Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe na plażę
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety plażowe z logo | Tanie gadżety na plażę z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 222 wyników

Worek Dry Inside, żółty

Ręczniki reklamowe
12,90 zł
Kod producenta:
R07984.02
Kolory:
       
                                                                           

Gadżety plażowe sposobem na reklamę

Nadchodzi upragniony przez wielu czas. Lato! Wiele osób spędzi je zapewne na pięknych, piaszczystych plażach w kraju albo za granicą. Warto wykorzystać ten fakt i umieścić logo firmy albo nadruk na różnego rodzaju przydatnych gadżetach na plażę. To doskonałe gadżety reklamowe właśnie w sezonie wiosennym i letnim, kiedy tak wiele ludzi z wytęsknieniem czekana czas wolny od pracy i odlicza dni do urlopu.

Gadżety plażowe z logo lub nadrukiem można zacząć rozdawać już nawet w zimie. Osoby, które nie mają jeszcze planów urlopowych mogą się zainspirować takim gadżetem reklamowym i wybrać wyjazd nad ciepłe morze jako sposób na odpoczynek od służbowych oraz codziennych obowiązków. Takie upominki reklamowe możesz rozdawać na przykład na targach branżowych oraz na targach pracy. Dzięki temu Twoi klienci i osoby zainteresowane Twoją firmą dostaną praktyczny gadżet plażowy, który zabiorą ze sobą na wypoczynek. Przez to Twoja reklama trafi do bardzo szerokiego grona odbiorców nie tylko lokalnie w kraju (a wszyscy wiemy, jak wyglądają polskie plaże latem i ile znajduje się na nich ludzi), ale też za granicą, a co za tym idzie Ty zyskasz zupełnie nowych klientów i odbiorców.
W odpowiednie gadżety plażowe z logo powinny zaopatrzyć się także z pewnością nadmorskie kurorty oraz ośrodki, których głównym źródłem dochodu jest turystyka, jak na przykład biura podróży. Taka tematyczna forma reklamy na pewno przypadnie do gustu każdemu klientowi i na długo zapadnie w pamięć.

Gadżety plażowe z nadrukiem - gwarancją udanego urlopu

Żaden udany urlop na plaży nie obędzie się bez chroniących oczy okularów przeciwsłonecznych z logo firmy. To jeden z reklamowych gadżetów na plażę, na które najczęściej decydują się nasi klienci. Podobnie jest w przypadku piłek plażowych z nadrukiem, które zapewnią rozrywkę zarówno na piasku, jak i w wodzie.
Nasza oferta gadżetów plażowych z logo jest jednak znacznie bogatsza, tak aby każdy mógł znaleźć idealny gadżet reklamowy dla siebie albo do wykorzystania w celach marketingowych. Są to przede wszystkim przedmioty i akcesoria, które zapewnią bezpieczny i wygodny odpoczynek na plaży, czyli na przykład reklamowe kapelusze i daszki z nadrukiem, firmowe klapki, praktyczne koce i maty plażowe z nadrukiem, nadmuchiwane akcesoria plażowe, plażowe poduszki z logo oraz duże parasole plażowe reklamowe, które zapewnią odpowiednią dawkę cienia i osłony przed palącym nad morzem słońcem.

Idealne gadżety plażowe dla dzieci

W naszej ofercie posiadamy również wiele gadżetów plażowych dla dzieci, które umilą pociechom czas spędzony na plaży. Podczas gdy rodzice mogą spokojnie się opalać albo pluskać w morzu, dzieci mogą przez ten czas zająć się zabawą reklamowym frisbee albo wieloma grami plażowymi, które zapewnią rozrywkę na bardzo długi czas. Dziecko może na przykład rozłożyć sobie na kocu plażowym domino z grawerem albo zaprosić do zabawy także rodziców i wspólnie z nimi grać w różne zestawy gier.
Pośród naszych gadżetów plażowych dla dzieci znajdą się także klasyki, czyli zestawy plastikowych wiaderek czy foremek do piasku. Bez nich nie obędzie się żadna budowa zamków albo fortów z piasku, a to przecież jedna z rozrywek, która najbardziej kojarzy nam się z plażowaniem i odpoczynkiem nad morzem.

Wiele rodzajów gadżetów plażowych to też wiele technik znakowania

Kategorii reklamowych gadżetów plażowych w naszym sklepie jest naprawdę bardzo wiele, dlatego też do znakowania tych gadżetów reklamowych używamy różnych technik znakowania. Metody dobieramy z najwyższą starannością w zależności od materiału, z jakiego wykonany jest dany gadżet plażowy. W przypadku tych gadżetów niezwykle ważne jest, aby nadruk był odporny na ścieranie i działanie warunków atmosferycznych, a przede wszystkim promieni słonecznych. Stosowane przez nas nowoczesne technologie doskonale nadają się do znakowania gadżetów na plażę, tak aby cieszyły one ich właścicieli na bardzo długi czas, a Twoja reklama była na nich jak najdłużej widoczna.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa