Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Kubki termiczne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Plastikowe kubki termiczne z logo | Tanie reklamowe kubki termiczne

  • Pokazuje 1–5 z 5 wyników

Plastikowe kubki termiczne reklamowe zapewnią gorący sukces Twojej reklamy

Termokubki z nadrukiem to wciąż jedne z najpopularniejszych gadżetów reklamowych, po które sięga wiele firm i przedsiębiorców w celach promocyjnych. Są wybierane równie często jak ogromnie popularne długopisy z logo czy notatniki z nadrukiem. Nic w tym dziwnego. Plastikowe kubki termiczne z logo są bardzo praktyczne i przydają się w wielu sytuacjach. Dzięki nim Twoim klienci albo partnerzy biznesowi zabiorą ze sobą ciepłą kawę albo herbatę za każdym razem, kiedy wyjdą z domu i będą mogli cieszyć się nimi w każdych, nawet niesprzyjających warunkach w czasie podróży, spaceru czy spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Reklama umieszczona na plastikowych termokubkach z nadrukiem dotrze do bardzo szerokiego grona odbiorców za każdym razem, kiedy obdarowana nimi osoba weźmie je ze sobą. To świetny nośnik treści reklamowych, który można użyć w celach marketingowych i na pewno doskonale się sprawdzi w tej roli.

Plastikowe kubki termiczne z logo sprawdzą się także w domu

Plastikowe kubki termiczne z logo przydają się także podczas spędzania dni i wieczorów w domowym zaciszu. Mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne kubki ceramiczne. Znajdujący się w nich napój utrzyma ciepłą temperaturę przez bardzo długi czas. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które mają nawyk przygotowania sobie kawy albo herbaty i zapominanie o nich. Skupienie się na pracy albo na wciągającym hobby często sprawia, że nasza uwaga jest nimi całkowicie pochłonięta. Czasami aż do tego stopnia, że nie dostrzegamy stojącego przed nami kubka z gorącym napojem, który w końcu całkowicie stygnie. Natomiast jeżeli przygotujemy napój w praktycznym plastikowym kubku termicznym z nadrukiem będzie on ciepły przez długie godziny.

Plastikowe kubki termiczne mają praktyczne zamknięcia i są bardzo szczelne. Dzięki temu znajdujący się w nich napój nie wyleje się i nie zabrudzi domowych powierzchni nawet wtedy, kiedy przez nieuwagę potrącimy kubek. Także podczas przenoszenia napoju w kubku termicznym z kuchni do innych pomieszczeń nie ma mowy o rozlaniu ani kropli płynu.

Zalety plastikowych kubków termicznych z nadrukiem

W odróżnienie do kubków termicznych z metalu, termokubki plastikowe są bardzo lekkie. Dzięki temu można łatwo zapakować je do plecaka czy torebki i nie obawiać się o to, że ich ciężar będzie przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków. Do tego kubki termiczne plastikowe występują w wielu ciekawych i żywych kolorach, które rozweselą szare i deszczowe dni oraz przyciągną wzrok. Dlatego umieszczenie na kubkach termicznych z plastiku logo lub innego nadruku reklamującego jest bardzo dobrym pomysłem, ponieważ będzie ono pięknie prezentować się na takim gadżecie reklamowym. Dzięki lekkiej wadze kubki termiczne z plastiku są doskonałe dla dzieci. Najmłodsi mogą zabrać w nich herbatę albo kawę zbożową do szkoły czy na piknik.

Dodatkowo plastikowe kubki termiczne są tanie, dzięki czemu możesz pozwolić sobie na reklamę za ich pomocą nawet przy ograniczonym budżecie, który masz do przeznaczenia na gadżety reklamowe.

Znakowanie na plastikowych kubkach termicznych

Nadruki na kubki termiczne z tworzywa nanosimy za pomocą innowacyjnej metody tampodruku. Jest ona dwustopniowa. Pierwszy krok to wytrawienie wzoru nadruku na specjalnie przygotowanej płytce. Następnie nanosi się na nią farbę, która jest przenoszona na znakowany przedmiot za pomocą elastycznego stempla, czyli tamponu. Doskonale dopasowuje się on do kształtu znakowanej powierzchni i dlatego tak dobrze się sprawdza w przypadku znakowania plastikowych kubków termicznych. Nadruk wykonane tą metodą są trwałe i wyraziste. Pozwala ona na naniesienie na każdy gadżet reklamowy nawet najmniejszych detali.

Sprawdź naszą ofertę plastikowych kubków reklamowych i wybierz doskonały gadżet do promocji swojej firmy lub usług!


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa