Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ubrania robocze z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Buty robocze z logo | Tania odzież robocza dla firm

  • Pokazuje 1–39 z 39 wyników

Ochronne obuwie pozwalające na pracę w komfortowych warunkach to jeden z najważniejszych elementów odzieży roboczej. Pracownicy cały dzień mają je na stopach, dlatego muszą być wygodne. Do tego buty bhp chronią przed zimnem, gorącem, wiatrem, wodą oraz wieloma innymi czynnikami, które mogą wpływać na pracę i wykonywanie obowiązków. Niektóre zawody wymagają od obuwia ochronnego posiadania dodatkowych zabezpieczeń w postaci blaszanych wzmocnień, tak aby przy ewentualnym upuszczeniu ciężkich przedmiotów stopa nie uległa uszkodzeniu albo złamaniu. Zarówno buty robocze damskie, jak i buty robocze męskie muszą być odpowiednio zaprojektowane, tak aby służyć na długi czas i spełniać rolę dobrej ochrony stopy w pracy.

Buty robocze – na co zwracać uwagę?

Przede wszystkim w wyborze obuwia roboczego powinniśmy zwracać uwagę na dwie rzeczy: jakość materiałów, z których są wykonane oraz komfort noszenia. Buty ochronne bhp codziennie znajdą się na stopie pracownika, dlatego nie mogą powodować żadnych otarć, odparzeń ani zadrapań. Wszystkie te sytuacje powodują, że buty są niewygodne lub nawet niebezpieczne do noszenia, a w efekcie przekłada się to na jakość i szybkość wykonywania pracy.

Materiały, z których są wykonane buty, muszą być starannie dobrane i najwyższej jakości. Będą one używany w różnych, często niesprzyjających warunkach. Obuwie ochronne powinno służyć pracownikom przez jak najdłuższy czas w jak najlepszym stanie, dlatego wszystkie buty przeznaczone do pracy muszą zostać odpowiednio zaprojektowane i wykonane. Bardzo przydatnymi cechami ochronnych butów roboczych powinny być znajdujące się na nich elementy odblaskowe, które zapewniają bezpieczeństwo po zmroku oraz wszędzie tam, gdzie panuje wzmożony ruch wózków widłowych.

Jakie wkładki do butów roboczych?

Wkładki do butów ochronnych zwiększają komfort noszenia, pozwalają na lepsze dopasowane buta do stopy, izolują wnętrze przed utratą zimna albo zmniejszają pocenie. Są niezwykle istotne albo wręcz konieczne do tego, aby buty były wygodne, a stopy jak najmniej się w nich męczyły, tak aby można było pracować bez zbędnych przeszkód.

Na rynku oferowanych jest wiele specjalnych wkładek do butów roboczych. Powinny być one dostosowane do indywidualnych potrzeb osoby noszącej obuwie ochronne bhp oraz do aktualnej pory roku. Najbardziej praktyczne będą wkładki w uniwersalnych rozmiarach, które później można odpowiednio uciąć i dopasować do rozmiaru stopy oraz do wnętrza obuwia roboczego. Najbardziej popularne i najczęściej wybierane do butów bhp są wkładki filcowe, które wchłaniają wilgoć oraz ochraniają stopę przed odparzeniami i otarciami. Filc jest materiałem przyjaznym dla skóry a do tego stosunkowo tanim.

W zimie na pewno sprawdzą się grube i miękkie wkładki filcowe z warstwą termoizolacyjną umieszczoną od spodu. Ten metaliczny materiał bardzo dobrze chroni stopy przed zimnem z zewnątrz roboczych butów ochronnych, a do tego zatrzymuje wewnątrz obuwia ciepło wytworzone naturalnie przez ciało.

W lecie do obuwa roboczego zaleca się używanie specjalnych wkładek z powycinanymi elementami. Dzięki nim stopa cały czas jest wentylowana i dociera do niej powietrze, co pozwala na zmniejszenie potliwości i dobre odprowadzanie wody z butów. Nogi nie przegrzewają się w wysokich, letnich temperaturach a komfort noszenia roboczych butów jest bardzo wysoki.

Bardzo ważne jest zaopatrzenie się także we wkładki żelowe, które poprawiają wygodę butów ochronnych w trakcie ich noszenia oraz we wkładki antybakteryjne, dzięki którym stopa będzie chroniona przed działaniem grzybów i bakterii. Dodatkowo takie wkładki niwelują przykre zapachy obuwia bhp, ponieważ nasączone są specjalnym płynem dezynfekującym i odświeżającym.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa