Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety turystyczne
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Małe gadżety turystyczne z logo | Akcesoria turystyczne z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 106 wyników

Pay pay

Przydatne drobiazgi
2,16 zł
Kod producenta:
IT3491-06
Kolory:
       
           

Wachlarz

Przydatne drobiazgi
4,11 zł
Kod producenta:
KC6733-04
Kolory:
       
                               

Wachlarz

Przydatne drobiazgi
10,16 zł
Kod producenta:
MO9532-09
Kolory:
       
                               

Podczas wakacji nie można zapomnieć o przydatnych małych gadżetach turystycznych

Planując wyjazdy większość z nas robi listę przedmiotów, które chce ze sobą zabrać. Zawsze pamiętamy o ubraniach, butach czy kosmetykach, jednak czasami zdarza nam się zapomnieć o przydatnych drobiazgach. Są tak małe, że przez przypadek można je pominąć, jednak są one bardzo użyteczne i znacznie ułatwią samo podróżowanie albo pomogą dobrze spędzić urlop.

Dlatego warto wykorzystać takie małe i niepozorne gadżety turystyczne w promocji swojej firmy oraz usług. Odpowiednio oznakowane logo, grafiką lub dowolnym nadrukiem będą świetnymi nośnikami treści reklamowych. Na pewno przydadzą się obdarowanym nimi osobom i chętnie z nich skorzystają podczas wyjazdów. Niezależnie od tego, z jakiej branży jest Twoja firma, możesz rozdawać reklamowe akcesoria i przydatne drobiazgi turystyczne każdej osobie podczas targów branżowych, konferencji, akcji promocyjnych czy spotkań biznesowych.

Przydatne drobiazgi turystyczne do podróży małych i dużych

Podczas pakowania się na urlop do walizki ważny jest każdy skrawek miejsca. Często zdarza się, że musimy zrezygnować z niektórych elementów bagażu, bo po prostu nie jesteśmy już w stanie nigdzie ich zmieścić. W takich przypadkach zabieranie ze sobą małych, ale bardzo przydatnych przedmiotów jest sprawą kluczową. Dlatego podróżującym z pewnością przydadzą się pojemniki podróżne na kosmetyki, do których można przelać produkty z większych, pękatych butelek. Podczas wyjazdów chcemy mieć ze sobą produkty, które pomogą nam w utrzymaniu higieny oraz pozwolą na odświeżenie się po długim dniu spędzonym na podróży. W walizce znajdzie się przynajmniej żel pod prysznic i szampon, a wiele osób zabiera także odżywkę do włosów, żel do mycia twarzy oraz krem. Wszystkie te kosmetyki można zmieścić w małych i praktycznych pojemnikach podróżnych z nadrukiem. W pakowaniu pomogą także organizery do walizki z logo, dzięki którym łatwo można spakować swoje rzeczy i trzymać w nich porządek. Natomiast jeżeli zastanawiamy się, czy bagaż aby na pewno nie przekroczy limitu wagowego, na pewno przyda nam się praktyczna reklamowa waga bagażowa.

Przydatne akcesoria do walizki

Każdą walizkę oraz plecak turystyczny powinno się odpowiednio zabezpieczyć. Dotyczy to zwłaszcza przypadków, kiedy podróżujemy środkami komunikacji masowej. Na dworcach i lotniskach przydadzą się na pewno zawieszki bagażowe z nadrukiem. Dzięki nim walizkę będzie można łatwo rozpoznać i oddać właścicielowi, nawet wtedy, kiedy obok siebie będą stały dwa takie same modele. Jeżeli chcemy, aby nasze bagaże były bezpieczne i boimy się kradzieży, warto zaopatrzyć się w kłódkę do bagażu z logo. Pozwoli na spokojną podróż bez zamartwiania się, czy zawartość walizki nie zniknie w tajemniczych okolicznościach.

Przydatne akcesoria biwakowe

W naszej ofercie znajdą się także gadżety reklamowe dla zapalonych fanów biwakowania jak i dla osób, które pod namiot wyjeżdżają rzadko, jednak wciąż chcą mieć ze sobą przydatne akcesoria na biwak. Na pewno przyda się im składane krzesło turystyczne z nadrukiem, na którym mogą wygodnie usiąść na polu namiotowym i rozkoszować się ciepłą kawą albo herbatą pitą z kubka termicznego z grawerem. W warunkach polowych przydatne będą także zestaw składanych sztućców turystycznych składających się z noża, widelca oraz łyżki, kompas z logo pozwalający na dobrą orientację w terenie oraz lornetka z nadrukiem, dzięki której obserwacja przyrody będzie pełna wrażeń.

Przydatne drobiazgi do samochodu

Jednym z najbardziej praktycznych samochodowych gadżetów reklamowych będą ładowarki samochodowe. Dzięki nim będzie można naładować smartfona albo tablet, które są bardzo przydatne w podróżowaniu samochodem dzięki łatwemu dostępowi do map. Osoby, które dużo jeżdżą samochodem w celach służbowych i potrzebują do tego odpowiednego stroju na pewno docenią pokrowce na ubrania z nadrukiem, dzięki którym elegancki garnitur albo gustowną sukienkę można przewieźć bez obaw o pomięcie czy zabrudzenie. W samochodzie przyda się także samochodowe etui na tablet, które można powiesić na oparciu fotela. Tablet zapewni godziny rozrywki pasażerom siedzącym z tyłu, co docenią na pewno rodzice małych dzieci.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz doskonały gadżet reklamowy, który oznakujemy dla Ciebie logo firmy lub innym nadrukiem!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa