Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety promocyjne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Notesy reklamowe dla firm w jeszcze niższych cenach

  • Pokazuje 1–6 z 6 wyników

Notes VITAL A6

Notesy firmowe reklamowe
7,55 zł 4,99 zł
rabat 34%
Kod producenta:
17529-10
Kolory:
       
             
promocja

Notes VITAL A5

BESTSELLER
11,10 zł 8,99 zł
rabat 20%
Kod producenta:
17545-10
Kolory:
       
             
promocja

Dlaczego notesy reklamowe z logo są popularnym gadżetem reklamowym?

Notesy reklamowe z logo to wciąż przedmioty, których używa się bardzo często na co dzień. Mały rozmiar pozwala na wrzucenie ich do plecaka lub torebki i zabrania ze sobą do szkoły, pracy, na zakupy czy w podróż. Razem z firmowymi długopisami są podstawą idealnego zestawu gadżetów reklamowych rozdawanych podczas konferencji branżowych, targów pracy na uczelniach czy spotkań biznesowych. Jeżeli dołączysz do tego zestawu ekologiczne kredki z logo, trafisz z Twoją reklamą także do dzieci. Na reklamowych notatnikach łatwo i szybko można umieścić nazwę firmy, jej logo oraz dane kontaktowe, dzięki czemu niejako spełnią funkcję Twojej wizytówki, która będzie towarzyszyć Twoim klientom praktycznie wszędzie. Twoja reklama utrwali się w świadomości wielu ludzi, a kontakt z Tobą będzie znacznie łatwiejszy.
Dlaczego notesy firmowe są tak przydatne? Dzięki nim wszystkie informacje można mieć w jednym miejscu. Zamiast zapisywać wszystkie rzeczy na osobnych kartkach, które szybko się gubią, teraz można mieć wszystko w praktycznym notatniku z nadrukiem. Lista zakupów, terminy wizyt u lekarzy, dane kontaktowe firm czy specjalistów – zapisanie ich w notesie bardzo ułatwi życie oraz pracę. Uczniom mogą z powodzeniem zastąpić zeszyty szkolne, są też idealne do wykonywania notatek dla studentów.

Jak znakujemy notesy firmowe z nadrukiem

Notesy firmowe można znakować kilkoma metodami, w zależności od tego, z jakiego materiału są wykonane. Elementy metalowe znajdujące się na niektórych notesach pozwalają na umieszczenie na nich znakowania wykonanego grawerem laserowym. Takie znakowanie nadaje notesowi elegancji i ponadczasowości, dzięki czemu notesy z grawerem są prezentem bardzo wyjątkowym. Na skórzanych notesach można wytłaczać logo lub nadruki, dzięki czemu znakowanie wygląda bardzo ekskluzywnie i podnosi wartość produktu, nie tylko pod względem wizualnym czy estetycznym. Jedna najbardziej popularnymi metodami znakowania reklamowych notesów, są tampodruk oraz sitodruk. Obie te metody pozwalają na wykonanie na znakowanym notesie trwałych nadruków wysokiej jakości. Sitodruk stosuje się do znakowania dużych nakładów gadżetów reklamowych. Pozwala na wykorzystanie na nadruku wyrazistych kolorów oraz wykonanie przejść tonalnych. Tampodruk sprawdzi się idealnie w przypadku niewielkich, jednokolorowych nadruków, ponieważ każdy dodatkowy kolor podnosi koszty projektu oraz nie ma tu możliwości wykonania przejść tonalnych.
Znakowanie możemy nanieść na okładki notesów z nadrukiem, znakowanie pojedynczych stron nie jest możliwe.

Notesy Moleskine także na reklamowegadzety.pl

W naszej ofercie znajdziesz też popularne i ekskluzywne notesy firmy Moleskine. Papier stosowany w produkcji tych notesów jest bardzo dobrej jakości, co doceniają wykonawcy zawodów, którzy z notesów korzystają na co dzień, jak rysownicy, pisarze, projektanci czy malarze. Okładki notesów Moleskine są zazwyczaj czarne, a cały notes zamykany jest na charakterystyczną dla nich taśmą elastyczną. Notesy Moleskine oferujemy w rozmiarze A6, A5 oraz A4, więc bardzo łatwo można je dopasować do potrzeb.

Notesy reklamowe przydadzą się także do hobby

Notesy z nadrukiem sprawdzą się nie tylko w szkole oraz pracy. Coraz popularniejsze jest wykorzystywanie notesów do różnego rodzaju hobby. Coraz więcej fanów na całym świecie zyskują scrapbooking i bullet journaling. Te obco brzmiące wyrazy kryją w sobie dwa bardzo kreatywne hobby. Scrapbooking polega na uwiecznianiu ważnych życiowych momentów w postaci zdjęć i wklejanie je do albumów albo właśnie notesów. Zdjęcia umieszcza się na osobnych stronach i ozdabia dodatkowymi obrazkami, tasiemkami, rysunkami albo zdobieniami. Odpowiednie notesy do scrapbookingu znajdziesz także u nas.
Bullet journaling łączy w sobie dwie rzeczy. Są to niejako terminarze i planery, które tworzymy od początku do końca sami i dostosujemy do tego, co jest nam potrzebne. Każda strona bullet journala powstaje osobno i jest wcześniej odpowiednio zaplanowana i zaprojektowana. Pozwala to na bardzo kreatywne podejście do planowana swoich obowiązków, śledzenia nawyków czy pilnowania ważnych terminów. Do bullet journalingu najlepiej nadają się gładkie notesy albo notesy w kropki, które można dowolnie zapełniać.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa