Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki termiczne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Reklamowe kubki termiczne z blokadą | Tanie kubki termiczne z logo

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Kubki termiczne szczelne z blokadą nigdy Cię nie zawiodą

Reklamowe kubki termiczne to doskonałe gadżety promocyjne, które przydają się w naprawdę wielu sytuacjach. Wiele osób korzysta z nich w drodze do pracy czy szkoły, w domu, w podróży albo podczas prac w warsztacie czy ogródku. Zalet metalowych kubków termicznych i plastikowych termokubków jest naprawdę wiele. Są poręczne i pojemne, można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce oraz pozwalają na cieszenie się ciepłą kawą i herbatą o każdej porze i w każdych warunkach.

Wśród kubków termicznych z logo na bardzo dużą uwagę zasługują kubki termiczne z blokadą. To jedne z najbardziej zaawansowanych technicznie firmowych kubków termicznych, które zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby podołać nawet największym wymaganiom.

Zalety kubków termicznych reklamowe z blokadą

Kubki termiczne to z pewnością doskonałe gadżety reklamowe, jednak większość z nich ma pewną wadę. Wrzucenie ich do torebki i plecaka bez odpowiedniej asekuracji i upewnienia się, że zawsze są w pozycji pionowej, może źle się skończyć. Standardowe kubki termiczne z logo mogą zostać przez przypadek otwarte przez pozostałe przedmioty znajdujące się w plecaku albo w torebce i zalać ich zawartość. W przypadku takich termokubków z grawerem trzeba bardzo uważać podczas ich przenoszenia, bo cała przyjemność płynąca z picia ciepłego napoju poza domem może bardzo szybko i źle się skończyć.

Firmowe kubki termiczne z blokadą na pewno nie sprawą tego problemu. Są one niezwykle szczelne, a specjalna, dodatkowa blokada zaworu zapobiega ewentualnym wypadkom. Kubki termiczne z blokadą z nadrukiem można spokojnie wrzucić do torebki, albo plecaka lub bagażu bez większego zastanowienia i planowania i mieć pewność, że zawartość kubka z blokadą pozostanie na swoim miejscu, a nasze rzeczy osobiste, dokumenty czy podręczniki i ubrania nie zostaną poplamione kawą albo herbatą.

Komu przydadzą się kubki termiczne z logo z blokadą?

Tak naprawdę każdemu, jednak naprawdę zadowolone będą z nich osoby, które są ciągle w biegu i nie mają czasu na spokojnie w domu wypić filiżanki aromatycznej kawy albo ciepłej rozgrzewającej herbaty. Na grawerowane kubki termiczne z blokadą nie trzeba szczególnie uważać – można wrzucić je do bagażu albo położy na siedzeniu w samochodzie. Nawet, jeżeli się przewrócą, ich zawartość zawsze pozostanie na swoim miejscu.

Ze szczelnych kubków termicznych z blokadą zaworu bardzo zadowolone będą także osoby, które lubią turystykę oraz piesze wycieczki. Podczas spaceru po szlaku każdy powinien skupić się na podziwianiu przyrody i aktywności fizycznej, a nie na zastanawianiu się, czy kubek termiczny znajdujący się w plecaku czasem nie przecieka i nie zalewa zawartości. Termokubek z blokadą na pewno nie sprawi takiego problemu i pozwoli w pełni cieszyć się zdobywaniem górskich szczytów czy pokonywaniem dalekich odległości.

Twoje logo lub nadruk na kubkach termicznych z blokadą

Zaraz obok długopisów reklamowych, notesów z nadrukiem czy skrobaczek do szyb z logo, kubki termiczne z blokadą to jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, jakie wybierają nasi klienci. Są to doskonałe nośniki reklamy, które są bardzo praktyczne i na pewno każda z obdarowanych nimi osób będzie z nich korzystać. Dzięki temu logo albo nadruk znajdujący się na takim reklamowym kubku termicznym z blokadą dotrze do szerokiego grona odbiorców, a Ty zyskasz nowe osoby zainteresowane Twoją działalnością. Do znakowania kubków termicznych najczęściej używamy dwóch metod, dających doskonałe rezultaty: grawerowania laserowego oraz tampodruku. Obie te techniki znakowania pozwalają na umieszczenie na gadżecie reklamowym bardzo wyraźnych i dobrze widocznych wzorów, które doskonale spełniają swoje zadanie i są Twoją skuteczną reklamą.

Sprawdź naszą ofertę reklamowych kubków termicznych z blokadą. Znajdziesz u nas modele dostosowane do Twoich potrzeb, które przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. Twoi klienci, kontrahenci lub partnerzy biznesowi na pewno będą często sięgać po kubek termiczny z Twoim logo.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa