Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety dla domu
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Akcesoria dla zwierząt z logo | Tanie gadżety reklamowe dla zwierząt

  • Pokazuje 1–10 z 10 wyników

Akcesoria dla zwierząt to nietypowe, ale skuteczne nośniki reklamy

Mogłoby się wydawać, że gadżety i przybory dla czworonożnych pupili nie sprawdzą się jako gadżet reklamowe i nie ma sensu w nie inwestować. Czy jest tak naprawdę? Niekoniecznie! Obecnie wiele niestandardowych przedmiotów używanych jest w celach reklamowych, bo zawracają uwagę, przyciągają wzrok i zapadają w pamięć. Tak będzie z pewnością w przypadku gadżetów dla zwierząt z logo lub nadrukiem, które możesz podarowywać innym w celach marketingowych.

Każdy właściciel psa musi wyprowadzić go chociaż raz dziennie na spacer, dlatego akcesoria dla zwierząt z logo firmy mogą sprawdzić się jako element kampanii reklamowej wielu firm.

Właściciele psów, kotów i innych zwierząt bardzo dbają o swoich podopiecznych i często kupują dla nich najlepsze gadżety i akcesoria, tak aby pupil był szczęśliwy i radością zarażał innych. Część osób też zaniedbuje trochę wyposażenie swoich zwierząt i zaopatrują się tylko w podstawowe przedmioty. W oby tych przypadkach zrobisz dobre wrażenie, jeżeli podarujesz im przemyślane akcesoria dla zwierząt z nadrukiem, które pomogą im w codziennym zajmowaniem się czworonogami.

Reklamy sklepów zoologicznych i gabinetów weterynaryjnych na akcesoriach dla zwierząt

Gadżety dla zwierząt z nadrukiem mogą być świetną formą reklamy dla branż, które ze zwierzętami mają do czynienia na co dzień. Nic tak nie sprawdza się jak dobrze dobrane do branży gadżety reklamowe, które z pewnością trafią do odpowiedniej grupy docelowej. Tak jest zdecydowanie w przypadku akcesoriów dla zwierząt i sklepów zoologicznych albo gabinetów weterynaryjnych. Jeżeli zajmujesz się także innymi usługami związanymi ze zwierzętami, jak na przykład dbasz o to, aby czworonożne pupile zawsze dobrze się prezentowały i jesteś psim fryzjerem, taka forma promocji na odpowiednim gadżecie reklamowym z logo również się sprawdzi.

Akcesoria dla zwierząt z logo na targi i wystawy

Takie gadżety dla zwierząt z nadrukiem sprawdzą się także z okazji wystaw różnych gatunków zwierząt, w ogrodach zoologicznych oraz na różnych targach związanych z branżami zajmującymi się zwierzętami. Każdy wystawca może zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria dla zwierzą z logo i podarowywać je odwiedzającym osobom. Na pewno wywrze to dobre wrażenie i pozwoli na utrwalenie się w świadomości szerokiego grona odbiorców. To doskonała forma reklamy, która na pewno się sprawdzi.

Akcesoria dla zwierząt w naszej ofercie

Posiadamy kilka ciekawych gadżetów dla zwierząt, na które możemy nanieść twoje logo lub dowolny inny nadruk. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci z wybraniem odpowiedniego gadżetu oraz metody jego znakowania, a także doradzimy w kwestii wzoru.

W czasie upałów na pewno nie można zapominać nie tylko o wodzie dla siebie, ale też dla swojego pupila. One też źle znoszą wysokie temperatury, a sierść wcale tego nie ułatwia. Dlatego możemy zaoferować Ci specjalną butelkę na wodę dla psa, która sprawdzi się podczas krótkich spacerów jak i dłuższych podróży. Dzięki specjalnej konstrukcji butelka dozuje odpowiednią ilość wody. Pomocna będzie także składana miska dla psa, do której można nalać wodę lub nałożyć jedzenie. Miskę można łatwo przenosić oraz przechowywać, co czyni z niej doskonały gadżet dla zwierząt. Natomiast dla właścicieli psów na upały i ochłodę przydadzą się zdecydowanie bidony z wkładem chłodzącym. Z takim zestawem zarówno człowiekowi jak i pupilowi niestraszne będzie słońce oraz żar lejący się z nieba.

Innym ciekawym zestawem dla czworonogów oraz ich opiekunów mogą być elementy odblaskowe. Dzięki odblaskowej, regulowanej chustce dla psa oraz odblaskowej opasce z logo dla jego właściciela można bezpiecznie spacerować po zmroku i mieć pewność, że kierowca na pewno zauważy spacerowiczów.

Żaden spacer nie może odbyć się bez specjalnego pojemnika na odchody. Sprzątanie po swoim psie jest bardzo ważne, dlatego oferujemy kilka modeli takich gadżetów reklamowych. W spacerowaniu przydadzą się też z pewnością smycze, która także posiadamy w ofercie.

Wszystkie reklamowe akcesoria dla zwierząt wykonane są z najwyższej jakości materiałów i na długo posłużą pupilom oraz ich właścicielom.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa