Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kalendarze reklamowe firmowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kalendarze biurkowe z logo | Tanie kalendarze reklamowe

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Kalendarze firmowe biurkowe z logo

Kalendarz biurkowy to jeden z najbardziej skutecznych i najczęściej wykorzystywanych gadżetów reklamowych w różnych firmach. Z racji ich funkcjonalności stosują je firmy o różnych profilach działalności i stawiają na biurkach jako reklamę swojego przedsiębiorstwa. Sprawdzają się równie dobrze co planery i terminarze biurkowe, jednak są od nich poręczniejsze i zajmują mniej miejsca.

Kalendarz firmowy biurkowy dla każdego

W naszej ofercie znajdziesz kalendarze biurkowe klejone w formie piramidki,  kalendarze na spirali oraz kalendarze leżące. Najpopularniejszą formą jest kalendarz na biurko w formie piramidki, który dzięki swojemu prostemu kształtowi zmieści się na każdym biurku, dodatkowo pozwalając odpowiednio zorganizować nasz czas.

Gadżet na każde biurko

Kalendarz biurkowy jako gadżet reklamowy świetnie sprawdzi się przy organizacji czasu pracy. To doskonała forma promocji firmy połączona z praktycznością, funkcjonalnością i estetyką wykonania. Idealnie sprawdzi się jako forma rozpisywania zadań w firmie, urzędzie, szkole czy nawet w domu. Na powierzchni kalendarza możemy umieścić dowolną grafikę, a także logo i dane naszej firmy. Forma kalendarza pozwala na tworzenie drobnych zapisków z ważnymi wydarzeniami. Nasze kalendarze idealnie dopasują się do każdego firmowego biurka jednocześnie pełniąc funkcję przydatnego organizera.

Funkcje kalendarza biurkowego

Żyjemy w ciągłym pośpiechu. Często zdarza nam się zapominać o ważnych wydarzeniach. Kalendarz reklamowy to narzędzie, które może nam pomóc w przypominaniu o najważniejszych terminach. W kalendarzu biurkowym można notować terminy spotkań, ważne numery telefonów, a nawet urodziny czy imieniny bliskich Ci osób. Kalendarz piramidka świetnie sprawdzi się również jako miejsce na notatki. Zwiększa dzięki temu efektywność naszej pracy i pomaga ustalić wymarzony urlop, a przez wzgląd na jego codzienne użytkowanie na długo pozostaje w pamięci klientów.

Skuteczna promocja Twojej firmy

Najlepsza promocja to taka, która trwa nieprzerwanie. Wykorzystanie w promocji gadżetu reklamowego w formie kalendarza pozwoli Ci na działania marketingowe przez cały rok. Kalendarz biurkowy jest bowiem na tyle charakterystycznym gadżetem, z dużą ilością miejsca na grafikę reklamową, że nigdy nie pozostanie niezauważony.

Stawiamy na jakość wykonania

Każdy wykonany przez nas kalendarz pozostaje idealnie dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Kładziemy nacisk na jakość i solidność wykonania. Wszelkie detale wykończeniowe kalendarza dobieramy tak, aby zapewniały wysoki standard wykonania. Skontaktuj się z nami, a wykonamy dla Ciebie projekt, po akceptacji którego wykonamy kalendarz.  


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa