Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do telefonów i tabletów
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Czyściki do ekranu z logo | Tanie gadżety reklamowe do telefonu i tabletu

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Popularność ekranów dotykowych w naszym życiu

Dotykowe ekrany smartfonów oraz tabletów na pewno ułatwiły nasze życie i stały się jego nieodłącznym elementem. Telefon i tablet to dla wielu podstawowe narzędzia pracy, z którymi spędzają kilka lub nawet kilkanaście godzin dziennie wykonując wiele rozmów telefonicznych w ważne miejsca i do znajomych, pisząc maile, tworząc dokumenty, bawiąc się grafiką, zmieniając ustawienia w zależności od potrzeb. Smartfon i tablet to także pomoc w walce z pospolitą nudą – dzięki internetowi mamy dostęp do praktycznie każdej informacji i wielu źródeł rozrywki. Miliony ludzi na całym świecie codzienne korzystają z platform streamingowych z filmami, serialami czy muzyką, ogląda filmiki na YouTube, przegląda Facebooka żeby być na bieżąco z życiem swoich znajomych, śledzi plotki z życia celebrytów i gwiazd muzyki i dużego ekranu. Smartfon i tablet służy nam do szukania pomysłu na obiad, zakupów w internece, do wyszukiwania trasy dojazdu oraz w nieskończenie wielu innych rzeczach. Innymi słowy, w dwudziestym pierwszym wieku ze smartfonem już praktycznie się nie rozstajemy i nie wypuszczamy go z ręki. Częste korzystanie z tabletu czy smartfona prowadzi jednak do pewnego nieestetycznego problemu. Na ekranach naszych urządzeń mobilnych osiada kurz i inne zabrudzenia, a cały telefon i tablet „ozdobiony” jest nieestetycznymi smugami i odciskami palców, które nie wyglądają ani trochę dobrze i często wręcz przeszkadzają w korzystaniu z urządzenia.

Jak dbać o ekran smartfona, tabletu, czy monitora komputerowego?

Użytkownicy smartfonów mają proste i praktyczne rozwiązanie problemu pobrudzonego ekranu telefonu zapełnionego smugami pozostawionymi przez palce. Po prostu wycierają taki ekran w nogawki spodni, kiedy akurat tego potrzebują. Nie jest to dobre rozwiązanie, bo może doprowadzić do porysowania ekranu, co jeszcze bardziej będzie przeszkadzać w jego używaniu. Dodatkowo ekrany są siedliskiem bakterii i wycierając je w swoją odzież, przenosimy bakterie na swoje ciało. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie użycie dedykowanych do tego reklamowych czyścików do ekranów, w tym czyścików do smartfona, czyścików do tabletów czy czyścików do monitorów. Takie czyściki zostały zaprojektowane specjalnie po to, żeby utrzymać ekrany w czystości, bez zabrudzeń, kurzu i smug. Reklamowe czyściki do ekranów są lekkie, małe i poręczne i bardzo łatwo możesz przypiąć ich do swojego telefonu, a zatem będą zawsze Ci towarzyszyć.

Zareklamuj się na praktycznym reklamowym czyściku do ekranu

Czyściki do ekranów są bardzo praktyczne i poręczne, a do tego tanie. Ucieszą każdego fana gadżetów do telefonów i nowinek ze świata elektroniki. Przydadzą się też tak naprawdę każdej osobie – przecież ze smartfonów korzystają wszyscy, a zdecydowana większość na pewno nie lubi nieestetycznych smug, które przeszkadzają w używaniu sprzętu. Czyściki do ekranu z logo lub nadrukiem możesz rozdawać swoim stałym klientom, ale także podczas targów branżowych czy targów pracy na uczelniach, ponieważ nowinki elektroniczne i różnego rodzaju gadżety przypadają do gustu zwłaszcza osobom młodym, które z tymi zagadnieniami są na bieżąco. Umieszczając na takim reklamowym czyściku swoje logo lub nadruk możesz mieć pewność, że gadżet na pewno się przyda i pozwoli Ci zaistnieć w świadomości szerokiej grupy odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz czyścik, który Ci się podoba, a my odpowiednio go dla Ciebie oznakujemy. 

Czyściki do ekranów nie tylko do smartfona czy tabletu

Wraz z rozwojem technologii wzrosło też używanie i stosowanie ekranów dotykowych w codziennym życiu. Dzięki ekranom dotykowym kupmy bilet na przystanku autobusowym oraz tramwajowym, wybierzemy pieniądze z bankomatu, sprawdzimy gdzie jesteśmy, gdzie musimy iść i co warto zwiedzić w obcym mieście, do którego pojechaliśmy na wycieczką czy zwiedzimy nowoczesne, interaktywne muzeum, które korzysta z ekranów aby pozostać na czasie i umilić nam zwiedzanie. Ekrany dotykowe coraz odważniej wkraczają do przestrzeni domowej. Wykorzystywane są w pralkach, lodówkach, nowoczesnych urządzeniach AGD oraz systemach bezpieczeństwa. Podobnie jest w przypadku sprzętu przemysłowego, sprzętu medycznego czy urządzeń biurowych. Ze wszystkich tych urządzeń korzysta codziennie mnóstwo ludzi, zostawiając na nich smugi, które często utrudniają lub wręcz uniemożliwiają korzystanie z takiego sprzętu w pełni. Mając ze sobą praktyczny i poręczny reklamowy czyścik do ekranów nie musisz już przecierać rękawem ekranu, z którego chcesz skorzystać, tylko wykorzystać do tego dedykowany gadżet reklamowy.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa