Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do sublimacji
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kubki do sublimacji | Tanie kubki sublimacyjne

  • Pokazuje 1–3 z 3 wyników

Kubki do sublimacji są niezwykle popularnym sposobem na zareklamowanie firmy

Kubki ceramiczne od wielu lat są jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Są stosunkowo tanie, niezwykle praktyczne oraz dają dużo opcji pod względem kształtów i kolorów. Jednak najskuteczniejsza będzie reklama firmy wykonana na specjalnych kubkach sublimacyjnych. Pozwalają one na bardzo dużą personalizację, indywidualizm oraz atrakcyjność projektów, które służą do skutecznego marketingu przedsiębiorstwa. Kubki przydają się zawsze, wszędzie i każdemu, a do tergo mogą być używane nie tylko do picia. Zastępują także przyborniki na biurko, doniczki na kwiaty oraz pojemniki na pędzle do makijażu czy drobne narzędzia.

W naszej ofercie znajdziesz „czyste” kubki do sublimacji, na których można wykonać różnorodne nadruki. W asortymencie posiadamy także kubki z nadrukiem, na które nanosimy treści reklamowe za pomocą naszych nowoczesnych maszyn.

Dlaczego warto wybrać kubki sublimacyjne?

Sublimacja jest bardzo atrakcyjną metodą znakowania gadżetów reklamowych. Coraz więcej firm decyduje się na umieszczanie na artykułach promocyjnych kolorowych nadruków, które przyciągają wzrok oraz pozwalają na wyróżnienie się na tle konkurencji. Sublimacja nadaje się w tym celu idealnie, a do tego jest stosunkowo tanią metodą znakowania przedmiotów, na którą może pozwolić sobie większość przedsiębiorstw.

Kubki ceramiczne do sublimacji są jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych wykorzystywanych przez firmy do promocji produktów lub usług. Są bardzo praktyczne i użyteczne. Można spotkać je w każdym biurze, banku, urzędzie, szkole, zakładzie pracy oraz w domu. W każdym z tych miejsc pije się dużo kawy i herbaty z kubków z nadrukiem, na których może znaleźć się logo firmy, hasło reklamowe lub slogan. Dzięki temu te treści reklamowe docierają do szerokiego grona odbiorców, którzy są potencjalnymi klientami firmy. Świadomość marki znacznie wzrasta, a do tego jej wizerunek staje się coraz bardziej pozytywny.

Na czym polega sublimacja?

Sublimacja to dwuetapowa technika znakowania gadżetów reklamowych. Pierwszy etap polega na wydrukowaniu wzoru full color na specjalnym papierze transferowym. Następnie gadżet wraz z papierem umieszcza się w specjalnej prasie. Pod wpływem działania wysokiej temperatury barwnik zmienia stan skupienia i staje się gazem, który wnika w głąb przedmiotu lub trwale osiada na jego powierzchni.

Sublimacja sprawdza się doskonale w przypadku znakowania tekstyliów, jak na przykład bandany pod sublimację, torby czy poszewki na poduszki. Bardzo ważne aby materiały miały bardzo wysoką zawartość poliestru lub były w całości z niego wykonane. Dzięki temu barwnik wniknie we włókna i będzie sprawiał wrażenie wręcz wtopionego w materiał.

Charakterystyka kubków do sublimacji

W przypadku kubków sublimacyjnych są one pokryte specjalną warstwą lakieru poliestrowego lub innej powłoki pozwalającej na sublimację, które przyjmują barwniki. Dzięki temu nadruki są niezwykle wyraziste, zarówno jeżeli chodzi o barwy jak i kształty. Nadruki na kubkach sublimacyjnych pozwalają na doskonałe oddanie kolorów i wzoru, przez co powstaje naprawdę atrakcyjny i skuteczny gadżet reklamowy, który jest chętnie przyjmowany przez klientów. Sięgają po niego chętnie i często.

Kubki do sublimacji w zdecydowanej większości przypadków są w kolorze białym. Takie modele dają najlepsze efekty i najlepiej oddają barwy. W przypadku kolorowych kubków do nadruków sublimacyjnych należy pamiętać, że kolor biały ze wzoru przybierze kolor kubka. Dlatego zdecydowanie popularniejszą i bezpieczniejszą opcją jest nanoszenie nadruków na białe warianty.

W naszej ofercie znajdziesz:

  • Kubek o pojemności 300ml, który posiada kolorowy uchwyt oraz wnętrze. Dzięki temu jeszcze bardziej wyróżnia się wizualnie i przyciąga wzrok, dlatego umieszczenie na nim treści reklamowych będzie na pewno dobrym pomysłem.
  • Standardowe białe ceramiczne kubki do sublimacji o pojemności 330ml, które są jednym z najpopularniejszych produktów w naszym asortymencie.
  • Biały kubek do sublimacji 330ml w kartonowym pudełku, który jest świetnym upominkiem dla klientów oraz partnerów biznesowych oraz nagrodą w konkursach organizowanych przez firmy w celach marketingowych.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa