Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Odzież i tekstylia
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Odzież z logo lub nadrukiem | Tania odzież reklamowa dla firm

  • Pokazuje 1–72 z 253 wyników

Reklama na odzieży i tekstyliach zawsze się sprawdza

Gadżety reklamowe, jakimi są elementy odzieży z logo albo nadrukiem, od wielu lat sprawdzają się doskonale w promocji firmy. Takie gadżety są wciąż popularne i decyduje się na nie wiele przedsiębiorstw, niezależnie od rozmiaru i lat na rynku. Odzież reklamowa oraz tekstylia z nadrukiem są bardzo praktyczne i przydatne, a dzięki temu, że są też bardzo różnorodne, na pewno dobierzesz odpowiedni typ odzieży z logo, którą wykorzystasz w promocji swojej firmy. Promocyjna odzież jest bardzo użyteczna oraz funkcjonalna, ale może również służyć do ozdoby i podkreślenia swojego stylu. To nieodłączna część praktycznie każdej kampanii reklamowej. Odzież z logo oraz inne tekstylia z nadrukiem są gadżetem reklamowym, bez którego nie obędą się żadne targi branżowe ani targi pracy na uczelniach i uniwersytetach. Każde ze stoisk wystawowych na targach wyposażone jest w odpowiedni zapas koszulek z logo firmy, którą reprezentują.

Dzięki zastosowaniu różnych metod znakowania, jak na przykład sitodruk, termotransfer, sublimacja czy haft komputerowy, zmienisz zwykły T-shirt, koszulę albo spodnie w niezwykłą, chodzącą reklamę Twojej firmy. Wszystkie te metody stosujemy na co dzień i dzięki nam możesz liczyć na wysoką jakość nadruku oraz znakowania. Twoja reklama będzie wyrazista i widoczna, a do tego nie wydasz na nią majątku.

Zalety odzieży i tekstyliów jako nośników reklamy

Każdy z elementów odzieży z logo lub tekstyliów z nadrukiem występuje w wielu fasonach i kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb albo celów akcji reklamowych.
Koszulki z logo, koszulki polo z nadrukiem, firmowe czapki, czy reklamowe spodnie sprawdzą się w wielu sytuacjach. Można idealnie dobrać je do pogody albo do pory roku, podczas której realizowana będzie kampania reklamowa dzięki temu, że można dopasować odpowiednio krótki albo długi rękaw albo cienki lub grubszy materiał. Czyni to z odzieży reklamowej i tekstyliów firmowych niezwykle wszechstronny i chętnie wybierany nośnik reklamy.
Nadruk lub logo na odzieży automatycznie zwiększa ich wartość i czyni ich produktem pożądanym a czasami nawet ekskluzywnym. Warto wykorzystać ten fakt i zdecydować się na reklamę swoich usług lub produktów właśnie na odzieży reklamowej.

Odzież i tekstylia reklamowe wspierają dobre działania

Elementy odzieży reklamowej można również rozdawać podczas wszelkiego rodzaju akcji charytatywnych, jak sadzenie drzew, udział w biegach, odwiedziny dzieci w szpitalach i tym podobne. Umieszczenie swojego logo na odzieży podczas takich akcji również wpływa na wizerunek firmy, ponieważ pokazuje, że organizacja kieruje się etycznymi pobudkami i wspiera działania, które poprawiają nasze codzienne życie. Jednocześnie elementy takiej odzieży wciąż pozostają praktycznymi i funkcjonalnymi nośnikami reklamy.

Odzież i tekstylia nadają się nie tylko do rozdawania

Jeżeli chcesz jakoś ujednolicić wizerunek swojej firmy oraz sprawić, że Twoi pracownicy będą łatwo widoczni i rozpoznawalni, zdecyduj się na dobranie odpowiedniej odzieży reklamowej jako ich strój, w którym będą wykonywać swoją pracę. Pracownicy sklepów, galerii handlowych, zakładów fryzjerskich albo kosmetycznych, pracownicy ochrony – to tylko niektóre z długiej listy zawodów, które wykorzystują odzież z logo w codziennej pracy. Ujednolicony strój wpływa na profesjonalny wizerunek firmy, ale również znacznie ułatwia klientom zlokalizowanie pracowników w przypadku pytań albo wtedy, kiedy potrzebują pomocy na przykład podczas robienia zakupów. Coraz więcej firm decyduje się na ubranie swoich pracowników w eleganckie, ale jednocześnie bardzo wygodne koszulki polo z logo, na których można wyhaftować logo lub inny znak.Znajdziesz u nas bardzo szeroki wybór odzieży reklamowej. W ofercie posiadamy koszulki, koszule, koszulki polo, bluzy, polary, czapki, kapelusze oraz spodnie. Nasz asortyment to również odzież robocza w postaci bluz, butów, kamizelek, koszulek, kurtek spodni oraz nakryć głowy. Z tak bogatej oferty na pewno będziesz w stanie wybrać idealny gadżet reklamowy dostosowany do Twoich potrzeb.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa