Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do rysowania
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kolorowanki z logo | Reklamowe malowanki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–28 z 28 wyników

Kolorowanki dla dzieci to świetny gadżet reklamowy dla dzieci!

Podczas planowania kampanii marketingowych pomyśl także o gadżetach dla dzieci. Jednym z takich artykułów promocyjnych, które idealnie sprawdzą się wśród najmłodszych, są kolorowanki reklamowe. W końcu każdy maluch to urodzony artysta, a kolorowanie to jeden z najpopularniejszych sposobów na spędzanie czasu i zabawę dla najmłodszych. Kolorowanie rozwija także wiele umiejętności, między innymi koordynację ruchową i kreatywność, dlatego rodzice malucha na pewno będą Ci wdzięczni za taki gadżet promocyjny. Wystarczy dorzucić jeszcze praktyczne kredki z nadrukiem i zestaw idealnych gadżetów dla dzieci gotowy.

Dodatkowo kolorowanki dla dzieci to dobre artykuły dziecięce niezależnie od płci. Dobrze dobrana kolorowanka dla dziewczynek sprawdzi się także jako kolorowanka dla chłopców. Cenione są zwłaszcza kolorowanki ze zwierzętami oraz przyrodą. Dziecko spędzając czas na kolorowaniu skupia się i uspokaja, a rodzice mogą w tym czasie zająć się domowymi obowiązkami. Kolorowanki z nadrukiem świetnie sprawdzą się także jako nagroda we wszelkiego rodzaju szkolnych konkursach.

Kolorowanki reklamowe z logo sprawdzą się w wielu miejscach

Proste kolorowanki dla dzieci można wykorzystać tak naprawdę w każdej branży. Sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie zapracowani i zmęczeni rodzice muszą zmierzyć się z czekaniem w kolejce, aby załatwić jakąś sprawę oraz jednoczesnym zajmowaniem się energicznym dzieckiem, czyli na przykład u lekarza, w banku albo w urzędzie. Jeżeli uda Ci się w takich miejscach zorganizować kącik do malucha wraz z reklamowymi kolorowankami z postaciami z bajek, Twoje wysiłki na pewno zostaną docenione, a rodzice będą Ci wdzięczni.

Nie są to jednak jedyne miejsca, gdzie reklamowe kolorowanki sprawdzą się idealnie. Można korzystać z nich także w hotelach, restauracjach u fryzjera czy u kosmetyczki. Także branża turystyczna wiele zyska, rozdając dzieciom kolorowanki z nadrukiem podczas podróży autokarem, pociągiem czy samolotem. Podczas wyjazdów trudno czasami jest zająć uwagę dziecka na odpowiednio dług czas potrzebny na dotarcie na miejsce, a kolorowanki z logo nadadzą się do tego celu naprawdę znakomicie.

Także w biurach turystycznych można zorganizować specjalne kąciki dla dzieci i dać dzieciom możliwość kolorowania i wesołego spędzenia czasu, a także zabawy z doskonale kojarząca się z podróżami i wypoczynkiem piłką plażową z nadrukiem.

Znajdziesz u nas także nietypowe kolorowanki reklamowe

Kolorowanki z nadrukiem to nie tylko tradycyjne malowanie kredkami po papierze. W naszym sklepie znajdziesz także oryginalne powierzchnie do kolorowania, które na pewno wzbudzą ciekawość i przyciągną wzrok, a do tego będą dla dziecka wspaniałym projektem plastycznym. Do każdej z nietypowych kolorowanek dołączony jest praktyczny zestaw kredek lub flamastrów, zatem od razu można zabrać się za ozdabianie przedmiotów.

Przedmioty do kolorowania, które znajdziesz w naszej ofercie to między innymi: latawce, fartuchy, torby, worki na sznurkach, podkładki na biurko, skarpety świąteczne, piórnik a nawet kubki. Dzieci mogą ozdobić każdy z tych przedmiotów i sprawić, że będą one wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Jeżeli dodatkowo umieścisz na nich swoje logo albo inny nadruk, taka forma reklamy na pewno zapadnie w pamięć.

Kolorowanki z nadrukiem to gadżety reklamowe nie tylko dla dzieci

Kolorowanie nie jest już tylko domeną najmłodszych. Bardzo popularne ostatnio stały się antystresowe kolorowanki dla dorosłych. Pozwalają one odprężyć się po ciężkim dniu spędzonym w pracy, a także skupić się na czymś innym niż myśli związane ze służbowymi obowiązkami. Kolorowanki dla dorosłych relaksują i uspokajają, a do tego dają ogromną satysfakcję, gdy już skończymy obrazek. Mamy wtedy poczucie, że wykonaliśmy kreatywne zadanie i zrobiliśmy coś dobrego dla siebie.

Dlatego kolorowanki reklamowe możesz podarować także dorosłym jako jeden z gadżetów promocyjnych. To nieoczywisty sposób na reklamę, który ucieszy wewnętrzne dziecko każdej dorosłej osoby. Każdy z nas z nostalgią wspomina czasy dzieciństwa, a dzięki odpowiednim kolorowankom z nadrukiem znów będziemy mogli się w nie przenieść. Dzięki temu zbudujesz pozytywny wizerunek Twojej marki, a klienci często będą do Ciebie wracać.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa