Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Odblaski reklamowe z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Odblaski reklamowe z logo dla firm | Tanie opaski odblaskowe

  • Pokazuje 1–68 z 68 wyników

Opaska zwijana

Opaski odblaskowe z nadrukiem
1,77 zł
Kod producenta:
V7726/A-04
Kolory:
       
                   

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
14,09 zł
Kod producenta:
V7131-07
Kolory:
       
           

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
14,16 zł
Kod producenta:
V6595-05
Kolory:
       
       

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
7,41 zł
Kod producenta:
V6596-08
Kolory:
       
       

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
7,66 zł
Kod producenta:
V8705-07
Kolory:
       
             

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem
80,80 zł
Kod producenta:
V7129-20XXL
Kolory:
       
                 

odblaski reklamowe zapewnią bezpieczeństwo w każdej sytuacji

Dla wielu osób, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Inwestują w nie dużo pieniędzy, wykupując odpowiednie ubezpieczenia na życie albo domu. Często wykonują też badania, aby cieszyć się zdrowym życiem jak najdłużej. Kwestią wydawać by się mogło oczywistą, jednak często zaniedbywaną, jest bezpieczeństwo po zmroku. Pomimo dobrze oświetlonych ulic i coraz doskonalszych reflektorów samochodowych, widoczność pieszego po zmroku jest praktycznie minimalna. Dlatego warto odpowiednio o to zadbać. Najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem będą różnego rodzaju reklamowe elementy odblaskowe. Przydadzą się one każdemu niezależnie od wieku. Rozdawanie gadżetów reklamowych w formie odblasków jest bardzo na czasie i decyduje się na nie dużo firm. Pokaż, że również jesteś przedsiębiorcą, który dba o bezpieczeństwo swoich klientów i również przeznacz część budżetu promocyjnego na zainwestowanie w reklamowe odblaski.

Spraw, by Twoja reklama była zawsze widoczna – wybierz gadżety odblaskowe z nadrukiem

Na szczęście noszenie odblasków staje się coraz bardziej popularne i można zauważyć je na kurtkach, bluzach, spodniach, plecakach oraz torebkach coraz większej ilości osób. Reklamowe odblaskowe opaski są coraz częściej zauważane, a to dzięki ich małym rozmiarom, elastycznemu materiałowi, który dopasowuje się do ręki, nadgarstka albo pasków i szelek oraz bardzo niskiej cenie opaski.
Dlatego umieszczanie logo lub hasła reklamowego albo innego nadruku na elementach odblaskowych jest na pewno bardzo dobrym pomysłem na reklamę. Taki gadżet reklamowy jest dobrze widoczny w każdych warunkach – w dzień, ponieważ wykonany jest z jaskrawych, neonowych materiałów, przez co bardzo dobrze przyciąga wzrok oraz po zmroku oświetlany światłem reflektorów samochodowych. Na gadżetach odblaskowych z powodzeniem można umieścić nadruki promujące firmę, dzięki czemu reklama jest bardzo widoczna a do tego funkcjonalna. Dzięki temu, że odblaski z logo są lekkie i mają niewielkie rozmiary, nie zajmą dużo miejsca podczas transportu. Popularne kamizelki odblaskowe są wykonane z bardzo wytrzymałego, ale jednocześnie cienkiego poliestru, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu. Kamizelka odblaskowa z logo jest niezwykle lekka, nie krępuje w żaden sposób ruchów i można złożyć ją w bardzo małą kostkę, dzięki czemu zmieści się do plecaka, damskiej torebki albo nawet do kieszeni spodni czy kurtki.

Odblaski reklamowe z nadrukiem dla dzieci

Dla wielu najważniejsze jest bezpieczeństwo najmłodszych. Są oni w końcu najbardziej bezbronni i polegają na dorosłych w wielu kwestiach, także w kwestiach bezpieczeństwa. Coraz więcej tornistrów szkolnych przedszkolaków i uczniów podstawówek udekorowane jest specjalnymi, odblaskowymi zawieszkami i breloczkami. Odblaskowe breloczki z logo mają wiele kształtów i kolorów i na pewno spodobają się każdemu dziecku. Wśród odblaskowych zawieszek z nadrukiem znajdą się na przykład misie, duszki, sowy, samochody, rakiety, domki, słoneczka albo buzie z uśmiechem, co pozwoli na wybór zawieszki zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.
Dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo najmłodszych, będą także kamizelki odblaskowe dla dzieci. Spełniają one dokładnie takie same funkcje, jak odblaskowe kamizelki dla dorosłych, różnią się jedynie rozmiarem. Dzięki nim dzieci z pewnością będą widoczne, a kierowcy zachowają większą uwagę na drodze. Kamizelki odblaskowe sprawdzają się nie tylko po zmroku. Jaskrawe kolory kamizelek są też doskonale widoczne w dzień, dzięki czemu dzieci są widoczne w każdych warunkach.

Odblaski reklamowe z nadrukiem to nie tylko opaski, kamizelki i zawieszki

Doskonałymi elementami odblaskowymi są również lampki rowerowe albo specjalnie stworzone lampki, które można przypiąć do pasków, szelek, plecaków czy torebek. Takie lampki, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, świecą mocnym światłem, dzięki czemu nosząca je osoba jest widziana już z daleka. Nie tylko dobrze oświetla drogę po zmroku, ale też zapewnia bezpieczeństwo i zwiększa uwagę kierowców. Dzięki lampkom i elementom odblaskowym każdy kierowca ominie noszące je osoby w bezpiecznej odległości.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa