Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety dla domu
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Kieliszki do wódki z logo | Reklamowe kieliszki z grawerem

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Kieliszki reklamowe z logo

Prezenty i upominki związane z alkoholem są zawsze dobrym pomysłem. Dzięki nim możemy delektować się dobrym trunkiem albo celebrować ważne życiowe momenty. Ty także możesz wykorzystać takie upominki w marketingu swojej firmy, produktów lub usług.
Wystarczy podarować swoim stałym i zaufanym klientom albo partnerom biznesowym butelkę dobrego alkoholu i dołączyć do nich piękne szklane akcesoria, jak na przykład karafki do whisky, grawerowane kieliszki do wina czy też kieliszki do wódki z logo firmy. To bardzo eleganckie i gustowne gadżety reklamowe, które pięknie będą prezentować się na biurku prezesa albo w domowym barku. Dzięki nim wnętrze wiele zyska i na pewno przyciągną wzrok przebywających w nich osób. Alkohol podawany w specjalnych grawerowanych kieliszkach, w tym kieliszkach do wódki umili czas, a także pozwoli na zbudowanie dobrych relacji biznesowych. W końcu nic tak nie zbliża ludzi jak wspólny drink.

Kieliszki do wódki z grawerem dla gastronomii

Żaden dom weselny nie obędzie się bez kieliszków do wódki. Ten alkohol to już standard praktycznie każdego przyjęcia weselnego, bez którego wiele osób nie wyobraża sobie imprezy. Kieliszki do wódki z logo domu weselnego mogą być doskonałą formą reklamy, a do tego będą dodatkową ozdobą weselnego stołu i na długo zapadną w pamięć gości weselnych.

Również właściciele punktów gastronomicznych, a zwłaszcza pubów i eleganckich restauracji, powinni pomyśleć o zaopatrzeniu się w odpowiednią ilość kieliszków do wódki z logo firmy. Taki kieliszek z grawerem sprawia, że każdy moment jest jeszcze bardziej wyjątkowy, a do tego z pewnością robią na pijących osobach duże wrażenie. Restauracja albo pub wyposażone w kieliszki do wódki ze swoim logo wyglądają bardzo profesjonalnie i ekskluzywnie, dzięki czemu zyskują specjalny charakter i są bardzo podziwiane.

Jednak nawet małe osiedlowe bary mogą korzystać z takiej formy promocji, nie jest ona zarezerwowana tylko dla lokali ekskluzywnych. Kieliszki do wódki z grawerem przydadzą się tak naprawdę w każdym lokalu, który ma coś wspólnego z gastronomią.

Kieliszki do wódki z grawerem przydadzą się na ważne okazje

Także domowe imprezy jak imieniny, urodziny albo chrzciny zazwyczaj odbywają się w towarzystwie mocniejszego alkoholu, jakim jest wódka. Można pomyśleć o wygrawerowaniu na kieliszkach do wódki na przykład daty wydarzenia oraz imienia solenizanta. Takie działanie sprawi, że uroczystość będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i impreza na długo zapadnie w pamięć. Dodatkowo tak ozdobiony kieliszek będzie jeszcze jednym prezentem dla świętującej osoby i będzie jej przypominać o tym ważnym dniu.

Również na imprezach firmowych przydadzą się kieliszków do wódki z logo firmy. Takie okazje jak jubileusze, świętowanie rekordowych wyników czy przejście na emeryturę wartościowego pracownika warto uczcić w odpowiedni sposób. Zorganizowanie przyjęcia na pewno zostanie docenione przez pracowników, a alkohol serwowany w odpowiednich kieliszkach jeszcze bardziej podniesie rangę i wyjątkowość wydarzenia. Zbuduje to morale pośród pracowników i da im okazję do zrelaksowania się i odpoczęcia od służbowych obowiązków.

Personalizowane kieliszki do wódki z grawerem dla gości weselnych

Kieliszek do wódki z grawerem może być też nieoczywistym prezentem dla gości weselnych. Wystarczy wygrawerować na nim imię gościa, datę ślubu oraz imiona nowożeńców. Takie rozwiązanie to nie tylko pamiątka jednego z najważniejszych dni w życiu dwojga zakochanych ludzi, ale też praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu zawsze będzie wiadomo, który kieliszek na stole jest czyj. Po pewnym czasie i wypitych drinkach kieliszki do wódki zaczynają się mylić, a wygrawerowanie imienia gości na każdym z nich na pewno rozwiąże ten problem. Każdy z gości będzie mógł po zakończonej zabawie zabrać taki kieliszek do domu razem z innym eleganckim gadżetem, który można rozdawać uczestnikom wesela, jak na przykład gustowny zestaw piśmienniczy z grawerem.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa