Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Odzież reklamowa z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Odzież reklamowa z nadrukiem | Tania odzież reklamowa dla firm

  • Pokazuje 1–72 z 198 wyników

Basic koszulka męska

Koszulki z logo dla firm
39,95 zł 19,95 zł
rabat 51%
Kod producenta:
AD1291412
Kolory:
       
                                                                             
promocja

Pique Polo koszulka polo męska

Koszulki z logo dla firm
44,90 zł 39,90 zł
rabat 12%
Kod producenta:
AD2036413
Kolory:
       
                                                       
promocja

Heavy New koszulka unisex

Koszulki z logo firmy
16,34 zł
Kod producenta:
AD1373912
Kolory:
       
                                                           

Cape bluza męska

Koszulki z logo dla firm
125,00 zł 99,98 zł
rabat 21%
Kod producenta:
AD4130113
Kolory:
       
               
promocja

Basic koszulka damska

Koszulki z logo firmy
13,31 zł
Kod producenta:
AD1340312
Kolory:
       
                                                                   

Paint koszulka unisex

Koszulki z logo firmy
10,13 zł
Kod producenta:
ADP736412
Kolory:
       
                                           

Basic koszulka dziecięca

Koszulki z logo firmy
8,47 zł
Kod producenta:
AD1380107
Kolory:
       
                                                                               

Ubrania reklamowe i odzież reklamowa dla Twojej firmy

Odzież reklamowa jest niezwykle praktyczna i odpowiednio zaprojektowana może służyć do podkreślenia stylu noszącej ją osoby. Może być stosowana jako gadżet reklamowy podczas targów i wszelkich kampanii promocyjnych, jedna z nagród organizowanego przez Ciebie konkursu, jako wyposażenie powitalne nowych pracowników, albo strój, w którym Twoi pracownicy wykonują swoje obowiązki. Zastosowań ubrań reklamowych z logo lub nadrukami jest tak naprawdę nieskończenie wiele i to Ty decydujesz do czego będzie ona użyta.
Odzież reklamowa może być dobrana do każdej okazji i pory roku. Może być noszona w biurach i wewnątrz budynków, ale też podczas wydarzeń i eventów organizowanych na świeżym powietrzu. We wszystkich tych sytuacjach potencjał reklamowy będzie bardzo duży. To nie tylko tradycyjne t-shirty z logo, ale też ciepłe elementy ubrań, które mogą być noszone w chłodniejsze i wietrzne dni.

Dzięki odpowiednio dobranym metodom znakowania możemy zmienić zwykłe koszulki, bluzy, polary, czapki, kapelusze, koszule, kurtki, kamizelki czy spodnie w wygodny i praktyczny nośnik reklamy Twojej firmy, który w bardzo łatwy i tani sposób możesz wykorzystać jako stały element promocji Twojej firmy. Wystarczy nanieść na nie logo, slogan lub inny rodzaj nadruku i reklama gotowa.

Odzież reklamowa z Twoim logo jest idealnym gadżetem upominkowym

Stosowanie reklamowej odzieży z logo lub nadrukiem w celach promocyjnych jest praktykowane już od dawna i sprawdza się doskonale. Różnego rodzaju ubrania reklamowe rozdawane są na przykład na targach branżowych albo targach pracy organizowanych na uczelniach. Rozdawanie odzieży reklamowej z logo lub nadrukiem sprawdzi się także podczas organizowanych akcji charytatywnych oraz eventów sportowych. Odzież reklamowa sprawdzi się też doskonale podczas promocji uczelni i uniwersytetów wśród uczniów szkół licealnych. Elementy ubrań reklamowych rozdawanych podczas biegów i maratonów stają się wtedy pamiątką na długie lata i przywołują wspomnienia. Osoba obdarowana takim elementem stroju reklamowego nosi go potem z dumą chwaląc się swoim osiągnięciem, a przy okazji nosi na sobie reklamę Twojej firmy i promuje ją wśród innych ludzi.

Koszulki z logo dla Twoich pracowników

Ubrania reklamowe z logo mogą być z powodzeniem używane przez duże sklepy i markety jako część stroju pracowników. Dzięki temu cały sklep zyskuje profesjonalny wygląd, a wchodząc do niego od razu wiadomo, do kogo możemy zwrócić się po pomoc w razie ewentualnych problemów ze znalezieniem jakiegoś produktu lub po prostu będziemy mieć jakieś pytanie. Każdy z nas czuje się czasem zagubiony w dużych sklepach w centrach handlowych. Stosowanie specjalnej, ujednoliconej odzieży reklamowej jako strój Twoich pracowników ułatwisz kupującym robienie zakupów, dzięki czemu będę bardziej zadowoleni z usług i skłonni kupić nawet więcej, niż planowali. Takie rozwiązania sprawdzają się nie tylko w sklepach. Ubrania reklamowe z logo lub nadrukiem z powodzeniem mogą nosić pracownicy muzeum, restauracji czy członkowie organizacji charytatywnych. Stosowanie samych małych plakietek z Twoim logo albo identyfikatorów na smyczach może nie wystarczyć z powodu ich małego rozmiaru. Odzież reklamowa sprawdzi się tutaj idealnie dzięki dużej powierzchni, na której można umieścić Twoje logo, tak aby było ono widoczne już z daleka. Jeżeli chcesz w jakiś sposób ujednolicić stroje Twoich pracowników, postawienie na ubrania reklamowe z Twoim logo będzie doskonałym i praktycznym rozwiązaniem.

Odzież reklamowa i firmowa pozwoli na Twoją promocję w każdej sytuacji

Nie ważne, w jakim celu użyjesz ubrań reklamowych z Twoim logo lub nadrukiem, zawsze będą one świetnym nośnikiem reklamy, która zostanie dostrzeżona przez dużą liczbę osób. Każdy, kto będzie nosił otrzymane od Ciebie koszulki, bluzy, polary, czapki, kapelusze, koszule, kurtki, kamizelki czy spodnie, będzie chodzącą reklamą Twojej firmy. Dzięki temu niskim nakładem kosztów zapewnisz sobie dostęp do bardzo szerokiego grona odbiorców. Odzież reklamowa będzie używana przez noszącą ją osobę wiele razy, dzięki czemu czas działania Twojej reklamy będzie bardzo długi. Nie musisz ograniczać się jedynie do ubrań. Postaw też na modne i praktyczne akcesoria i dodatki, jak na przykład okulary przeciwsłoneczne z logo lub nadrukiem, które ochronią oczy przed promieniami słonecznymi. Szukasz jeszcze innego gadżetu reklamowego, który będzie pasować do reklamowej odzieży? Dobrym pomysłem będzie lekki i praktyczny worek na sznurkach.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa