Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk wielkoformatowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Banery reklamowe | Reklama zewnętrzna | Drukarnia online

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Chcesz, żeby Twoja firma była zauważalna? By logo było kojarzone z ofertą?

Dzięki naszej ofercie, Twoja reklama będzie mogła znaleźć się dosłownie wszędzie!

Czy istnieje nośnik treści reklamowych, który pozwala na lepsze dotarcie do lokalnych odbiorców niż baner reklamowy? Oczywiście, że nie! Banery są doskonałym sposobem na reklamę oraz promocję w przestrzeni miejskiej. Mogą zawisnąć na ścianach budynków, płotach, ogrodzeniach, specjalnych stelażach albo rusztowaniach. Baner firmowy powieszony w ruchliwym miejscu na pewno zwróci uwagę wielu osób, które automatycznie stają się odbiorcami znajdujących się na nim treści. To doskonały sposób na dotarcie do wielu potencjalnych klientów i usługobiorców i poinformowanie ich o promocjach, atrakcyjnej ofercie albo otwarciu nowego lokalu w mieście. Na banerze z nadrukiem może znaleźć się komunikat reklamowy, logo i nazwa firmy, hasło oraz slogany reklamowe, dane kontaktowe i wskazówki, jak dojechać w dane miejsce. Baner powieszony na budynku, w którym znajduje się firma, pozwoli klientom łatwo ją zidentyfikować i trafić w odpowiednie miejsce.

Banery marketingowe będą idealną formą reklamy między onnymi dla małych lokalnych firm albo przedsiębiorstw, które dopiero co zaczynają swoja działalność. Dla takich firm bardzo ważne jest każde działanie marketingowe, które przyciągnie do nich klientów i pozwoli na wyróżnienie się na tle konkurencji. Umieszczanie w mieście banerów promocyjnych oraz folii samoprzylepnych na pewno sprawi, że informacja o istnieniu firmy dotrze do szerokiego grona odbiorców.

Rodzaje banerów reklamowych a naszej drukarni online

Oferujemy druk banerów online w różnych rozmiarach i o różnym zastosowaniu. Nasze realizacje to między innymi komplety tablic informacyjnych dla sklepów, tablice informacyjne naścienne czy banery reklamowe wieloformatowe. Możliwe wykończenia banerów to zgrzewanie boków, wykonanie tuneli oraz oczek. Naszym klientom proponujemy dwa rodzaje banerów reklamowych:

  • Banery laminowane – drukowane na wytrzymałej tkaninie PCV wykonanej w technologii laminowanej. Zadruk w przypadku tego rodzaju baneru jest jednostronny. Tkanina laminowana wytrzymuje około roku ekspozycji, dlatego banery laminowane polecane są w przypadku reklam sezonowych lub krótkotrwałych. Używana przez nas tkanina dostępna jest w gramaturach 440g/m2 oraz 510g/m2. Taki typ baneru sprawdza się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
  • Banery powlekane – drukowane jednostronne na matowej tkaninie PCV. Banery powlekane są znacznie bardziej wytrzymałe od banerów laminowanych. Są odporne na zrywania, uszkodzenia mechaniczne, podmuchy wiatru, wilgoć, promieniowanie słoneczne czy niskie lub wysokie temperatury. Mogą być klejone lub zgrzewane termicznie. Doskonale sprawdzą się na różnych ogrodzeniach, rusztowaniach, ścianach budynków czy stoiskach.

Zaprojektujemy dla Ciebie banery na zamówienie

Jeżeli nie masz gotowego projektu baneru reklamowego, możemy zaprojektować go dla Ciebie. Nasze projekty banerów cechują się wysoką jakością wykonania, przywiązanemu do szczegółów oraz dużą wyrazistością. Nasz zespół grafików przygotuje dla Ciebie optymalny projekt, który na pewno spełni Twoje oczekiwania. Posiadamy duże doświadczenie oraz korzystamy z najnowszych narzędzi graficznych i maszyn drukujących, co pozwala nam na tworzenie wielu doskonałych wzorów banerów oraz reklam z wykorzystaniem druku wielkoformatowego, które służą do promocji firm, produktów lub usług.

Ceny banerów reklamowych w naszej ofercie

Nie posiadamy stałego cennika banerów na zamówienie, ponieważ koszt realizacji uzależniony będzie od rozmiaru baneru, jego rodzaju, materiału, z którego zostanie wykonany, wykończenia oraz od tego, czy pracujemy z gotowym projektem przesłanym od klienta czy tworzymy projekt graficzny od podstaw.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, doradzimy w wyborze oraz przygotujemy atrakcyjną ofertę banerów reklamowych dostosowanych do Twoich potrzeb oraz budżetu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa