Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety biurowe z logo
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zestawy gadżetów biurowych z logo | Reklamowe gadżety biurowe

  • Pokazuje 1–3 z 3 wyników

Zestawy relamowe gadżetów biurowych z logo i nadrukiem

Ogromną zaletą gadżetów reklamowych jest fakt, że ich wybór jest naprawdę ogromny. Pozwala to na tak naprawdę nieskończenie wiele sposobów na promocję, ograniczonych jedynie wyobraźnią osoby planującej kampanię lub budżetem firmy. Można zdecydować się na pojedynczy gadżet, jak na przykład tradycyjny jednak wciąż modny długopis z nadrukiem albo skomponować idealny zestaw upominków reklamowych, który będzie dopasowany do aktualnych trendów lub do charakteru i działalności przedsiębiorstwa. Ta druga opcja wymaga planowania, dobrego przemyślenia strategii i poświęcenia czasu na znalezienie perfekcyjnego, spójnego zestawu. Można jednak pozbyć się tego problemu i skorzystać z już gotowych, optymalnie zaprojektowanych zestawów gadżetów biurowych.

Zestawy firmowe są odpowiednio dobrane

Zestawy gadżetów biurowych na prezent są specjalnie przygotowane, przez co prezentują się bardzo elegancko i ekskluzywnie. Są spójne pod względem wyglądu i tworzą duety albo trio idealne. Dodatkowo są to dwa lub trzy gadżety, które są praktyczne i bardzo przydatne w wielu sytuacjach. Są to długopisy, breloczki do kluczy, wizytowniki oraz portfele, a więc przedmioty, które często znajdują się w codziennym użytkowaniu. Każdy zestaw zapakowany jest w gustowne, kartonowe opakowanie wypełnione sztywną pianką z kształtami wyciętymi na gadżety, które jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość upominku. Gadżety z zestawów są spójne pod względem wyglądu i idealnie do siebie pasują. Zazwyczaj jest to połączenie skóry i metalu, jednak znajdą się też oryginalnie prezentujące się połączenia metalu i drewna. Oba te warianty prezentują się świetnie i na pewno będą ozdobą każdego biura.
W naszej ofercie znajdziesz zarówno tańsze, ale wciąż eleganckie zestawy gadżetów biurowych, jak i droższe komplety gadżetów do biura, które wykonane są z najwyższą starannością oraz z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni zestaw do swoich potrzeb oraz zasobów portfela.

Zestawy z logo to doskonały upominek

Zestawy tworzone są z odpowiednich gadżetów biurowych na prezent. Dlatego świetnie nadają się do obdarowywania nimi osób z powodu specjalnych okazji, które zawsze warto uczcić w wyjątkowy sposób, aby pamięć o nich cieszyła na długo. Zestawy upominków to idealny prezent dla osób, które właśnie otworzyły swoją pierwszą firmę. Dzięki nim na pewno poczują się wyjątkowo i będą mieć dodatkową motywację do odnoszenia sukcesów. Komplety gadżetów biurowych sprawdzą się też podczas jubileuszy firmowych. Dziesięciolecia, dwudziestolecia, trzydziestolecia, a tym bardziej wyższe „lecia” to ważne momenty w życiu firm. Oznaczają, że przedsiębiorstwa odnoszą sukcesy, wyprzedzają rynkową konkurencję i nie poddają się w żadnej sytuacji. Są to okazje, które zdecydowanie należy celebrować. Można to zrobić obdarowując pracowników albo kadrę zarządzającą specjalnie wybranym dla nich eleganckim zestawem gadżetów biurowych.
Zestawy upominków złożone z gadżetów biurowych mogą być też dawane jako prezent na urodziny dla szefów albo prezesów, jako prezent z okazji przejścia na emeryturę, jako upominek z okazji otworzenia nowego biura. Takich ważnych wydarzeń, które są warte upamiętnienia i specjalnego świętowania jest naprawdę dużo i należy je odpowiednio celebrować, na przykład poprzez wybranie specjalnego zestawu gadżetów.

Znakowanie zestawów gadżetów biurowych

Wszystkie gadżety znajdujące się w zestawach upominkowych nadają się do znakowania. Dzięki odpowiedniej personalizacji prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, a obdarowana nim osoba poczuje się bardzo doceniona. W przypadku zestawu gadżetów najlepiej sprawdzi się grawer laserowy, który jest najbardziej efektywną i elegancką metodą znakowania i będzie idealnie współgrał z zestawem i pięknie prezentował się na metalowych częściach przedmiotów. Wystarczy, że powiesz nam, co mamy dla Ciebie wygrawerować na długopisie, breloczku, wizytowniku albo portfelu, a my z przyjemnością wykonamy dla Ciebie projekt.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa