Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Plecaki reklamowe i walizki
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Walizki i torby na kółkach z logo | Tanie walizki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–31 z 31 wyników

Walizka

Walizki, torby na kółkach
309,52 zł
Kod producenta:
MO9178-16
Kolory:
       
                   

Walizka

Walizki, torby na kółkach
376,59 zł
Kod producenta:
MO9452-03
Kolory:
       
       

Praktyczne reklamowe walizki oraz torby na kółkach są doskonałym towarzyszem każdej podróży

Podróże są obecnie bardzo popularne. Na rynku istnieje wiele linii lotniczych, które oferują bardzo wiele połączeń pomiędzy państwami i cały czas uruchamiają nowe, aby pozostać na czasie i rozwijać sprzedaż. Przekraczanie granic stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Do udania się do wielu państw w Europie wystarczy już jedynie dowód osobisty, co bardzo ułatwiło wszelkie procedury związane z podróżowaniem i anulowało potrzebę wypełniania wniosków paszportowych. Wiele państw na świecie promuje turystykę i traktuje ją jako główne źródło pieniędzy w swoim budżecie.
W podróży towarzyszą nam zawsze potrzebne do niej rzeczy, jak ubrania, buty czy kosmetyki. Wszystkie te rzeczy trzeba do czegoś spakować. Doskonale sprawdzą się w tym przypadku walizki oraz torby na kółkach, dzięki czemu pakowanie i przenoszenie bagaży będzie łatwe i bardzo wygodne.

Pozwól, żeby Twój biznes się kręcił dzięki reklamie na walizkach i torbach na kółkach

Jako właściciel firmy wiesz, jak bardzo ważna jest jej odpowiednia reklama i dotarcie do jak największej grupy odbiorców, którzy będą Twoimi potencjalnymi klientami. Pewnie zdajesz też sobie sprawę, że dobry gadżet reklamowy to taki, który jest praktyczny i może być używany przez obdarowaną nim osobę wielokrotnie i nie zostanie schowany na dno szafy czy szuflady albo od razu wyrzucony. Dlaczego więc nie wykorzystać w celu promocji swojej marki praktycznych i zawsze przydatnych reklamowych walizek oraz toreb na kółkach z logo lub nadrukiem? Logo, nadruki i grafiki umieszczone na reklamowych walizkach jest bardzo dobrze widoczne dzięki stosunkowo dużej powierzchni dostępnej do wykonania nadruku. Podobnie jest w przypadku reklamowych toreb na kółkach.

Twoja reklama na walizkach i torbach na kółkach będzie widoczna w Polsce oraz za granicą

Korzyści reklamowania Twojej firmy na walizkach i torbach z logo lub nadrukiem jest bardzo wiele. Po pierwsze jest to produkt bardzo praktyczny. Przyda się nie tylko w podróży, ale też podczas przeprowadzki, przewożenia sprzętu i gadżetów elektronicznych w bezpieczny sposób czy transportu elementów wyposażenia i gadżetów reklamowych potrzebnych do zbudowania stoiska podczas targów branżowych czy targów pracy w szkołach i na uczelniach. W każdym z tych przypadków walizka z logo lub nadrukiem oraz torba na kółkach z logo lub nadrukiem sprawdzi się wręcz doskonale i będzie idealnym nośnikiem reklamy. Warto mieć w swojej firmie taki gadżet reklamowy i wykorzystywać go podczas podróży biznesowych oraz wyposażyć w nie swoich pracowników za każdym razem, gdy wyjeżdżają w delegację. W podróżach biznesowych na pewno przydadzą się torby na laptopa Twoim logo lub nadrukiem, które również oferujemy. Reklamowe walizki i torby na kółkach będą przewijać się przez przystanki, dworce i lotniska. We wszystkich tych miejscach zawsze znajdą się tłumy ludzi, którzy są odbiorcami takiej reklamy i Twoimi potencjalnymi klientami. Taka forma reklamy działa nie tylko lokalnie w kraju, ale też za granicą, dzięki czemu Twoja reklama wejdzie na nowy, globalny poziom, a Ty możesz zyskać zupełnie nową grupę docelową.

Szeroki wybór walizek i toreb na kółkach znajdziesz tylko w naszej ofercie

Oferujemy wiele modeli i rodzajów reklamowych walizek i toreb na kółkach, na których możesz umieścić Twoje logo, hasło reklamowe, nadruk lub inną grafikę, którą chcesz wykorzystać do swojej reklamy. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu reklamowe torby na kółkach z logo i reklamowe walizki z logo i nadrukiem są wytrzymałe i będą służyć przez naprawdę długi czas. Każda reklamowa walizka wyposażona jest w poręczną rączkę ułatwiającą jej transport po różnych powierzchniach. Torby na kółkach z logo lub nadrukiem posiadają wygodne paski oraz uchwyty, które pozwalają na ich wygodne przenoszenie w rękach zawsze wtedy, kiedy jest to potrzebne. Znajdziesz u nas zarówno torby na kółkach w sportowym stylu jak i klasyczne reklamowe torby i walizki, które spodobają się każdemu. Reklamowe walizki oraz torby na kółkach można odpowiednio spersonalizować dołączając do nich różnego rodzaju breloki, jak na przykład praktyczny metalowy brelok z otwieraczem, który przyda się w każdej podróży.
Serdecznie zachęcamy Cię do zapoznania się z oferowanymi przez nas reklamowymi walizkami oraz reklamowymi torbami na kółkach, na których umieścimy Twoje logo lub nadruk. Będzie to bardzo praktyczna i wytrzymała forma reklamy Twojej firmy!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa