Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ubrania robocze z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kamizelki odblaskowe z logo | Kamizelki z logo firmy

  • Pokazuje 1–6 z 6 wyników

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z logo
22,27 zł
Kod producenta:
V7767-07XL
Kolory:
       
           

Kamizelki odblaskowe z logo to podstawa odzieży bhp

Pracownicy fabryk i zakładów produkcyjnych, budowlańcy, pracownicy utrzymania dróg – wszyscy Ci ludzie i nie tylko powinni mieć na wyposażeniu specjalne kamizelki z logo firmy. Te zawody narażają ich codziennie na ryzyko, czy to potrącenia przez wózek widłowy, maszynę budowlaną jak walec lub koparka albo przez samochód osobowy na ruchliwej drodze albo autostradzie. Dzięki zastosowaniu kamizelek roboczych z logo wszystkie te osoby są widoczne z dostatecznej odległości, a kierowcy pojazdów mają wystarczającą ilość czasu na odpowiednią reakcję i ominięcie ich z zachowaniem należytego bezpieczeństwa.
Dlatego każda firma, której pracownicy są narażeni na przebywanie w miejscach o wzmożonym ruchu pojazdów, powinna zaopatrzyć się w odpowiednią ilość kamizelek odblaskowych z logo dla swojej wykwalifikowanej kadry.
Kamizelki dla pracowników wykonane są z bardzo wytrzymałych materiałów, które zabezpieczaj je przed przetarciami i uszkodzeniami. Dodatkowo materiały te i sposób wykonania kamizelki sprawiają, że te elementy odzieży roboczej są bardzo przewiewne i zapobiegają poceniu.
Oferowane przez nas kamizelki odblaskowe z logo spełniają wymagane normy, na podstawie których zostały dopuszczone do sprzedaży. Oferujemy modele wkładane przez głowę albo zapinane z przodu na wygodne i praktyczne rzepy, co pozwala na szybkie założenie kamizelki. Dostępne kolory tych elementów odzieży roboczej z logo firmy to neonowy żółty oraz jaskrawy pomarańcz.

Kamizelki z logo firmy poprawią bezpieczeństwo w pracy

Kamizelki dla pracowników znaczne zwiększają bezpieczeństwo noszącej je osoby dzięki zastosowaniu specjalnych odblaskowych pasków oraz neonowych kolorów, w których występują. Kolory kamizelek odblaskowych dobrane zostały tak, aby były one widoczne z daleka nawet za dnia. Zdecydowanie nie da się przeoczyć osoby mającej na sobie kamizelkę z logo firmy nawet w bardzo słoneczne i jasne dni.
Kamizelki odblaskowe z nadrukiem z pewnością przydadzą się także policjantom, strażakom oraz osobom wyznaczonym do kierowania ruchem pojazdów. Dzięki kamizelkom nie tylko zapewnią sobie bezpieczeństwo, ale też będą widoczni dla pieszych i kierowców, którzy będą mogli odpowiednio zareagować na sygnały dawane przez takie osoby.

Kamizelki odblaskowe z logo nie tylko do pracy

Kamizelki z logo firmy to nie tylko elementy odzieży bhp stosowane w pracy. Zapewnią bezpieczeństwo tak naprawdę w każdej sytuacji i w każdych warunkach. Podczas spaceru czy uprawiania sportu po zmroku także musimy być widoczni, tak aby kierowcy samochodów widzieli nas z daleka i mogli wyminąć nas w bezpiecznej odległości. Dzięki temu są to idealne gadżety reklamowe z nadrukiem, po które może sięgnąć każde przedsiębiorstwo.
Kamizelki robocze z logo są bardzo często stosowane i ludzie chętnie z nich korzystają podczas wieczornych spacerów czy jazdy na rowerze. Kamizelki odblaskowe z logo są bardzo lekkie i wygodne, dzięki czemu pozwalają na swobodę ruchów, a do tego występują w wielu rozmiarach. Mogą być zatem z powodzeniem stosowane przez kobiety oraz mężczyzn. Szeroki wachlarz rozmiarów pozwala też na stosowanie kamizelek dla pracowników o każdej porze roku, ponieważ mniejsze kamizelki można założyć na sportowy t-shirt, a większe rozmiary z pewnością pozwolą na noszenie ich na grubszej sportowej bluzie albo nawet kurtce. W ofercie posiadamy również kamizelki odblaskowe dla dzieci, tak aby nasi podopieczni byli chronieni w drodze do i ze szkoły. Nadruki na odzieży nanosimy z wykorzystaniem trwałej techniki sublimacji, która daje bardzo dobre efekty.
Jeszcze większe bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu zapewnimy sobie dzięki założeniu na nadgarstek albo na kostkę elastycznych opasek odblaskowych z nadrukiem. Ten dodatkowy element sprawi, że będziemy bardzo dobrze widoczni w każdych warunkach.Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa