Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Maskotki z logo | Ubranka na maskotki z nadrukiem full color

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Czy reklama na maskotkach z nadrukiem się sprawdza? Oczywiście, że tak!

Proponujemy ciekawą, a jednocześnie uroczą opcję – maskotki reklamowe z nadrukiem! To gadżet reklamowy nie tylko dla dzieci. Spodobają się tak naprawdę osobom w każdym wieku. W końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka, a maskotki mogą wywołać w nas wiele pozytywnych uczuć. Dzięki temu treści reklamowe znajdujące się na przytulance reklamowej, jak na przykład logo firmy, hasło reklamowe lub slogan doskonale utrwalają się w świadomości odbiorców. Pamiętajmy, że nietypowe gadżety reklamowe sprawdzają się równie dobrze, co tradycyjne długopisy metalowe z grawerem albo kubki termiczne.

Maskotki z logo sprawdzą się w wielu branżach

Pluszowe misie i zwierzątka mogą kojarzyć się głównie ze szkołami i przedszkolami, jednak tak naprawdę pasują do każdej branży. Maskotka z logo może stać się rozpoznawalnym symbolem firmy, który będzie łatwo kojarzony z daną marką. Będzie także ozdobą każdego biura, banku czy urzędu, a znajdujący się na niej nadruk jeszcze bardziej wzmocni przekaz reklamowy. Maskotka reklamowa pasuje nawet do biura poważnego prezesa. Może być sposobem na zaczęcie rozmowy i przełamanie lodów podczas spotkań biznesowych.

Maskotki reklamowe z nadrukiem dla najmłodszych

Pluszaki z nadrukiem to oczywisty gadżet reklamowy dla najmłodszych. Może być rozdawany w szkołach oraz jako nagroda w konkursach. Warto dodać do niego inne artykuły promocyjne przydatne dzieciom, jak na przykład odblaskowe opaski samozaciskowe z nadrukiem. Takie gadżety zapewniają bezpieczeństwo najmłodszych na drodze po zmroku i sprawiają, że dzieci są bardzo dobrze widoczne. Dzięki temu kierowcy widzą odblask już z daleka i mogą ominąć dziecko w bezpiecznej odległości. Rodzice obdarowanego malucha na pewno będą wdzięczni za to, że firma dba o jego bezpieczeństwo.

Znakowanie na maskotach reklamowych z nadrukiem

W przypadku maskotek nanoszenie nadruków bezpośrednio na powierzchnię pluszaka jest bardzo trudne albo wręcz niemożliwe, a do tego nie daje dobrych efektów. Dlatego aby otrzymać skuteczne i wyraziste logo lub nadruk nanosimy je na koszulki albo inne ubranka, w które wyposażone są maskotki reklamowe. Dzięki temu znakowanie pluszaków jest znacznie prostsze oraz bardziej uniwersalne. Ubranka można ściągać, co znacznie ułatwia nanoszenie na nich nadruków oraz pozwala na ich pranie, a także łatwą wymianę treści reklamowych na artykule promocyjnym. Zamiast kupować nową maskotkę można po prostu zamówić wykonanie projektu na koszulce albo ubranku pluszaka.

Maskotki z nadrukiem będą pięknym prezentem

Oferujemy nie tylko maskotki reklamowe dla firm, ale także personalizowane misie na prezent dla bliskich albo znajomych. Ucieszą się z nich zwłaszcza dzieci, dla których możemy przygotować maskotki z imieniem. Taki prezent będzie doskonałym towarzyszem zabaw i podróży oraz przytulanką do snu. Jednak maskotki lubią także dorośli, dlatego jest to uroczy prezent na urodziny, imieniny albo nawet rocznice czy śluby.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać maskotkę z nadrukiem idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb oraz przygotujemy dla Ciebie profesjonalny projekt nadruku, który naniesiemy na pluszaka.

Reklamowe maskotki do sublimacji

Nadruki na maskotkach wykonujemy za pomocą sublimacji. Dzięki temu otrzymujemy bardzo wyraziste nadruki w żywych barwach. Koszulki i ubranka na maskotki do sublimacji są przeważnie białe, ponieważ ten kolor stanowi idealne tło dla innych barw ze wzoru. Należy także pamiętać, że jeżeli w nadruku, który ma znaleźć się na ubranku, będzie kolor biały, to przybierze on barwę materiału. Sublimacja doskonale sprawdza się w przypadku znakowania różnego rodzaju tekstyliów z dużą zawartością poliestrów.

Sublimacja to nowoczesna metoda znakowania, która daje bardzo dobre i trwałe rezultaty. Nadruki nanoszone na znakowane tą metodą przedmioty sprawiają wrażenie wtopionych we włókna materiałów i nie są wyczuwalne w dotyku.Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa