Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Zegary reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Zegary ścienne z logo firmy | Tanie reklamowe zegary na ścianę

  • Pokazuje 1–17 z 17 wyników

Reklamowe zegary ścienne są doskonałym miejscem na umieszczenie treści reklamowych

Zegary ścienne z logo to doskonała, a do tego nienachalna forma reklamy, która dotrze do ogromnej liczby osób. Każdy z nas odruchowo zerka na zegar za każdym razem, gdy ma go w zasięgu wzroku. Znajdują się w przychodniach, recepcjach, hotelach, salonach fryzjerskich i kosmetycznych, urzędach, szkołach i wielu innych miejscach, w których codziennie przebywają ludzie. Dlatego właśnie zegary ścienne z nadrukiem sprawdzają się doskonale jako nośniki reklamy, ponieważ są bardzo powszechni i użyteczne.

Wybierając gadżety reklamowe do promocji swojej firmy, przedsiębiorcy często decydują się na małe i praktyczne gadżety z logo, które pomogą w pracy albo codziennym życiu i można je ze sobą zabrać w wiele miejsc. Najczęściej wybierane i najbardziej popularne są długopisy z grawerem, które świetnie spełniają swoje zadanie. Równie popularne są pamięci USB z logo, na których zapiszemy różne dokumenty i ważne dane. Warto jednak postawić na zegar reklamowy, który zawsze znajdzie się w zasięgu wzroku.

Jak działa reklama na zegarach ściennych?

Bez dwóch zdań zegary ścienne z logo przyciągają wzrok i o to najbardziej chodzi w znakowanych artykułach promocyjnych. Co prawda osoba, która patrzy na zegar sprawdza na nim godzinę, a nie szuka logo firmy, ale nadruk umieszczony w odpowiednim miejscu na zegarze reklamowym może zdziałać cuda. Taka forma reklamy szybko i łatwo trafia do świadomości odbiorców. Zazwyczaj kiedy czekamy w kolejce do lekarza albo w urzędzie nasz wzrok kieruje się do zegara ściennego wielokrotnie. Jeżeli na takim zegarze znajduje się logo firmy, albo inny nadruk, przekaz reklamowy szybko utrwala się w pamięci.

Do tego reklama na zegarze z nadrukiem nie jest nachalna. Większość ludzi nie lubi być atakowana materiałami reklamowymi z każdego miejsca, a patrząc na znakowany zegar wiszący na ścianie w miejscu publicznym nawet nie zdajemy sobie sprawy, że patrzymy na gadżet reklamowy. Mimo to doskonale jesteśmy w stanie odtworzyć później w pamięci logo i nazwę firmy. Taka niebezpośrednia forma reklamy doskonale się sprawdza i przynosi często znacznie lepsze rezultaty, niż agresywne kampanie reklamowe.

Gdzie powiesić reklamowy zegar ścienny?

Zegary znajdą się w wielu miejscach publicznych. W każdym z nich powinien zawisnąć zegar z logo firmy, tak aby reklama trafiła do jak największej liczby ludzi. Może to być nawet w kilku miejscach w jednym pomieszczeniu: nad biurkiem, obok drzwi, obok okna. Dobrze wyeksponowany zegar przyciągnie wzrok i utrwali reklamę w świadomości odbiorców oraz przyczyni się do zdobycia nowych klientów.

Także w przestrzeni domowej znajdzie się kilka miejsc, w których zawiśnie zegar. Praktyczne i użyteczne gadżety reklamowe są bardzo doceniane przez stałych oraz potencjalnych klientów i tak będzie na pewno i w tym przypadku. Bardzo popularne są zwłaszcza reklamowe zegary ścienne do kuchni albo zegary do salonu. Wzrok gości często będzie wędrował do takiej formy reklamy zwłaszcza wtedy, kiedy będzie zbliżać się czas powrotu do domu.

Ścienne zegary reklamowe dają mnóstwo możliwości

Duży wybór modeli i wzorów zegarów z logo pozwala na wybranie idealnego gadżetu reklamowego do charakteru kampanii reklamowej, potrzeb oraz budżetu. Bardzo modne są zegary ścienne retro, które podkreślają charakter wielu wnętrz i nadają im oryginalnego wyglądu. Równie często wybierane są drewniane zegary ścienne, które wyglądają bardzo estetycznie i wpisują się w obecne trendy związane z ekologicznym stylem życia. Nowoczesne zegary na ścianę będą pasować do stylowych wnętrz hoteli, recepcji lub biur i w efektowny sposób uzupełnią ich wystrój, a do tego spełnią funkcję reklamową.

W naszej ofercie posiadamy zarówno tanie zgary ścienne na każda kieszeń jak i droższe eleganckie zegary reklamowe, które pięknie będą wyglądać w biurze każdego przedsiębiorcy. Spełnią one nie tylko funkcję reklamową, ale będą też estetyczną dekoracją biurowej przestrzeni. Każdy z nich możemy dla Ciebie oznakować odpowiednio dobraną techniką znakowania, która da najlepsze efekty i pozwoli osiągnąć sukces.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa