Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kalendarze reklamowe firmowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kalendarz firmowy książkowy z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Kalendarze firmowe książkowe

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy do oferty kalendarze książkowe. To bardzo skuteczny gadżet promocyjny, który możesz mieć praktycznie zawsze pod rękę i będzie Ci służył przez cały rok. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kalendarzy reklamowych, wśród których znajdują sie także kalendarze książkowe. Mamy spory wybór i gwarantujemy dużą różnorodność.

Kalendarze książkowe z logo firmy

W tym dziale produktów najchętniej wybierane są kalendarze książkowe personalizowane. Jest to taki rodzaj kalendarza, który może służyć jako terminarz lub praktyczny notes. Personalizacja polega tutaj na wykonaniu graweru z logo firmy lub innej grafiki czy napisu. Kalendarz w formie książki jest doskonałym nośnikiem reklamowym. Taki rodzaj gadżetu reklamowego można wręczyć pracownikom na jakimś evencie firmowym, ale z powodzeniem można go także dawać swoim nowym, przyszłym i stałym klientom. Z pewnością będzie im służył przez cały rok. Polecamy wybór kalendarzy książkowych na zamówienie, bo wtedy każdy z naszych klientów ma pewność, że wybrał ciekawy i dopasowany do swoich potrzeb produkt. Taka wersja może mieć nie tylko atrakcyjną okładkę, ale również ciekawe wnętrze. Wśród naszych propozycji znajdują się kalendarze w mniejszym i większym formacie, od A6 do A4 z dodatkowymi stronami na notatki, z książkami adresowymi, strony z wyszczególnionymi godzinami i datami, tak aby każdy mógł wpisać na przykład miejsce, czas i datę konkretnego spotkania, z mapami oraz popularnymi imieninami i najważniejszymi wydarzeniami. Taki produkt zawsze dobrze jest mieć pod ręką, a co za tym idzie musi zmieścić się do torebki, teczki czy plecaka. Wybierając taką propozycję można zamówić dowolną ilość produktów, które będą posiadały nazwę i logo firmy, a nawet jakieś interesujące i nawiązujące do działalności grafiki.

Jakość kalendarzy książkowych z nadrukiem

Wszystkie produkty występujące w naszej ofercie cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania. Nasze kalendarze z logo firmy mogą mieć twarde okładki, ozdobne przeszycia oraz zakładki lub wszywane tasiemki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że kalendarze wręczane są potencjalnym kontrahentom i to właśnie dlatego też, ciągle tworzymy nowe wzory i formaty. Jeśli będziesz poszukiwać czegoś unikalnego, to przejrzyj przygotowane przez nas propozycje.

Kalendarz książkowy dla każdego

Każdy znajdzie tutaj idealny dla siebie kalendarz książkowy. Mamy kalendarze w wersji tygodniowej i dziennej. Taki gadżet będzie odpowiedni dla każdego przedsiębiorcy, nauczyciela, studenta a nawet ucznia, który zapisze w kalendarzu swój plan lekcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa