Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety z nadrukiem sublimacyjnym
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Smycze z logo | Tanie smycze z nadrukiem

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Szukasz skutecznych gadżetów reklamowych? Wybierz smycze z logo!

Czy wiesz, jakie gadżety reklamowe sprawdzają się najlepiej? Te praktyczne i dobrze widoczne, jak na przykład smycze reklamowe! Dzięki temu będą nie tylko często używane przez obdarowane nimi osoby, ale także znajdujące się na nich logo będzie zawsze w zasięgu wzroku. Smycze zawisną na szyjach obdarowanych nimi osób i będą im towarzyszyć każdego dnia w domu, szkole, pracy i podczas wyjazdów. Postaw na smycze z nadrukiem w promocji Twojej firmy, a na pewno będzie to skuteczna i wyrazista forma reklamy.

Do tego są to jedne z najtańszych gadżetów promocyjnych na rynku. Niewielkimi nakładem kosztów, który nie nadwyręży firmowego budżetu, można stworzyć naprawdę dobry nośnik treści reklamowych. Wszystkie te zalety sprawiają, że smycze reklamowe są jednym z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych produktów przez naszych klientów. Można rozdawać je na targach branżowych i targach pracy na uczelniach, podczas konferencji albo spotkań biznesowych. Wiele firm korzysta z takiej formy reklamy i czerpie z tego bardzo wiele korzyści. Dołącz do nich także Ty!

Smycze reklamowe z nadrukiem sprawdzą się w wielu sytuacjach

Zastosowań smyczy reklamowych jest naprawdę wiele. Można powiesić ją na szyi, przypiąć do szlufek spodni albo przywiązać do szelek plecaka albo paska torebki. W ciągu dnia każda osoba, którą spotka Twój klient będzie mieć Twoje logo lub dowolny inny nadruk w zasięgu wzroku. Dzięki temu Twoja reklama dotrze do bardzo szerokiego grona odbiorców, a każdy z nich jest Twoim potencjalnym klientem!

Smycze z naszej oferty wyposażone są w praktyczne metalowe karabińczyki, dzięki czemu można przypiąć do nich klucze do domu albo do biura, pamięci USB albo identyfikatory, które są bardzo potrzebne w większych korporacjach. Identyfikatory zawieszone na smyczach z logo firmy są przepustką do wielu pomieszczeń oraz służą do łatwej identyfikacji pracowników.

Te praktyczne zawieszki mogą być także elementem odzieży roboczej. Przydadzą się między innymi pracownikom produkcyjnym, którzy muszą mieć cały czas przy sobie klucze lub drobne narzędzia albo specjalistyczne przedmioty.

Smycze firmowe z logo przydadzą się nie tylko w pracy

Również podczas wyjazdów i urlopu warto mieć ze sobą praktyczną smycz z nadrukiem. Można przypiąć do niej klucz do pokoju hotelowego albo specjalne etui, w którym można przechowywać telefon albo ważne dokumenty, jak na przykład paszport. Dzięki temu wszystkie ważne przedmioty będą zawsze pod ręką w bezpiecznym miejscu. Smycze to także nieodłączny element festiwali, ponieważ można powiesić na nich bilety i przepustki. Są także idealnym miejscem do zamocowania elementów i zawieszek odblaskowych, przez co nosząca ją osoba będzie zawsze widoczna po zmroku.

Reklamowe smycze full print w naszej ofercie

Oferujemy kilka modeli smyczy z nadrukiem, które różnią się między sobą szerokością taśmy. Znajdziesz u nas modele o szerokości 10mm, 15mm, 20mm i 25mm. Dzięki temu możesz dobrać odpowiedni gadżet reklamowy dostosowany do swoich potrzeb.

Każdą ze smyczy znakujemy za pomocą metody sublimacji. Poliester, z którego wyprodukowane są te gadżety reklamowe jest idealnym podłożem do tej techniki. Polega ona na wgrzaniu barwnika w materiał w specjalnej prasie. Nadruk utrwala się na materiale dzięki działaniu wysokiej temperatury. Jest bardzo trwały i wyrazisty. Dodatkowo sublimacja daje bardzo duże możliwości personalizacji nadruków, dlatego często i chętnie z niej korzystamy w produkcji gadżetów reklamowych.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz reklamowe smycze z nadrukiem do promocji swojej firmy. Na pewno będzie to strzał w dziesiątkę, a akcja marketingowa będzie skuteczna.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa