Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Teczki firmowe na dokumenty
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Teczki reklamowe na dokumenty z logo | Tanie teczki reklamowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–72 z 168 wyników

Etui RFID

Etui na dokumenty firmowe
28,18 zł
Kod producenta:
MO9611-16
Kolory:
       
           

Teczki i etui na dokumenty to dobry sposób na organizację

Teczki z przegródkami to bardzo dobry sposób na to, aby zaprowadzić porządek w biurowych dokumentach, fakturach, rachunkach czy umowach. Teczki na dokumenty A4 pozwolą na bardzo dobrą organizację wszystkich ważnych i mniej ważnych papierów. Każdy, kto kiedykolwiek spotkał się z potrzebą zarchiwizowania dokumentów albo prowadzi domową księgowość wie, jak bardzo ważne jest odpowiednie posegregowanie wszystkich umów czy faktur. Trzymanie wszystkiego razem prowadzi do ogromnej dezorganizacji, a odnalezienie się w tak poukładanych papierach może zająć kilka dobrych godzin, a nawet dni. Teczki na dokumenty z nadrukiem rozwiązują ten problem w bardzo praktyczny i wygodny sposób. Dzięki wygodnym przegródkom można odpowiednio posegregować dokumenty, tak aby od razy było wiadomo, do której przegródki zaglądnąć, żeby znaleźć odpowiednią kartkę. Można też zaopatrzyć się w kilka teczek z przegródkami i w każdej z nich trzymać inną kategorię papierów. Każdą z takich teczek firmowych można odpowiednio oznakować wybranym nadrukiem, dzięki czemu już bez otwierania teczki będzie wiadomo, co się w niej znajduje.

Teczki i etui na dokumenty utrzymają wszystko w porządku

Etui na dokumenty to bardzo przydatny gadżet reklamowy, na którym można umieścić logo, hasło reklamowe albo inny nadruk. Jest bardzo wiele dokumentów i plastikowych kart, które przydają się na co dzień. Przede wszystkim są to dowód osobisty, prawo jazdy oraz karty kredytowe i debetowe. Oprócz tego nosimy ze sobą karty lojalnościowe do wielu sklepów i punktów usług, karnety na siłownie, karty do biblioteki, identyfikatory albo przepustki. W ostatnich czasach takich kart zrobiło się naprawdę dużo i zaczęły albo nie mieścić się w portfelu, albo znacznie wpływać na jego grubość. Etui na dokumenty z nadrukiem sprawdzi się idealnie dla wszystkich tych, którzy lubią mieć wszystkie karty i dokumenty w jednym miejscu. Każde etui można odpowiednio spersonalizować za pomocą naniesienia na nie nadruku. Pracownicy firm w praktycznym etui na dokumenty z logo mogą trzymać wszystkie potrzebne im w pracy dokumenty, takie jak przepustki, plastikowe klucze do biura, klucze do windy albo vouchery na lunch. To dobry sposób na umieszczenie reklamy firmy w dyskretnym miejscu, które jednak będzie używane codziennie przez wielu ludzi.

Nasza oferta teczek i etui na dokumenty to także wizytowniki i podkładki

Etui na dokumenty to nie tylko pokrowce na plastikowe i papierowe karty, ale także praktyczne wizytowniki. Te eleganckie, nadające się do znakowania etui na wizytówki powinny być na wyposażeniu każdego właściciela firmy oraz handlowców i przedstawicieli. Wizytowniki z logo sprawdzą się podczas targów i spotkań branżowych, gdzie rozdaje się bardzo dużo wizytówek. Firmowe wizytowniki sprawiają, że posiadająca je osoba wygląda bardzo profesjonalnie, co wzbudza zaufanie i wpływa na wizerunek całej firmy.
Poręczne podkładki na dokumenty przydadzą się podczas prowadzenia konferencji, spotkań i eventów. Każda z tych sytuacji wymaga odpowiedniego przygotowania albo ma już gotowy scenariusz, z którego korzysta prowadzący i posługuje się nim podczas całego wydarzenia. Dzięki podkładkom z logo firmy albo nazwą eventu nie ma już konieczności trzymania luźnych kartek w ręce, a wygodny klips u góry podkładki pozwala na dobrą organizację kartek i minimalizuje ryzyko pogubienia się w scenariuszu. Osoba prowadząca prezentuje się przez to bardzo elegancko i kompetentnie.

Bogata oferta teczek i etui na dokumenty na reklamowegadzety.pl

Oferujemy szeroki wybór teczek i etui na dokumenty. Znajdziesz u nas między innymi eleganckie, skórzane teczki konferencyjne, które będą ozdobą każdego biura, a także sprawdzą się idealnie podczas wszelkiego rodzaju konferencji branżowych, spotkań biznesowych i innego tego typu eventów. Do teczek konferencyjnych i teczek na dokumenty można łatwo schować na przykład notes z nadrukiem, aby móc wygodnie robić notatki ze spotkań. Dla miłośników ekologii mamy w ofercie teczki ekologiczne, których okładki wykonane są z nadającej się do recyklingu tektury, albo z przyjaznego środowisku i eleganckiego lnu. Teczki reklamowe wyposażone są w zamki błyskawiczne, elastyczne tasiemki albo wygodne zapięcia, dzięki czemu dokumenty oraz cała zawartość teczki będzie bezpieczna i na pewno z niej nie wypadnie.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa