Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do telefonów i tabletów
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Etui na tablet z logo | Tanie etui reklamowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–1 z 1 wyników

Przywitaj się z nowoczesnością – wybierz etui na tablet jako nośnik Twojej reklamy

Z tabletów korzysta w dzisiejszych czasach coraz więcej osób. Są one lekkie i poręczne i bardzo dobrze łączą ze sobą funkcje oraz użyteczność laptopów i smartfonów. Są to też gadżety elektroniczne z raczej wyższej półki cenowej, dlatego warto zadbać o ich odpowiednią ochronę. Idealnie sprawdzą się do tego wszelkiego rodzaju etui, pokrowce i futerały na tableta, które zwiększą bezpieczeństwo sprzętu podczas jego transportu i codziennego użytkowania. Etui na tablet z logo lub nadrukiem to idealna forma reklamy Twojej firmy. Jest to bardzo praktyczny gadżet reklamowy, a właśnie takie upominki i przedmioty sprawdzają się najlepiej jako nośniki reklamy, ponieważ spełniają dwie funkcje: dzięki użyteczności i przydatności są często używane przez Twoją grupę odbiorczą, a do tego wzmacniają w świadomości ludzi informacje o Twojej firmie. Z uwagi na fakt, że tablety często pojawiają się w codziennym życiu, Twoja reklama na reklamowym pokrowcu na tablet będzie widoczna i przyciągnie wzrok. W końcu wszelkie gadżety elektroniczne wzbudzają ciekawość i pożądanie, a dzięki temu, że ciągle wprowadzane są nowe modele i ulepszenia, są częstym tematem rozmów. Bardzo przydatne w ich używaniu są poręczne i praktyczne długopisy touch, które możesz dołączać do etui na tablet ze swoim logo. Przekaz swojej reklamy wzmocnisz jeszcze bardziej reklamując się na przydatnych w pracy z tabletami powerbankach.

Twoja mobilna reklama na etui na tablet

Reklamowe futerały na tablet dają ogromne możliwości reklamowe. Ludzie zabierają je ze sobą do pracy, szkoły czy na wszelkiego rodzaju podróże, czy to krótkie albo dłuższe wycieczki prywatne czy wyjazdy służbowe. Tablet przyda się we wszystkich tych sytuacjach. Ludzie zabezpieczają je przed uszkodzeniami zaopatrując się w specjalne etui na laptopa. Możesz to bardzo łatwo wykorzystać i użyć pokrowca na tablet jako praktyczny gadżet reklamowy Twojej firmy. Wystarczy umieścić na reklamowym etui na tablet Twoje logo albo dowolny nadruk i mobilna reklama Twojej firmy gotowa.

Wielofunkcyjne etui na tablet z logo lub nadrukiem w naszym sklepie

Standardowe i najpopularniejsze modele reklamowych futerałów na laptopa spełniają zazwyczaj dwie funkcje: chronią gadżet elektroniczny przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz po odpowiednim ich ułożeniu działają jako praktyczna podstawka, dzięki której korzystanie ze sprzętu staje się łatwiejsze i bardzo wygodne. Na rynku znajdziemy też tanie etui na tablet z logo lub nadrukiem wykonane z filcu, które bardzo dobrze spełniają swoje podstawowe zadanie, czyli ochrona tableta przed uszkodzeniem.
W naszym sklepie znajdziesz też etui na laptopa z logo lub nadrukiem wręcz ekskluzywne, do którego zapakujesz wszystko to, co potrzebne jest w codziennej pracy czy nauce. Etui wyposażone jest we wbudowany powerbank, który pozwoli Ci na używanie sprzętu przez długi czas. Wiele przegródek pozwoli Ci na dobrą organizację wnętrza reklamowego etui na tablet, tak aby praca czy nauka były przyjemnością.

Dlaczego warto postawić na tablet i umieścić swoją reklamę na etui na tableta?

Na przestrzeni ostatnich lat tablety stały się bardzo popularne. Ich małe rozmiary i niewielka waga działają na ich korzyść, dzięki temu tablety są bardzo mobilnym gadżetem elektronicznym wykorzystywanym na co dzień przez wielu ludzi. Tablety przydają się w pracy oraz w życiu codziennym. To gadżet elektroniczny, który plasuje się w połowie drogi pomiędzy smartfonami a laptopami, co czyni ich idealnym rozwiązaniem dla wielu ludzi. Większa przekątna ekranu w tablecie niż w smartfonie pozwala na wygodne przeglądanie internetu oraz rozrywkę i odpoczynek w domowym zaciszu. Wygodnie ogląda się na nich filmy i seriale, lepiej gra się też na nich w gry mobilne. Tablety są wręcz idealne dla uczniów i studentów, którzy nie lubią robić ręcznych notatek, ale nie chcą być obciążeni stałym noszeniem ze sobą laptopów. Na tablecie wygodnie zrobi się notatki, prezentacje czy opracuje projekt zadany przez nauczyciela. Niektórym tablety zastępują kanciaste i cięższe laptopy, ponieważ dzięki ich rozmiarowi łatwo wrzucić je do torebki czy plecaka i bez najmniejszego problemu wyjść z domu. Dzięki temu pozbywamy się problemu dotyczącego transportu laptopa z miejsca na miejsce, czyli na przykład problemu ze znalezieniem odpowiedniej torby i jej przechowywaniem w przestrzeni domowej. Sprzyja to popularnemu w ostatnich czasach minimalizmowi i pozbywaniu się z życia zbędnych przedmiotów.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa