki słuchaniu muzyki na bezprzewodowych słuchawkach z logo czas płynie szybciej, ale do tego jesteśmy w stanie zrobić znacznie więcej. Reklamowe słuchawki na uszach mogą też być subtelnym sygnałem wysyłanym współpracownikom, za pomocą którego przekazujemy im, że w tym momencie skupiamy się na pracy i nie chcemy być rozpraszani przez pogaduszki.
W biurach sprawdzą się zdecydowanie radia z logo. Muzyka płynąca z radia umila pracę wszystkim pracownikom znajdującym się w pomieszczeniu, dzięki czemu pracuje im się lepiej i przyjemniej.

Radia, głośniki i słuchawki reklamowe w domu

Domowe zacisze to najbardziej popularne miejsce, w którym słuchamy muzyki. Muzyka z reklamowego radia leci zawsze gdzieś w tle podczas gotowania, sprzątania, prasowania czy rozmów z domownikami. Bezprzewodowe głośniki Bluetooth można podłączyć do osobistego smartfona i słuchać muzyki oraz oglądać filmy o znacznie wyższej jakości dźwięku, co wpływa na ich odbiór. Niektóre modele głośników są wyposażone nawet w wygodne, wbudowane podstawki na telefon. Dzięki muzyce puszczonej z bezprzewodowego radia z logo każda domowa impreza i przyjęcie odbędzie się w lepszej atmosferze. Większość głośników przyciąga wzrok, ponieważ cechuje ich bardzo oryginalny wygląd, co czyni je nie tylko użytecznym i praktycznym gadżetem reklamowym, ale też ciekawą ozdobą domowej przestrzeni.

Radia, głośniki i słuchawki reklamowe w podróży i sporcie

Podczas uprawiania sportu oraz wszelkiej aktywności fizycznej, idealnie sprawdzą się bezprzewodowe słuchawki, które dzięki brakowi jakichkolwiek kabli pozwalają na swobodę ruchów i nie powodują żadnych ograniczeń. Można wybierać pomiędzy dużymi, klasycznymi słuchawkami albo małymi słuchawkami dousznymi. Takie słuchawki są bardzo wygodne i nie wypadają z uszu, a do tego oferują bardzo wysoką jakość dźwięku. W naszej ofercie posiadamy praktyczne modele, do których dołączony jest powerbank, który nie dość, że naładuje same słuchawki, to jeszcze może posłużyć do ładowania smartfonu albo tableta. Posiadamy także specjalne słuchawki przeznaczone do uprawiania sportu, które wyposażone są w specjalne elastyczne elementy, które zakłada się za uszy. Dzięki nim słuchawki są dodatkowo zabezpieczone przed wypadaniem, a uprawianie sportu staje się znacznie przyjemniejsze.
Radia z logo sprawdzą się natomiast podczas podróży, pikników oraz biwaków. Każdą z tych okazji umili muzyka lecąca z reklamowego radia, dzięki czemu będą one wyjątkowe.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa