Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe na plażę
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Torby plażowe z logo | Reklamowe torby na plażę

  • Pokazuje 1–10 z 10 wyników

Torby plażowe z nadrukiem są idealnym nośnikiem treści reklamowych!

Gadżety plażowe to jedne z najlepszych gadżetów reklamowych, które możesz wykorzystać latem w celach promocyjnych. Nasi klienci upodobali sobie zwłaszcza piłki plażowe z nadrukiem, jednak równie popularne wśród nich są torby na plażę z logo firmy. Są to niezwykle praktyczne artykuły promocyjne, które przydadzą się podczas podróży i urlopu. Możesz rozdawać je swoim klientom, partnerom biznesowym i kontrahentom już pod koniec zimy albo na początku wiosny, tak aby odpowiednio wcześnie zainspirować ich w wyborze celu wakacyjnej podróży. Torby plażowe z napisami to gadżet, który możesz rozdawać na przykład na targach branżowych, targach pracy na uczelniach lub podczas spotkań biznesowych.

Torby plażowe z logo – reklama, która dobrze się nosi

Powierzchnia dostępna na znakowanie na reklamowych torbach plażowych jest naprawdę duża. Dzięki temu znajdujące się na nich logo lub nadruk są bardzo dobrze widoczne już z daleka. Każdy plażowicz zauważy taki nośnik reklamy i na pewno zwróci na niego uwagę. Dzięki temu Twoja reklama dotrze do świadomości naprawdę sporej liczby ludzi, którzy są Twoimi potencjalnymi klientami.

Reklamowe torby plażowe nie są przeznaczone tylko do noszenia ich na plaży. Sprawdzą się także na basenach, w nadmorskich kurortach, ale także w mieście. W lecie mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne damskie torebki czy szkolne plecaki. Kojarzą się ze słońcem i luźną atmosferą, dlatego będą doskonałym uzupełnieniem letni miejskich stylizacji. Dlatego też potencjał reklamowy toreb plażowych z logo jest naprawdę ogromny i mogą zostać użyte do promocji każdej firmy.

Torby plażowe z nadrukiem dla turystyki i biur podróży

Są jednak branże, które szczególnie powinny zdecydować się na wybór dużych toreb plażowych jako gadżetów reklamowych. Jest to szeroko pojęta turystyka oraz na przykład hotelarstwo. Torby na plażę z nadrukiem mogą być rozdawane klientom przez biura podróży, linie lotnicze latające w egzotyczne nadmorskie miejsca, organizatorów wycieczek czy nadmorskie kurorty oraz hotele. W przypadku artykułów promocyjnych ważne jest dopasowanie przedmiotu do branży, ponieważ takie rozwiązania działają najlepiej. Klienci na pewno będą zadowoleni z zestawu składającego się z praktycznej torby plażowej z napisami oraz okularów przeciwsłonecznych z nadrukiem. Zabiorą je za sobą na plażę albo na zwiedzanie nowego miejsca, a reklama w postaci logo lub nadruku będzie im cały czas towarzyszyć.

Torby reklamowe plażowe z nadrukiem nie są nudne

Na rynku istnieje obecnie całe mnóstwo modeli reklamowych toreb plażowych z nadrukiem. Można przebierać w bogatej ofercie kształtów, kolorów, wzorów i rozmiarów. Pozwala to na dobranie torby na plażę do stylizacji, koloru stroju kąpielowego, a nawet nastroju. Bardzo popularne i najbardziej praktyczne są torby plażowe na zamek, które zabezpieczają zawartość przed zgubieniem oraz nie pozwalają na to, aby do środka dostał się piasek. Z pewnością praktyczne są przezroczyste torby plażowe, dzięki którym łatwo można sprawdzić, co znajduje się w torbie bez konieczności zaglądania do środka. Natomiast jeżeli chodzi o modne i ciekawe wizualnie rozwiązania, to w tej kwestii doskonale sprawdzą się plecione torby plażowe, które pięknie się prezentują i przyciągają wzrok przechodniów.

Torby plażowe z nadrukiem są bardzo pojemne

Torby plażowe z nadrukiem zmieszczą wszystkie rzeczy niezbędne podczas plażowania: stroje kąpielowe, ręczniki plażowe, różne gry plażowe, które umilą czas spędzony na słońcu, parasol plażowy oraz jedzenie i picie. Do przechowywania tych ostatnich na plaży na pewno przydadzą się torby izotermiczne, które utrzymają odpowiednią temperaturę żywności oraz napojów. Dzięki nim w każdym momencie można cieszyć się świeżym jedzeniem oraz orzeźwiającymi napojami. Dzięki plażowym torbom z warstwą izotermiczną na pewno się nie zepsują i będzie można cały dzień spędzić na słońcu, bez konieczności opuszczania plaży i gorącego piasku.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa