Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Notesy reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Karteczki z logo | Tanie karteczki reklamowe dla firm

  • Pokazuje 1–70 z 70 wyników

Karteczki reklamowe

Karteczki reklamowe do notowania to gadżet niezbędny na każdym biurku. Bloczki karteczek przybierają różne postacie: są sklejone w kostki sześcienne lub notesy lub przybierają formę luźnych karteczek w pudełkach plastikowych lub tekturowych.
 

Funkcje karteczek reklamowych

Karteczki reklamowe mają wiele zalet. Niewątpliwą jest ich użyteczność i niska cena.  Ten niewielki gadżet ułatwia nam codzienne funkcjonowanie. Bloczki są najczęściej konstruowane w wielu intensywnych kolorach co jeszcze bardziej wpływa na atrakcyjność tego produktu. Dzięki temu przypominają nam o ważnych sprawach do załatwienia. Karteczki samoprzylepne wykorzystywane są zarówno w biurach i urzędach, jak i przez studentów czy uczniów. Przydadzą się też w domu na drobne notatki, np. listę zakupów czy szybki przepis.

Tanie karteczki reklamowe z nadrukiem

W naszej ofercie znajdziesz karteczki reklamowe w różnych formach, od takich w formie notesików, poprzez bloczki i zestawy karteczek. Znajdziesz u nas bardzo modne ostatnio zestawy w ekologicznych opakowaniach tekturowych. Niewielki koszt sprawia, że każdy może sobie pozwolić na ich zakup.  Oczywiście wszystkie z możliwością wykonania na nich znakowania metodą tampodruku lub sitodruku.

Karteczki reklamowe z logo Twojej firmy

Takie pudełko z karteczkami do zapisywania notatek może być doskonałym prezentem dla Twoich klientów. Karteczki do pisania w pudełku są bardzo poręczne i niezbędne w pracy w biurze. Najczęściej na karteczkach reklamowych umieszczamy logo i dane firmy.  Służą do szybkiego zapisywania krótkich i ważnych notatek. Często też jako przypominajki położone na biurku lub przyklejone na tablicy czy ścianie. Możemy je nadrukować w dowolnym kolorze logo Twojej firmy. Niewątpliwie nadrukowanie logo danych firmy na bloczku karteczek samoprzylepnych to rewelacyjna forma reklamy. Reklamowe karteczki samoprzylepne to świetny pomysł na drobny gadżet na Twoje biurko.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa