Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do sublimacji
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Worki sublimacyjne | Tanie worki pod sublimację

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Praktyczne worki do sublimacji są świetnymi gadżetami reklamowymi

Najlepsze artykuły promocyjne to te, które przydadzą się obdarowanym osobom i z których chętnie będą korzystać każdego dnia. Użyteczne worki na sznurkach do nadruków sublimacyjnych z pewnością wpisują się w te kryteria i dlatego wiele firm korzysta z nich do promocji firmy. Białe worki do sublimacji mogą być zadrukowane w dowolny sposób. Można umieścić na nich logo firmy, hasło reklamowe, slogan lub dowolny indywidualny nadruk. Dzięki temu posiadając prasę do sublimacji oraz niezbędne maszyny można tworzyć niezwykle atrakcyjne gadżety reklamowe oraz praktyczne dodatki do codziennych stylizacji.

Treści reklamowe, które zostaną umieszczone na worku sublimacyjnym będą dobrze widoczne, a dzięki praktyczności tego gadżetu znajdzie się on w zasięgu wzroku w wielu miejscach. Dzięki temu reklama dotrze do szerokiego grona odbiorców, którzy są potencjalnymi klientami firmy.

Zalety worków sublimacyjnych

Worki na sznurkach są bardzo pojemne oraz wygodne, dlatego zmieszczą wszystkie niezbędne przedmioty. Można zabrać w nich książki do szkoły, zapakować do nich wszystkie zakupy czy użyć ich podczas krótkich wyjazdów albo wycieczek. Lubią je zwłaszcza dzieci i nastolatki, bo mogą nosić w nich buty oraz strój gimnastyczny na lekcje wychowania fizycznego.

Do tego worki sublimacyjne są bardzo lekkie oraz poręczne: można złożyć je w kostkę i włożyć do plecaka albo do torebki. Zmieszczą się nawet w większej kieszeni męskich spodni. Bardzo łatwo można dostać się do ich zawartości dzięki zamykaniu na ściągacze. Pomimo jasnego koloru, worki pod sublimację bardzo łatwo jest utrzymać w czystości.

Worki sublimacyjne w naszej ofercie

Na reklamowegadzety.pl znajdziesz bardzo pojemny i praktyczny worek pod nadruki wykonywane metodą sublimacji. Jest on w białym kolorze, a jego wymiary to 41,5cm na 49,5cm. Posiada dwa ściągacze, które pozwalają na noszenie go na plecach lub na ramieniu. Sugerujemy nadruk w rozmiarach 33cm na 44cm. Biały kolor worka do sublimacji pozwala na umieszczenie na nim nadruków w dowolnym kolorze oraz nasyceniu barw.

Znakowanie na workach do sublimacji

Worki sublimacyjne zostały stworzone z myślą o nanoszeniu na nie nadruków za pomocą sublimacji. Jest to nowoczesna i bardzo trwała metoda znakowania przedmiotów oraz różnego rodzaju tekstyliów, jak na przykład bandany sublimacyjne czy poszewki na poduszki. Sublimacja jest bardzo trwałą i wyrazistą metodą znakowania. Pozwala na otrzymanie nadruków, które są bardzo atrakcyjne wizualnie oraz są odporne na działanie warunków atmosferycznych i spieranie. Barwy nadruku są żywe i dobrze odwzorowane.

Sublimacja polega na nadrukowaniu wzoru przy użyciu specjalnych papierów i barwników, które następnie przenosi się na przedmiot w prasie. Wysoka temperatura oraz nacisk sprawiają, że barwnik przechodzi w gazowy stan skupienia, a włókna w materiale ulegają rozluźnieniu. Dzięki temu barwnik doskonale wnika we włókna. Nadruk jest niewyczuwalny w dotyku, a do tego pracuje z materiałami i „oddycha”. Sublimacja doskonale sprawdza się w przypadku poliestru - bawełna lub inne materiały naturalne nie dadzą dobrego efektu. Tekstylia sublimacyjne są koloru białego, ponieważ działa on wtedy jak czyste płótno, na którym dobrze wygląda oryginalny wzór z projektu.
Sublimacja pozwala na nanoszenie na przedmioty i tekstylia, w tym na worki do sublimacji, nadruków full color oraz stosowania przejść tonalnych. Sprawia to, że sublimacja jest popularną i często wybieraną metodą znakowania przedmiotów oraz gadżetów reklamowych.

Oferujemy także worki z nadrukiem sublimacyjnym, które znakujemy za pomocą naszych nowoczesnych maszyn. Dzięki temu tworzymy skuteczne gadżety reklamowe dla firm, które pomagają im w promocji produtków oraz usług.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa