Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety biurowe z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kalkulatory z logo | Tanie kalkulatory reklamowe

  • Pokazuje 1–7 z 7 wyników

Kalkulatory reklamowe to wciąż popularny gadżet służący reklamie

Pomimo tego, że już praktycznie każdy smartfon wyposażony jest w aplikację kalkulatora, popularność tradycyjnych kalkulatorów wcale nie spada. Trudno się dziwić. Kalkulatory reklamowe są bardzo przydatne w pracy i codziennym życiu, a do tego łatwe i szybkie w obsłudze. Jest też coś niezwykle satysfakcjonującego w możliwości uderzania w fizyczne klawisze, które do tego wydają charakterystyczny, klikający dźwięk.

Kalkulatory z nadrukiem – postaw na tradycję i sprawdzone rozwiązania

Z powodu nadmiaru elektroniki, która otacza nas na co dzień oraz mnogości wszelkich dostępnych na rynku gadżetów elektronicznych, wiele ludzi decyduje się na powrót do dawnych, tradycyjnych rozwiązań analogowych. Nasze życie wręcz przesycone jest elektroniką i część ludzi po prostu chce sobie od niej odpocząć, decydując się na zapisywanie notatek w praktycznych notesach, powrót do tradycyjnych budzików, czy ręczne zapisywanie przepisów w zeszytach. Warto wpisać się w ten trend Twoją reklamą i zdecydować się na umieszczenie logo lub nadruku na praktycznych i użytecznych kalkulatorach reklamowych.

Kalkulatory firmowe z logo przydadzą się w każdej firmie

Żaden dział finansowy ani firma świadcząca usługi księgowości nie obędzie się bez praktycznego kalkulatora firmowego. Kalkulator wbudowany w smartfona w ich przypadku na pewno się nie sprawdzi, ponieważ nie pozwoli na szybkie wykonanie zaawansowanych obliczeń. Dla pracowników działów finansowych, handlowych i księgowości tradycyjny kalkulator reklamowy to podstawowy przedmiot potrzebny im w pracy. Kalkulatory z logo lub nadrukiem przydadzą się także handlowcom do obliczania wyników sprzedaży albo marży. Kalkulatory spotykane są między innymi w szkołach, urzędach pocztowych, sklepach spożywczych, urzędach państwowych. Dzięki temu, że są obecne i dostrzegalne w tak wielu miejscach, są idealnym nośnikiem reklamy, na którym może znaleźć się logo Twojej firmy lub wybrany przez Ciebie nadruk.
Oferujemy różne modele firmowych kalkulatorów, od tych małych i poręcznych, które łatwo można wrzucić do plecaka albo damskiej torebki, po klasyczne, duże kalkulatory kojarzone z wykonywaniem trudnych i skomplikowanych obliczeń przez specjalistów od spraw finansów. Nie ważne, na jaki typ kalkulatora reklamowego się zdecydujesz, jeżeli naniesiemy na niego Twoje logo lub nadruk, będzie to doskonały gadżet reklamowy. Jeszcze bardziej wyróżnisz się, jeżeli Twoje logo znajdzie się na reklamowym kalkulatorze z linijką. To bardzo ciekawe i praktyczne rozwiązanie, które przyciąga wzrok każdej osoby, a do tego ma dodatkową, nieoczywistą funkcję.

Niezawodne kalkulatory reklamowe z Twoim logo lub nadrukiem

Tradycyjne kalkulatory są projektowane tak, aby przetrwać lata i długo służyć ich właścicielom. Oferowane przez nas kalkulatory reklamowe są zrobione z materiałów wysokiej jakości oraz odporne na uszkodzenia i zarysowania. Baterie, w które są wyposażone, pozwalają na długą pracę bez przeszkód, dzięki czemu to gadżet firmowy, który przez długi czas będzie widoczny na biurkach osób, które z nich korzystają. Dlatego kalkulatory z logo oraz kalkulatory z nadrukiem to doskonały sposób na reklamę i zaistnienie w świadomości wielu jej odbiorców.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa