Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Skrzynki drewniane
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Skrzynki na alkohol z logo | Reklamowe skrzynki na wino z grawerem

  • Pokazuje 1–9 z 9 wyników

Drewniane skrzynki na alkohol z logo firmy będą pięknym prezentem dla każdego

Jeżeli chcesz uczcić owocną współpracę albo podarować swoim partnerom biznesowym prezent z okazji świąt Bożego Narodzenia, zdecyduj się na alkohol zapakowany w piękną i elegancką skrzynkę na alkohol z logo firmy! Wiele firm decyduje się na wręczanie upominków zaufanym klientom i partnerom na ważne okazje. Często wybierane są na przykład karafki na whisky albo butelki wytrawnego wina w gustownych skrzynkach, które mogą stanowić ozdobę każdego biura. To doskonały prezent, dzięki któremu współpraca będzie jeszcze bardziej udana, a przyszły zysk jeszcze większy.

Skrzynki na alkohol z grawerem firmowym na specjalne okazje

Jest kilka wydarzeń w życiu, które powinny zostać uczczone w odpowiedni sposób. Jest to na przykład ukończenie studiów, zawarcie związku małżeńskiego czy okrągłe rocznice ślubu. Każda z tych okazji jest bardzo ważna i wato je upamiętnić. Prezentem będzie wtedy nie tylko butelka doskonałego alkoholu, ale także jej piękne opakowanie w postaci personalizowanej skrzynki na alkohol.
Para Młoda może na przykład podziękować wszystkim osobom, które pomogły im w tym szczególnym dniu i zdecydować się na skrzynkę na alkohol dla świadków albo skrzynkę na alkohol dla rodziców. Dzięki umieszczeniu na skrzynce osobistej dedykacji będą wiedzieć, że ich wysiłki zostały docenione i z pewnością się wzruszą.

Drewniane skrzynki na alkohol weselny

W polskiej tradycji ślubnej utarło się już, że po udanej imprezie nowożeńcy żegnają gości podarowując im pudełko z ciastkami oraz butelkę weselnej wódki. Zamiast wręczać alkohol bez żadnej specjalnej oprawy można zadbać o to, aby upominek dla gości był wyjątkowy i podarować im wódkę w specjalnej grawerowanej skrzynce na alkohol. Na skrzynce można umieścić datę ślubu, imiona pary młodej i piękny cytat. Dzięki temu skrzynka staje się pamiątką tego wyjątkowego dnia, którą każdy gość weselny zabierze ze sobą do domu. Na szyjce butelki można dodatkowo umieścić jeszcze małą zawieszkę ze sklejki z grawerem, którą goście powieszą w domu w widocznym miejscu i będzie im przypominać o czasie spędzonym na wspaniałej zabawie, kiedy to świętowali z dwojgiem ludzi najważniejszy dzień w ich życiu.

Grawerowane skrzynki na alkohol w naszej ofercie

Oferujemy bogaty wybór skrzynek na alkohol wykonanych z materiałów najwyższej jakości. Każdą z nich znakujemy za pomocą grawera laserowego, dzięki czemu możemy umieścić na nich eleganckie logo firmy, grafikę lub personalizowaną dedykację. Skrzynki na alkohol z naszej oferty będą pięknym upominkiem firmowym albo prezentem na wyjątkowe okazje. Znajdziesz u nas między innymi:

  • Nosidła na piwo w kolorze ciemnego brązu lub jasnego beżu. Dołączony gruby sznur jutowy pozwala na przenoszenie skrzynki z miejsca na miejsce i wszędzie tam, gdzie będzie potrzebna. To doskonały prezent dla każdego mężczyzny, który przyda się w warsztacie, na grillu oraz podczas spotkania ze znajomymi. Grawerowane nosidło na piwo ma wymiary 160mm x 250mm x 320mm i mieści 6 standardowych butelek piwa lub puszek.
  • Podwójną skrzynkę na wino zamykaną w kolorze ciemnego brązu i jasnego beżu. W skrzynce zmieszczą się dwie butelki wina, dlatego może być doskonałym prezentem dla niej i dla niego z okazji rocznicy albo ślubu. Wnętrze przedzielone jest sklejką na dwie przegrody, a każda z nich wyścielona jest wiórkami papierowymi, co pozwala na bezpieczny transport i przechowywanie wina. Drewniana skrzynka na dwie butelki wina jest bejcowana oraz woskowana. Jej wymiary to 100mm x 204mm x 260mm.
  • Skrzynkę na wino zasuwaną w czterech opcjach kolorystycznych: jasny beż, ciemny brąz, rudy brąz i mahoń. Skrzynka pomieści jedną butelkę wina i będzie doskonałym prezentem na imieniny, urodziny, rocznicę, Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień Babci czy Dzień Dziadka. Sprawdzi się tak naprawdę na każdą okazję, która wymaga podarowania wyjątkowego prezentu. Skrzynka na wino wyposażona jest w praktyczny uchwyt ze sznura jutowego, dzięki czemu można ją wygodnie przenosić i transportować. Przednią ściankę skrzynki można całkowicie usunąć, dzięki czemu zawartość jest pięknie wyeksponowana. Rozmiar skrzynki to 105mm x 110mm x 360mm.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa