Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ubrania robocze z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Plecaki robocze z logo | Tania odzież robocza dla firm

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Plecak

Plecaki robocze
31,41 zł
Kod producenta:
V8476-04
Kolory:
       
                   

Plecak

Plecaki z nadrukiem
43,89 zł
Kod producenta:
V0512-05
Kolory:
       
         

Plecaki robocze to jeden z podstawowych elementów wyposażenia wielu pracowników

Firmowe plecaki do pracy przydadzą się wielu zawodach i profesjach. Umieszczenie na nim logo lub firmowego nadruku wpływa na wizerunek firmy lub przedsiębiorcy oraz pozwala na łatwą i szybką identyfikację pracowników. Powierzchnia dostępna na nadruk na plecakach roboczych jest duża, dlatego logo spełnia także funkcję reklamową wszędzie tam, gdzie znajdzie się pracownik.

Plecaki robocze na wszystkie niezbędne w pracy przedmioty

Plecaki robocze z logo przydadzą się zwłaszcza robotnikom fizycznym i osobom pracującym na zewnątrz. Do praktycznego i pojemnego plecaka spakują potrzebne im do pracy przedmioty, jak na przykład narzędzia czy kurtki robocze z logo firmy. Plecaki przydadzą się także do zapakowania drugiego śniadanie czy kawy w poręcznym kubku termicznym. Dzięki temu praca przebiegnie w komfortowych warunkach i nie trzeba będzie często wracać się do firmy czy zakładu, bo wszystko będzie pod ręką. Do pojemnych plecaków roboczych z nadrukiem zmieszczą się mniejsze narzędzia, jak na przykład młotek, śrubokręty, kombinerki, latarki, nożyczki i noże czy klucze. Pomieszczą także kable i linki oraz różne dokumenty, takie jak plany, szkice i rysunki.

Odblaskowe plecaki robocze zapewnią bezpieczeństwo

Bardzo przydatne w pracy są robocze plecaki odblaskowe, dzięki którym pracownik widoczny jest po zmroku oraz w zaciemnionych pomieszczeniach. Takie odblaskowe plecaki do pracy zazwyczaj wykonane są z jaskrawych, neonowych materiałów, dzięki czemu przyciągają wzrok nawet w bardzo słoneczne dni. Pracodawca powinien wyposażyć swoich pracowników w odpowiednie elementy ochronnej odzieży odblaskowej aby spełnić normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest tak zawłaszcza w przypadku budowlańców, pracowników zakładów produkcyjnych, osób zajmujących się utrzymaniem dróg oraz wszystkich tych, którzy pracują w otoczeniu pojazdów. Dobra widoczność pracownika, którą zapewnią między innymi odblaskowe plecaki robocze z nadrukiem, pozwoli na uniknięcie wypadków, które mogą być tragiczne w skutkach.

Na co zwrócić uwagę wybierając plecaki robocze?

Firmowe plecaki do pracy powinny być przede wszystkim wytrzymałe. Będą używane często w różnych sytuacjach służbowych i w różnych warunkach atmosferycznych, dlatego muszą być w wykonane z materiałów o bardzo dobrej jakości. Zarówno deszcz, mróz jak i promienie słoneczne wpływają na zużycie oraz kondycję plecaków roboczych z nadrukiem, a pracownicy na pewno będą mierzyć się z różną pogodą na co dzień. Plecak do pracy musi być dostosowany zarówno do ostrych zim jak i upalnych lat.

Plecak roboczy z logo musi być także wygodny. Nie może w żadnym stopniu krępować ruchów pracownika. Szelki powinny być odpowiednio wyprofilowane, tak aby nie wpijać się w ramiona i nie obciążać ich nawet wtedy, kiedy w plecaku znajdą się ciężkie narzędzia i przedmioty.

Liczne kieszonki i przegródki również wpływają na użyteczność firmowych plecaków roboczych. Im jest ich więcej, tym lepiej, bo pozwalają na dobrą organizację narzędzi i przyborów. Ważne też, aby kieszonki i przegródki miały różne wielkości, tak aby można było w nich umieścić zarówno małe jak i durze przedmioty. W plecakach roboczych przydatne są także kieszenie zewnętrzne, tak żeby można było umieścić w nich najbardziej przydatne przedmioty, po które często sięgnie pracownik. Dzięki nim nie będzie musiał rozsuwać plecaka i przetrząsać jego zawartości, tylko wygodnie sięgnie po potrzebne mu narzędzie.

Ważnym elementem plecaków roboczych są także odblaski, które wzmacniają widoczność pracownika po zmroku albo w trudnych warunkach i zwiększają jego bezpieczeństwo. Jeżeli plecak nie ma takich wbudowanych pasków czy zawieszek, można wyposażyć pracownika w praktyczną opaskę odblaskową z nadrukiem, którą można doczepić w różne miejsca.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa