Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do telefonów i tabletów
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Stojaki na telefon z logo | Reklamowe stojaki na telefon z nadrukiem

  • Pokazuje 1–10 z 10 wyników

Stojaki reklamowe z logo

Stojaki na telefon to bardzo przydatny i praktyczny gadżet reklamowy. Jest on tani i funkcjonalny, dzięki czemu możesz z powodzeniem rozdawać go stałym i potencjalnym klientom przy każdych możliwych okazjach. Stojaki na telefon z logo możesz rozdawać na targach i konferencjach, a także swoim pracownikom, aby pomóc im w ich służbowych obowiązkach. Reklamowy stojak na telefon z nadrukiem może być ozdobą telefonu, która przyciąga wzrok, a jednocześnie działa na Twoją korzyść. Podstawki pod telefon z logo ułatwiają korzystanie ze smartfona oraz pozwalają na wielozadaniowość, co jest bardzo przydatne w dzisiejszym niezwykle zabieganym świecie. Postaw na praktyczne i użyteczne reklamowe stojaki na telefon już dziś.

Dlaczego warto umieścić swoją reklamę na stojakach na telefon?

Jeżeli już korzystasz z różnych gadżetów elektronicznych do promocji swojej firmy, jak na przykład reklamowe powerbanki, pójdź o krok dalej i zdecyduj się też na firmowe stojaki na telefon. W ciągu dnia spotyka nas wiele sytuacji, w których używanie smartfonu jest znacznie prostsze, gdy nie trzymamy go w ręce, tylko umieszczamy na specjalnym stojaku. Dzięki temu praca z telefonem jest bardzo wygodna i nie sprawia problemu. Dzięki stojakom oglądanie filmów czy seriali na telefonie jest wygodniejsze, ponieważ zamiast trzymać telefon w rękach, które szybko mogą się przez to zmęczyć, kładziemy go na specjalnym, reklamowym stojaku na smartfona i możemy wygodnie zasiąść do oglądania z miską popcornu w rękach.

Stojaki i uchwyty na telefon ułatwiają pracę ze smartfonem

Często jest tak, że coraz nowsze modele smartfonów są coraz większe i mało poręczne, przez co trzymanie ich w ręce przez długi czas staje się bardzo niewygodne. Jest tak zwłaszcza w przypadku osób, które mają małe dłonie. Przydadzą się wtedy specjalne uchwyty na telefon, które można przykleić na tył telefonu i, korzystając z wbudowanego pierścienia, trzymać za nie telefon. Bardzo ułatwia to pracę ze sprzętem oraz sprawia, że nasz uchwyt jest mocniejszy, dzięki czemu telefon nie wypadnie nagle z ręki. Takie uchwyty na smartfona są wielofunkcyjne, ponieważ mogą służyć jako stojaki i umożliwiają położenie telefonu na stole.

Ulepsz swój samochód dzięki odpowiedniemu stojakowi na telefon

Są też przypadki, kiedy trzymanie telefonu jest wręcz niebezpieczne, jak na przykład za każdym razem, gdy prowadzimy samochód. Kiedy jedziemy gdzieś dalej albo w miejsce, którego nie znamy, potrzebujemy map oraz nawigacji, które wiele osób włącza sobie na telefonie i chce go mieć przed sobą, aby mieć stały dostęp do informacji i się nie zgubić. Stosowanie praktycznych podstawek na telefon, które można zamontować na kratce wentylacyjnej w samochodzie, sprawdzi się w tym wypadku idealnie. Dzięki stojakowi na telefon w samochodzie smartfon staje się niejako mobilną stacją dowodzenia, która zaprowadzi nas tam, gdzie potrzebujemy i pozwoli też miło spędzić czas dzięki muzyce, którą puścimy z platformy streamingowej.

Stojaki na telefon przydadzą się także w każdym biurze

Firmowe stojaki na telefon przydadzą się na każdym biurku, nie tylko osobistym, ale też w biurze. Telefon to kolejny ekran, który możemy wykorzystać do pracy i umieszczenie go na specjalnej podstawce ułatwi jego obsługę. Dzięki stojakowi można podeprzeć telefon do optymalnego nachylenia i na przykład oglądać tutorial jak wykonywać dane rzeczy i jednocześnie wykonywać je na komputerze. Może to być na przykład obsługa nowej strony internetowej, wykonanie ciekawego efektu na prezentacji czy zaprojektowanie wykresu, który w ciekawy sposób przedstawi informacje z raportu, nad którym pracujemy. Takie praktyczne zastosowanie stojaka na smartfona pozwoli na zwiększenie produktywności i znacznie szybsze wykonywanie obowiązków. Dlatego warto zaopatrzyć swoich pracowników w praktyczne podstawki na telefony, na których może być umieszczone Twoje logo albo nadruk i zachęcać pracowników do ich używania w przestrzeni biurowej oraz w domu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa