Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe do rysowania
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Gadżety do rysowania z logo firmy | Tanie gadżety do rysowania z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 150 wyników

Gadżety rekalmowe do rysowania z logo

Każde dziecko potrzebuje w swoim artystycznym arsenale odpowiednich gadżetów rysunkowych oraz przyborów do malowania. W każdym maluchu tkwi artysta, który uwielbia rysować i malować, a zapewnią mu to z pewnością gadżety do malowania. Kredki ołówkowe, kredki świecowe, pastele, farby czy ołówki powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego dziecka. Oprócz nich w szkolnych piórnikach przydadzą się także temperówki, ekierki, cyrkle oraz linijki. Wszystkie te przybory do rysowania i malowania są niezbędne na zajęciach plastyki w szkole, ale też przydadzą się w domu, aby zająć czymś dziecko lub po prostu zapewnić mu zabawę na długi czas.

Gadżetów do rysowania z nadrukiem używają także dorośli

Dorosłość kojarzy nam się z nudnymi przyborami biurowymi, jak na przykład długopis z grawerem albo ołówek. Wielu osobom wydaje się, że są to jedyne przybory, z jakich wypada korzystać osobom w pewnym wieku, bo z kredek już dawno wyrośli.
Jednak już od pewnego czasu panuje moda na kolorowanki dla dorosłych. Są one trochę bardziej zaawansowane niż te dla dzieci. Mają więcej detali i mniejszych kształtów do pokolorowania oraz nie nawiązują do motywów bajkowych. Kolorowanki dla dorosłych powstały po to, aby każdy mógł się zrelaksować po stresującym dniu w pracy przy planowaniu rysunku, doborze odpowiednich kolorów i samej czynności kolorowania. Dlatego gadżety do rysowania nie są już tylko domeną dzieci. Może z nich korzystać tak naprawdę każdy, w kim drzemie ukryta dusza artysty. Rozładowywanie stresu za pomocą kreatywnych sposobów jest zdrowe i polecane przez psychologów, dlatego akcesoria i przybory do rysowania z logo mogą być świetnym gadżetem reklamowym wykorzystanym do promocji firmy, jej produktów i usług.

Reklama na gadżetach do rysowania

Szkolne przybory i artykuły piśmiennicze oraz malarskie wciąż są bardzo popularnymi nośnikami reklamy. Wszystko dzięki temu, że są często używane zarówno przez dzieci, jak i przez dorosłe osoby. Gadżety reklamowe z logo doskonale służą reklamie i promocji każdej firmy, a umieszczanie nadruku w postaci hasła reklamowego, sloganu albo danych kontaktowych firmy na przykład na zestawie ekologicznych kredek na pewno dobrze wpłynie na wizerunek każdej firmy. W reklamowe gadżety do rysowania z logo mogą także zaopatrzyć się sklepy i restauracje, które organizują kąciki dla dzieci. Oprócz różnych zabawek warto w takich miejscach umieścić papier i kredki, tak aby maluchy mogły spędzić wesoło czas na rysowaniu i malowaniu.
Każdy z oferowanych przez nas gadżetów do rysowania z logo lub nadrukiem możemy odpowiednio oznakować i nanieść na nie napisy lub grafiki za pomocą różnych metod, w zależności od materiału, z którego gadżety reklamowe są wykonane oraz budżetu, jakim dysponujesz.

Gadżety do rysowania nie tylko na papierze

Każdy rodzic doskonale wie, że mały artysta nie ogranicza się jedynie do rysowania i malowania na papierze albo na specjalnie do tego celu przeznaczonych zeszytach czy kolorowankach. Zdarza się, że rysunki pojawiają się także na ścianach albo meblach. Wszystko to przez bardzo bogatą wyobraźnię małych pociech, dla których każda powierzchnia nadaje się do ozdobienia. Dzięki specjalnym przedmiotom nadającym się do kolorowania każde dziecko może wykorzystać swoje pokłady kreatywności do rysowania na nietypowych powierzchniach.
W naszej ofercie możesz znaleźć wiele różnych rzeczy specjalnie przygotowanych do pokolorowania i pokrycia je warstwą farb czy kolorowych kredek. Są to na przykład fartuchy do pomalowania, torba na zakupy do pomalowania, skarpeta świąteczna z reniferem do pokolorowania, worek ze sznurkiem do pokolorowania, latawiec do pokolorowania, piórnik do pokolorowania, ozdoby świąteczne do pokolorowania czy nawet kubek do pokolorowania. Do każdego z tych przedmiotów dołączony jest odpowiedni zestaw kredek, dzięki czemu każde dziecko czy dorosły będą mogli stworzyć wyjątkowy gadżet, który na pewno będzie i jedyny w swoim rodzaju i z pewnością niepowtarzalny.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa