Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do rysowania
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zestawy do malowania z logo | Reklamowe zestawy malarskie z nadrukiem

  • Pokazuje 1–32 z 32 wyników

Kredki

Zestawy malarskie dla dzieci
1,86 zł
Kod producenta:
MO8580-23
Kolory:
       
         

Zestawy dla dzieci z logo firmy

Idealne gadżety reklamowe to takie, które są praktyczne albo przyczyniają się do rozwoju nowych lub istniejących już zainteresowań i hobby. Tak będzie z pewnością w przypadku artystycznych zestawów malarskich, które można wykorzystać w akcjach promocyjnych firmy. Takie reklamowe zestawy malarskie można rozdawać w szkołach i przedszkolach oraz jako nagrody z okazji organizowanych konkursów. Na pewno wpłynie to pozytywnie na wizerunek marki i pozwoli na zdobywanie nowych klientów i wzrost zaufania u tych już istniejących.

Zestawy do malowania z logo pozwalają na realizację swoich pasji, a także na spędzenie wolnego czasu w kreatywny i rozwijający wyobraźnię sposób. Ten gadżet reklamowy z pewnością zostanie doceniony przez osoby, które go otrzymają, a także będzie często w ich użyciu. Dlatego warto zainwestować w zestawy plastyczne z nadrukiem i pomyśleć o włączeniu ich do swojego arsenału standardowych gadżetów reklamowych.

Zestawy reklamowe do malowania dla małych i dużych artystów

Zestawy malarskie dla dzieci to ważny element wyposażenia szkolnego każdego malucha i jeden z podstawowych przyborów szkolnych, który powinien znaleźć się w tornistrze ucznia. Pozwalają na wykonywanie wielu prac plastycznych oraz kreatywne realizowanie swoich pomysłów. Reklamowe zestawy plastyczne wyposażone są we wszystko to, co potrzebne do tworzenia oryginalnych dziecięcych dzieł sztuki, czyli między innymi w kredki ołówkowe, kredki świecowe, temperówkę, flamastry, linijkę, gumkę do mazania oraz farby akwarelowe. Te akcesoria do malowania dają ogromne możliwości i pole do popisu dla każdego małego artysty, który z pewnością często będzie korzystał z takiego zestawu do malowania.

Jednak nie tylko dzieci mogą czerpać korzyści z zestawów plastycznych. Także młodzież i dorośli mogą je wykorzystywać do tworzenia wielu artystycznych projektów, czy to w domu czy w szkole.

U nas znajdziesz zestawy do malowania z przedmiotami do udekorowania

W naszym sklepie oferujemy nie tylko artystyczne zestawy malarskie solo, ale także zestawy z przygotowanymi już przedmiotami do pomalowania. Dzięki temu każdy może uaktywnić u siebie pokłady kreatywności i zrelaksować się po ciężkim dniu wypełnionym obowiązkami domowymi lub służbowymi oraz załatwianiem wielu ważnych spraw.

Oferujemy na przykład uroczą świnkę-skarbonkę do pomalowania, która może być dla obdarowanej osoby początkiem oszczędzania na upragnione wakacje czy kupienie wymarzonego przedmiotu. Taki reklamowy zestaw malarski składa się z białej gipsowej świnki oraz pędzla potrzebnego do jej udekorowania oraz pięciu farbek: czerwonej, żółtej, niebieskiej, białej oraz czarnej. Te kolory można łączyć i w efekcie uzyskiwać piękne barwy, które pokryją świnkę i będą pięknie na niej wyglądać.

Posiadamy także drewniany domek dla ptaków w zestawie z pędzelkiem oraz czterema farbkami. Można pomalować go wspólnie z dziećmi, a następne utrwalić farbę i umieścić karmnik dla ptaków pod dachem albo na balkonie. Ptaki będą przylatywać do domku po jedzenie albo aby się w nim schronić, a dzieci będą mogły je wtedy obserwować. To doskonały projekt dla całej rodziny.

Zestawy do malowania to także praktyczne tablice z pisakami

Reklamowe tablice suchościeralne przydadzą się w wielu miejscach. Posłużą dzieciom w domu oraz szkole do zabawy i rysowania, ale sprawdzą się także w miejscach, w których można zorganizować kącik dla dzieci, których rodzice załatwiają wtedy ważne sprawy, czyli na przykład w bankach czy urzędach. Takie tablice pozwalają na oszczędności, ponieważ zamiast dawać dziecku do kolorowania kartkę papieru, maluje ono na powierzchni, która łatwo i szybko może zostać wyczyszczona.

Natomiast tablice do pisania z magnesami przydadzą się także w pracy. Podczas spotkania biznesowego czy omawiania spraw z pracownikami warto mieć przy sobie coś, na czym będzie można zapisać najważniejsze punkty czy wnioski, a także rysować wykresy. Idealnie w tym cel sprawdzą się właśnie suchościeralne tablice magnetyczne, które można łatwo przechowywać i przenosić w różne miejsca, w których są potrzebne.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa