Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Plecaki reklamowe i walizki
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Walizki i torby na kółkach z logo | Tanie walizki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–31 z 31 wyników

Praktyczne reklamowe walizki oraz torby na kółkach są doskonałym towarzyszem każdej podróży

Podróże są obecnie bardzo popularne. Na rynku istnieje wiele linii lotniczych, które oferują bardzo wiele połączeń pomiędzy państwami i cały czas uruchamiają nowe, aby pozostać na czasie i rozwijać sprzedaż. Przekraczanie granic stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Do udania się do wielu państw w Europie wystarczy już jedynie dowód osobisty, co bardzo ułatwiło wszelkie procedury związane z podróżowaniem i anulowało potrzebę wypełniania wniosków paszportowych. Wiele państw na świecie promuje turystykę i traktuje ją jako główne źródło pieniędzy w swoim budżecie.
W podróży towarzyszą nam zawsze potrzebne do niej rzeczy, jak ubrania, buty czy kosmetyki. Wszystkie te rzeczy trzeba do czegoś spakować. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku walizki oraz torby na kółkach, dzięki czemu pakowanie i przenoszenie bagaży będzie łatwe i bardzo wygodne.

Pozwól, żeby Twój biznes się kręcił dzięki reklamie na walizkach i torbach na kółkach

Jako właściciel firmy wiesz, jak bardzo ważna jest jej odpowiednia reklama i dotarcie do jak największej grupy odbiorców, którzy będą Twoimi potencjalnymi klientami. Pewnie zdajesz też sobie sprawę, że dobry gadżet reklamowy to taki, który jest praktyczny i może być używany przez obdarowaną nim osobę wielokrotnie i nie zostanie schowany na dno szafy czy szuflady albo od razu wyrzucony. Dlaczego więc nie wykorzystać w celu promocji swojej marki praktycznych i zawsze przydatnych reklamowych walizek oraz toreb na kółkach z logo lub nadrukiem? Logo, nadruki i grafiki umieszczone na reklamowych walizkach jest bardzo dobrze widoczne dzięki stosunkowo dużej powierzchni dostępnej do wykonania nadruku. Podobnie jest w przypadku reklamowych toreb na kółkach.

Twoja reklama na walizkach i torbach na kółkach będzie widoczna w Polsce oraz za granicą

Korzyści reklamowania Twojej firmy na walizkach i torbach z logo lub nadrukiem jest bardzo wiele. Po pierwsze jest to produkt bardzo praktyczny. Przyda się nie tylko w podróży, ale też podczas przeprowadzki, przewożenia sprzętu i gadżetów elektronicznych w bezpieczny sposób czy transportu elementów wyposażenia i gadżetów reklamowych potrzebnych do zbudowania stoiska podczas targów branżowych czy targów pracy w szkołach i na uczelniach. W każdym z tych przypadków walizka z logo lub nadrukiem oraz torba na kółkach z logo lub nadrukiem sprawdzi się wręcz doskonale i będzie idealnym nośnikiem reklamy. Warto mieć w swojej firmie taki gadżet reklamowy i wykorzystywać go podczas podróży biznesowych oraz wyposażyć w nie swoich pracowników za każdym razem, gdy wyjeżdżają w delegację. W podróżach biznesowych na pewno przydadzą się torby na laptopa Twoim logo lub nadrukiem, które również oferujemy. Reklamowe walizki i torby na kółkach będą przewijać się przez przystanki, dworce i lotniska. We wszystkich tych miejscach zawsze znajdą się tłumy ludzi, którzy są odbiorcami takiej reklamy i Twoimi potencjalnymi klientami. Taka forma reklamy działa nie tylko lokalnie w kraju, ale też za granicą, dzięki czemu Twoja reklama wejdzie na nowy, globalny poziom, a Ty możesz zyskać zupełnie nową grupę docelową.

Szeroki wybór walizek i toreb na kółkach znajdziesz tylko w naszej ofercie

Oferujemy wiele modeli i rodzajów reklamowych walizek i toreb na kółkach, na których możesz umieścić Twoje logo, hasło reklamowe, nadruk lub inną grafikę, którą chcesz wykorzystać do swojej reklamy. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu reklamowe torby na kółkach z logo i reklamowe walizki z logo i nadrukiem są wytrzymałe i będą służyć przez naprawdę długi czas. Każda reklamowa walizka wyposażona jest w poręczną rączkę ułatwiającą jej transport po różnych powierzchniach. Torby na kółkach z logo lub nadrukiem posiadają wygodne paski oraz uchwyty, które pozwalają na ich wygodne przenoszenie w rękach zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne. Znajdziesz u nas zarówno torby na kółkach w sportowym stylu jak i klasyczne reklamowe torby i walizki, które spodobają się każdemu. Reklamowe walizki oraz torby na kółkach można odpowiednio spersonalizować dołączając do nich różnego rodzaju breloki, jak na przykład praktyczny metalowy brelok z otwieraczem, który przyda się w każdej podróży.
Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z oferowanymi przez nas reklamowymi walizkami oraz reklamowymi torbami na kółkach, na których umieścimy Twoje logo lub nadruk. Będzie to bardzo praktyczna i wytrzymała forma reklamy Twojej firmy!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa