Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zapalniczki reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zapalniczki plastikowe z logo | Tanie zapalniczki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Zapalniczka

Zapalniczki plastikowe
2,03 zł
Kod producenta:
V7585-07
Kolory:
       
                 

Klasyczne zapalniczki plastikowe reklamowe 

Plastikowa zapalniczka z nadrukiem to nie tylko produkt pierwszej potrzeby i znak rozpoznawczy każdego palacza. Zapalniczka jest przydatna tak naprawdę dla każdego. Pozwala na rozpalenie ogniska albo kominka, zapalenie świecy zapachowej i relaks w domowym zaciszu, zapalenie palnika w kuchence gazowej i ugotowanie jedzenia. Zastosowań plastikowej zapalniczki jest bardzo dużo, dlatego są one bardzo dobrym miejscem na umieszczenie na nich reklamy. Zapalniczka plastikowa z logo to bardzo popularny i powszechny gadżet, który spotykany jest w wielu miejscach, nie tylko na przystankach autobusowych w towarzystwie „dymka”. Zapalniczki często wędrują w takich miejscach z rąk do rąk, więc Twoja reklama dotrze z pewnością do szerokiego grona odbiorców.
Zapalniczka plastikowa to też produkt wręcz kultowy. Chyba każdy z nas kojarzy wykonania „Kołysanki dla nieznajomej” Perfektu i tłum ludzi z zapalonymi zapalniczkami, którymi machają nad głowami. Dla niektórych przywołuje to uczucie nostalgii i przywołuje bardzo miłe wspomnienia.

Opcje zapalniczek plastikowych z nadrukiem

Zapalniczki plastikowe są niewielkie, ale mimo to z powodzeniem można nanieść na nie logo firmy, hasło reklamowe lub inny, drobny nadruk. Zapalniczki występują w wielu kolorach, można więc łatwo dobrać odpowiednią zapalniczkę do charakteru kampanii reklamowej albo barw przewodnich firmy. Można postawić na klasyczny, elegancki czarny nadruk na białej zapalniczce albo wręcz zaszaleć z kolorami i paletą barw. Wybór należy do Ciebie.

Ile kosztują zapalniczki plastikowe z logo?

Naprawdę niewiele! To prawdopodobnie jeden z najtańszych gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Jeżeli zdecydujesz się na umieszczenie logo lub jakiegoś nadruku na reklamowej zapalniczce, na pewno nie nadszarpnie to Twojego budżetu. Jeżeli przygotowujesz się do przeprowadzenia kampanii reklamowej i rozdawania klientom różnych gadżetów na targach albo spotkaniach, zapalniczka na pewno się sprawdzi. Równie skutecznymi tanimi gadżetami będą reklamowe długopisy albo breloczki do kluczy z grawerem. Dzięki takiemu zestawowi praktycznych gadżetów Twoja reklama będzie bardzo skuteczna oraz będzie towarzyszyć obdarowanym nim osobom w wielu miejscach i sytuacjach.

Czy zapalniczki plastikowe są jednorazowe?

Wiele osób sądzi, że w momencie, w którym kończy się gaz w zapalniczkach plastikowych, nadają się one tylko i wyłącznie do wyrzucenia do kosza. Jednak tak naprawdę te zapalniczki są wielorazowego użytku. Wystarczy nabić je odpowiednią ilością gazu i znowu cieszyć się z używania zapalniczki. Podobnie jest w przypadku eleganckich metalowych zapalniczek z grawerem. Oba te rodzaje zapalniczek mogą być używane nieskończoną ilość razy, tak długo jak mają odpowiedni pozom gazu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa