Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Szklane gadżety reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety reklamowe szklane z logo | Szkło reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–12 z 12 wyników

Gadety reklamowe ze szkła to prawdziwa klasa

Nic nie wzbudza takiego zachwytu pośród różnego rodzaju ozdób albo użytecznych przedmiotów jak produkty ze szkła z grawerem. Są to klasyczne, eleganckie przedmioty, które prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Szkło jest bardzo wdzięcznym materiałem i prezentuje się niezwykle wyjątkowo w każdej kuchni, salonie czy też biurze. Dekoracje ze szkła są często wybierane jako główne elementy wystroju wnętrz, na których ma się skupić uwaga odwiedzającej takie wnętrze osoby. Wyroby ze szkła z grawerem często można zauważyć na biurkach albo w barkach eleganckich biur. Każdy profesjonalny przedsiębiorca, który organizuje dużo spotkań biznesowych z klientami albo partnerami, powinien mieć gdzieś w swoim biurze wygrawerowane produkty ze szkła. Nadają one każdej przestrzeni elegancji oraz prestiżu oraz sprawiają, że ich właściciele czują się ważni i wyjątkowi.

Wyroby ze szkła z graweren są idealne na prezent

Podobnie jak wyroby z drewna, szklane produkty z grawerem to doskonały i elegancki prezent, który możesz podarowywać swoim stałym klientom i ulubionym partnerom biznesowym z okazji ważnych uroczystości. Szkło daje bardzo duże możliwości, jeżeli chodzi i personalizację upominku reklamowego, dlatego możesz umieścić na wyrobach ze szkła dowolną dedykację albo wiadomość. Może to być na przykład imię obdarowanej osoby, ważna data, fragment wiersza albo piosenki, albo ulubiony cytat. Każda z tych rzeczy z pewnością pięknie będzie prezentować się na wyrobach ze szkła z grawerem, a osoba, która otrzyma taki przedmiot, na pewno poczuje się wyjątkowo.
Jakie specjalne okazje mogą być świętowane upominkiem w postaci produktów ze szkła z grawerem? Takich okazji jest wiele. Najbardziej oczywiste i popularne są święta Bożego Narodzenia. W tym niezwykłym czasie dajemy prezenty wielu osobom, które są dla nas wyjątkowe. Jeżeli ty także zdecydujesz się na podarowywanie klientom albo kontrahentom bożonarodzeniowych prezentów i zdecydujesz się na wyroby ze szkła z grawerem, możesz liczyć na to, że Twój prezent odniesie sukces, a Ty zostaniesz zapamiętany na bardzo długi czas.
Inne okazje to wszelkiego rodzaju jubileusze. Mowa tutaj na przykład o okrągłych urodzinach firmy, ale też Twoich pracowników. Te okazje zawsze warto odpowiednio upamiętnić, a prezenty ze szkła z grawerem sprawdzą się w tych przypadkach wyśmienicie.
Wyroby ze szkła z grawerem to też idealne prezenty nadające się do uczczenia i świętowania ważnych dni i wydarzeń życiowych, jak na przykład śluby czy ich rocznice. Dzięki umieszczeniu na wyrobach ze szkła wyjątkowej daty i imion pary małżeńskiej taki prezent na bardzo długi czas będzie przypominał im o jednym z najważniejszych dni w ich życiu.

Wyroby ze szkła w naszej ofercie

W naszym asortymencie posiadamy szklane wyroby z grawerem do alkoholu. Są to na przykład bardzo eleganckie karafki z grawerem na whisky, które pięknie będą prezentować się w każdym domowym barku. Posiadamy również szeroką ofertę kieliszków z grawerem i są to kieliszki do szampana z grawerem, kieliszki do wina z grawerem czy kieliszki do wódki z grawerem. Każdy z tych produktów wykonany jest ze szkła najwyższej jakości, co pozwoli cieszyć się nimi przez bardzo długi czas bez obaw o uszkodzenia lub zarysowania.

Grawerowanie laserowe na wyrobach ze szkła

Na wszystkich oferowanych przez nas wyrobach ze szkła wykonujemy znakowane za pomocą grawerowania laserowego. To bardzo gustowna i niezwykle trwała technika, która pozwala na przeniesienie na znakowany przedmiot dowolnego napisu, grafiki, a nawet zdjęcia. Dzięki niej każdy przedmiot staje się jeszcze bardziej elegancki i wyjątkowy. Grawer laserowy usuwa ze szkła jego wierzchnią warstwę, a powstałe w ten sposób zdobienie wygląda, jakby było lekko oszronione, przez co jest doskonale widoczne i od razu rzuca się w oczy.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa