Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe na plażę
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Czapka z daszkiem z logo | Tanie czapki reklamowe

  • Pokazuje 1–44 z 44 wyników

Czapka z daszkiem - uniwersalny gadżet reklamowy

Czapka z daszkiem z nadrukiem to świetne rozwiązanie na gadżety promocyjne rozdawane podczas różnego rodzaju imprez sportowych. Z jednej strony będą podkreślały wydarzenie, w którym braliśmy udział, z drugiej jednoznacznie będą się kojarzyć z konkretnym eventem, a nadruk na czapce z daszkiem będzie jeszcze intensywniej przypominał o emocjach towarzyszących podczas różnego rodzaju mistrzostw, rozgrywek czy turniejów charytatywnych. Czapki z nadrukiem używane są także na co dzień. Coraz popularniejsze staje się uprawianie letnich sportów na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze, bieganie, rolki – kiedy temperatura sięga wysokich wartości czapka z daszkiem będzie nieocenionym gadżetem, którego użyteczność konsumenci docenią w takim momencie ponad wszelką miarę. Niezależnie od nadruku na czapce, jest to świetny pomysł na gadżet reklamowy, który będzie bardzo chętnie wykorzystywany każdego dnia, a hasło czy logo promocyjne będą mimowolnie przyswajane przez mijanych przechodniów na ulicy. Dodatkowo spodoba się zarówno mężczyznom jak i kobietom. Czapki mogą być używane także podczas pieszych wypraw górskich, leżakowania na plaży czy też na przykład podczas gry w tenisa na korcie. Dlatego mogą być świetnym dodatkiem do gadżetów turystycznych albo gadżetów na plażę. To niezastąpiony gadżet promocyjny na letnie wypady!

Czapka z daszkiem z nadrukiem

Gadżety reklamowe to doskonała forma promocji. Świetnym rozwiązaniem są czapki z logo lub specjalnym nadrukiem. Jest to opcja gadżetu, który idealnie wpisuje się w sferę produktów użytecznych.

Czapka z daszkiem z nadrukiem - świetny pomysł na reklamę

Jednym z najbardziej popularnych gadżetów ubraniowych, który sprawdzi się podczas wielu różnych okazji, między innymi na wakacjach, wycieczkach, czy choćby jako dopełnienie codziennych stylizacji jest czapka z daszkiem z własnym nadrukiem. Nadruk na czapkach z daszkiem wykonujemy metodą sitodruku. Odpowiednio wyeksponowany pozwoli na skuteczną reklamę firmy, będzie przy okazji subtelną promocją Twojej marki.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa