Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Narzędzia reklamowe i latarki
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Miarki reklamowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 73 wyników

Miarki i metrówki reklamowe z logo

Wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe, zwłaszcza stanowiące drobne przedmioty codziennego użytku, to popularna i prosta forma zaprezentowania swojej działalności szerszemu gronu. Tego typu narzędzi używają dziś niemal wszystkie firmy- od małych, jednoosobowych działalności, poprzez przedsiębiorstwa rodzinne, aż po instytucje rozpoznawane na rynku globalnym jako prawdziwi potentaci. Jak powszechnie wiadomo, reklama dźwignią handlu, lecz skuteczny marketing wcale nie musi operować narzędziami wielkiego formatu. Świetnym przykładem są miarki reklamowe.

Oryginalność i utylitaryzm miarek

Miarki reklamowe, choć cechują się zazwyczaj niewielkimi gabarytami, stanowią wdzięczną przestrzeń marketingową. Choć coraz częściej wykorzystywane, nadal są wyrazem kreatywności i pomysłowości, więc z powodzeniem mogą konkurować z firmowymi notesami, czy długopisami reklamowymi. Miarki z pewnością nie są przereklamowane. Ich niewątpliwą zaletą jest również przydatność do użycia. Znajdą zastosowanie w każdym domu, dlatego klienci chętnie po nie sięgają. Miarki są prostymi przyrządami, służącymi do standardowych pomiarów dokonywanych przez przeciętnych użytkowników, dlatego cieszą się sporym wzięciem i zainteresowaniem.

Miarki reklamowe - różne rodzaje

Różnorodność miarek sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Często wybierane są m.in. miarki budowlane czy krawieckie. Przyrządy można nosić zawsze przy sobie, gdyż bez trudu mieszczą się w kieszeni. Można je także przewozić w samochodowym schowku i używać w razie potrzeby. To jeden z gadżetów, który zawsze warto mieć pod ręką na wszelki wypadek. Miarki mają zazwyczaj różną długość, nawet do kilku metrów. Mogą zostać wykorzystane do drobnych prac domowych, budowlanych, czy architektonicznych. Sprawdzą się w rękach prawdziwych fachowców, jak również laików.

Miara poziomu zadowolenia klienta

Podobnie, jak innego rodzaju gadżety reklamowe, miarki mają za zadanie zbudować pozytywną relację, pomiędzy określonym podmiotem, a klientem. Konsument zawsze bowiem czuje się doceniony i wyróżniony spośród tłumu odbiorców, jeśli otrzyma jakiś drobny podarunek. Samo uczucie bycia obdarowanym stwarza szczególną więź pomiędzy firmą, a osobami prywatnymi. Wręczanie klientom gadżetów marketingowych jest zatem nie tylko pożyteczną ideą, ale także sympatyczną okolicznością, dzięki której, wedle wszelkiego prawdopodobieństwa, w umyśle klienta powstanie pozytywne skojarzenie z daną firmą. Dzieje się tak dlatego, że większość ludzi po prostu uwielbia otrzymywać prezenty. Warto zatem postawić na tak przyjemną i zarazem skuteczną formę reklamy.

Staranne wykonanie

Nasze miarki zawsze odznaczają się trwałością i precyzją wykonania, dzięki czemu posłużą klientom przez dłuższy czas. Na uwagę zasługuje także trwałość nadruków. Dane firmowe, jak nazwa przedsiębiorstwa, jego adres mailowy czy numer telefonu, będą zatem doskonale widoczne i nie ulegną zatarciu, nawet w wyniku długotrwałej eksploatacji narzędzia. W ten sposób klienci będą również pamiętać, od kogo daną miarkę otrzymali, a to z kolei może zbudować sympatię do firmy oraz determinować długofalową współpracę. Oferowane przez nas miarki reklamowe legitymują się doskonałą jakością. Ponadto, w krótkim czasie i bez zbędnych przestojów jesteśmy w stanie przygotować większą partię miarek.

Zaprezentuj się na miarę oczekiwań!

Nowoczesny przedsiębiorca jest zmuszony do sięgania po coraz to nowe i bardziej innowacyjne rozwiązania. Miarki reklamowe stanowią interesującą i trafiającą w gusta klientów opcję. By wyróżnić się na tle konkurencji, zamów miarki zaopatrzone w logo twojej firmy. Sprawdzą się nawet wówczas, gdy nie prowadzisz działalności związanej z branżą remontowo-budowlaną. Takie wyjątkowe gadżety reklamowe, nie tylko zapewnią powrót stałych klientów, ale także spowodują napływ nowych. Produkty marketingowe rozdawane ludziom są bowiem reklamą o bardzo szerokim zasięgu, gdyż klienci chętnie biorą gadżety także dla swych przyjaciół lub krewnych, a także polecają twoje usługi innym zainteresowanym osobom. Miarki reklamowe stanowią zatem niewielką inwestycję, która w niedługim czasie może się zwrócić z nawiązką i zaprocentować zwiększeniem popytu na twoje autorskie produkty bądź usługi.Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa