Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do telefonów i tabletów
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Ładowarki z logo firmy | Tanie ładowarki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 117 wyników

Ładowarki reklamowe to jeden z podstawowych przedmiotów użytku codziennego

Codziennie otaczają nas przedmioty, które wymagają ładowania przynajmniej raz na kilka dni. Większość z nich nie obędzie się jednak bez codziennego uzupełniania poziomu baterii. W takich przypadkach przyda się posiadanie w domu zapasu ładowarek reklamowych z logo, nadrukiem lub grawerem. Podobnie będzie z reklamowymi powerbankami, które możesz oferować klientom w celach promocyjnych i w ten sposób uratować ich przed niebezpiecznie niskim poziomem baterii w ich ulubionych sprzętach. Będzie to doskonały sposób na Twoją reklamę.
W każdym gospodarstwie znajdzie się co najmniej kilka ładowarek, a pomimo tego przeważnie mamy wrażenie, że jest ich jakoś za mało. Wszystko przez ilość sprzętów i elektronicznych gadżetów, które do działania potrzebują baterii. Wystarczy mieć smartfona, czytnik do książek, inteligentny zegarek i opaskę monitorującą aktywność – aby wszystkie te gadżety działały optymalnie, jedna ładowarka to zdecydowanie za mało. Wiele sklepów, restauracji i galerii handlowych oferuje możliwość naładowania naszych elektronicznych gadżetów kiedy tego potrzebujemy. Podobne rozwiązania stosowane są w autokarach i pociągach. Dlatego reklamowa ładowarka, którą podarujesz swoim klientom będzie im towarzyszyć także poza domem i działać na Twoją korzyść i dla Twojej promocji.

Podłącz swoich klientów do świata – sprawdź naszą bogatą ofertę ładowarek reklamowych

Oferujemy wiele różnych ładowarek reklamowych, na które możemy nanieść Twoje logo, nadruk lub hasło reklamowe. Znajdziesz u nas reklamowe ładowarki przewodowe, reklamowe ładowarki samochodowe, reklamowe ładowarki indukcyjne oraz reklamowe ładowarki solarne. Dzięki temu Twoja reklama będzie towarzyszyć klientom na co dzień i jeszcze na dodatek pomagać im mieć stały dostęp do ich ulubionych przedmiotów bez strachu przed rozładowanymi bateriami.

A może by tak bez kabli? Wybierz reklamowe ładowarki indukcyjne z logo lub nadrukiem

Tradycyjne reklamowe ładowarki przewodowe znane są od dawna i od lat cieszą się na rynku dużą popularnością. Jednak wraz z rozwojem technologii stosowanych w nowoczesnych urządzeniach, a zwłaszcza w smartfonach, powstaje potrzeba wymyślania coraz to nowych rozwiązań, także w przypadku gadżetów potrzebnych do ich funkcjonowania. Takim stosunkowo nowym gadżetem, który z powodzeniem możesz wykorzystać w swoich kampaniach i strategiach reklamowych jako upominek reklamowy dla swoich klientów, są bezprzewodowe ładowarki indukcyjne. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na ładowanie smartfonów bez użycia kabli. Co prawda ładowarka musi być podpięta do prądu, ale sam smartfon wystarczy położyć na reklamowej ładowarce indukcyjnej i gotowe – telefon od razu się ładuje. Ładowarki indukcyjne nadają się również do ładowania słuchawek bezprzewodowych albo smartwatchy.
Warto jednak mieć świadomość, że reklamowa ładowarka indukcyjna, na której umieścimy Twoje logo lub nadruk, nie będzie działać ze wszystkimi modelami smartfonów i z każdym sprzętem. Do ładowania używane jest pole magnetyczne wytwarzane przez reklamową ładowarkę indukcyjną i sprzęt, który będzie ładowany. Takie pole magnetyczne tworzy energię, która dalej zamieniana jest w prąd ładujący telefon, słuchawki lub smartwatcha. Dlatego najpierw trzeba upewnić się, że nasz sprzęt wyposażony jest w odpowiednią technologię, która pozwoli na ładowanie go bezprzewodowo.
Ładowarki indukcyjne z logo lub nadrukiem stają się coraz popularniejsze, dlatego mają wiele kształtów i kolorów, które przyciągają wzrok ciekawym designem albo połączonymi z nimi rozwiązaniami. Jeżeli lubisz praktyczne przedmioty, które łączą ze sobą kilka rozwiązań w jedno, czym zajmują mniej miejsca w domu i chcesz oferować takie upominki reklamowe swoim klientom, na pewno spodoba Ci się lampka z wbudowaną w nią ładowarką indukcyjną. Będzie tak również w przypadku ładowarek połączonych z głośnikiem, które spodobają się fanom praktycznych rozwiązań i będą bardzo dobrą i pomysłową reklamą Twojej firmy.

Postaw na ekologię – zdecyduj się na nasze ładowarki reklamowe ładowane energią słoneczną

Chcesz swoją reklamą wpisać się w bardzo modny trend bycia eko i dbania o środowisko? Postaw na reklamę na ładowarkach solarnych. Taka ładowarka reklamowa działa tak samo jak panele słoneczne umieszczane na dachach domów – zamienia pobraną energię z promieni słonecznych na prąd i w ten sposób ładuje podpięte do niej sprzęty. Takie rozwiązanie na pewno spodoba się konsumentom świadomym problemom zmian klimatycznych i wprowadzającym do swojego życia przedmioty i gadżety, które tym zmianom zapobiegną. Dlatego umieszczenie na takiej reklamowej ładowarce Twojego logo lub nadruku będzie świetnym posunięciem w planowaniu strategii reklamowej.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa