Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety dla domu
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kosze reklamowe na zakupy z logo | Tanie reklamowe koszyki zakupowe

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Kosze reklamowe na zakupy

Jeżeli szukasz gadżetu reklamowego, który na pewno przyda się obdarowanej nim osobie, zdecyduj się na kosze na zakupy z logo. Obecnie coraz więcej osób rezygnuje z pakowania zakupów w jednorazowe reklamówki foliowe i decyduje się na bardziej ekologiczne rozwiązania, jak na przykład miękkie torby bawełniane, które można łatwo poskładać i włożyć nawet do kieszeni spodni. Inną opcją są praktyczne składane kosze na zakupy z nadrukiem, które są bardzo pakowne, a do tego często wyścielone są termoizolacyjną warstwą, która zabezpiecza na przykład lody albo mrożonki oraz utrzymuje świeżość kupionych produktów.

Dzięki stabilnemu koszowi na zakupy ze stelażem nie ma obaw, że zakupione warzywa czy owoce ulegną zgnieceniu pod ciężarem innych produktów albo że kubeczki z jogurtem ulegną uszkodzeniu i zabrudzą całą zawartość torby z zakupami. Dlatego właśnie kosze na zakupy z logo Twojej firmy mogą być przydatnym i nieoczywistym gadżetem reklamowym, który wyróżni Cię na tle konkurencji.

Kosze na zakupy do samochodu to doskonałe rozwiązanie podczas każdych zakupów. Dzięki nim kupione towary nie będą bezwładnie rozrzucane po bagażniku podczas jazdy do domu, ale znajdą się w jednym miejscu i będą chronione przed uszkodzeniem i poobijaniem dzięki koszowi na zakupy z nadrukiem, który warto mieć i wygodnie przechowywać w bagażniku samochodu. Każdy reklamowy kosz na zakupy wyposażony jest w sztywne i wygodne w trzymaniu uchwyty, dlatego z pewnością bez większego trudu przeniesiemy zakupy ze sklepu do auta i z auta do domu.

Reklamowe kosze na zakupy powinny znaleźć się w każdym sklepie

Często zdarza się, że robimy znacznie większe zakupy, niż pierwotnie planowaliśmy. Każdy sklep spożywczy wiele zyska, jeżeli do swojej oferty włączy praktyczne kosze na zakupy z logo sklepu. Dzięki takim działaniom klient będzie mógł zapakować całe swoje zakupy do jednego poręcznego i pakownego kosza, zamiast korzystać z kilku plastikowych reklamówek.

Reklamowe kosze na zakupy są bardzo praktyczne, ponieważ można je poskładać i nie zajmują dużo miejsca. Dzięki temu nie zabiorą dużo cennej przestrzeni w Twoim sklepie, a Ty możesz zyskać dodatkowy sposób na reklamę Twojej firmy na ciekawym i użytecznym gadżecie reklamowym. W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli reklamowych koszy na zakupy, dzięki czemu wybierzesz idealny model do swoich potrzeb oraz budżetu.

Reklama na koszach na zakupy ma ogromny potencjał

Zakupy robią wszyscy i to praktycznie codziennie, dlatego kosze na zakupy z nadrukiem są świetnym i bardzo widocznym nośnikiem reklamy. Powierzchnia dostępna na nadruk na takim koszu jest bardzo duża, więc logo Twojej firmy będzie widoczne na nim już z daleka, a do tego będzie bardzo wyraźne. Składane kosze na zakupy występują w wielu kolorach, które przyciągają wzrok innych ludzi.

Zasięg reklamy na takch gadżetach jest zatem bardzo duży, a Twoja reklama trafi do bardzo szerokiego grona odbiorców. Przez to reklamowe kosze na zakupy są doskonałym sposobem na trafienie do świadomości nowych klientów.

Znakowanie na koszach na zakupy

Twoje logo lub dowolny inny nadruk w postaci grafiki, hasła reklamowego albo sloganu naniesiemy na wybrany przez Ciebie kosz na zakupy metodą sitodruku lub inną metodą, dopasowaną do materiału, z którego wykonany jest kosz. Techniki znakowania dobieramy tak, żeby jak najlepiej sprawdziły się na znakowanym gadżecie reklamowym, a nadruk godnie reprezentował Twoją markę w każdej przestrzeni, w której będzie widoczny.

Sitodruk jest doskonałą techniką znakowania materiałów i tkanin oraz dużych nakładów gadżetów reklamowych. W tej metodzie do nanoszenia nadruków stosowane są specjalne sita. Każdy kolor nadruku to osobne sito, w którym farbą pokrywa się tylko wybrane oczka. Następnie każdy kolor nakładany jest na znakowany gadżet reklamowy warstwa po warstwie, aż uzyska się pełen nadruk. Sitodruk jest bardzo trwałą i efektowną metodą znakowania, która jest bardzo opłacalna w przypadku znakowania dużej ilości sztuk upominków reklamowych. Jeżeli chcesz zaopatrzyć swój sklep w kosze na zakupy z logo, ta metoda sprawdzi się idealnie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa