Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Druk offsetowy i cyfrowy
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Katalogi produktowe z logo | Tanie katalogi reklamowe

  • Pokazuje 1–0 z 0 wyników

Wiele firm szuka ciekawych rozwiązań, które przyciągną jak najwięcej klientów i wpłyną na wyniki sprzedaży. Warto prezentować oferty potencjalnym klientom w odpowiedni sposób. Do tego celu przydadzą się z pewnością katalogi firmowe, które będą stanowić doskonały sposób na wyróżnienie się spośród konkurencji i dotarcie do wielu ludzi! Nie tylko zaprezentują zestaw produktów i usług i zachęcą do kupna, ale także profesjonalne katalogi szyte i reklamowe katalogi klejone będą stanowić piękną wizytówkę, która będzie godnie reprezentować firmę w wielu sytuacjach.

Katalogi ofertowe są doskonałym uzupełnieniem strategii marketingowej oraz identyfikacji wizualnej firmy. Pomimo tego, że są tradycyjną formą reklamy papierowej, to podobnie jak plakaty i ulotki reklamowe sprawdzają się doskonale nawet w cyfrowym świecie marketingu internetowego.

Profesjonalne katalogi reklamowe są kluczem do sukcesu firmy

Każdy katalog firmowy z nadrukiem nie tylko powinien dobrze przedstawić ofertę, ale sam w sobie także musi wyglądać atrakcyjnie i być porządnie przygotowany. Niedbale przygotowane katalogi reklamowe, które są mało czytelne i rozpadają się w rękach, nie świadczą dobrze o profesjonalizmie firmy albo przedsiębiorcy i ani trochę nie zachęcają do skorzystania z usług. Jeżeli katalog z ofertą jest niskiej jakości, to klient może pomyśleć, że tak samo jest w przypadku oferowanych produktów.

W naszej drukarni online oferujemy druk katalogów reklamowych wysokiej jakości. Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości oraz drukujemy na odpowiednio dobranym papierze. W przypadku reklamowych katalogów szytych i firmowych katalogów klejonych stosujemy metody druku offsetowego i cyfrowego, które dobieramy w zależności od zamówionego nakładu oraz potrzeb i budżetu naszych klientów. Oferujemy tanie katalogi reklamowe, nie znaczy to jednak, że są one kiepskiej jakości. Uważamy, że profesjonalne usługi oraz doskonale przygotowane katalogi ofertowe wcale nie muszą być drogie, aby prezentować się dobrze i spełniać swoje zadanie. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z naszej pracy.

Do prezentowania obszernych ofert proponujemy zwłaszcza druk katalogów klejonych. Są one bardzo wytrzymałe i nie rozpadają się nawet w przypadku bardzo dużej liczby kartek. Natomiast ofertę skróconą najlepiej będzie przedstawić za pomocą katalogów szytych z nadrukiem.

Kiedy przydadzą się reklamowe katalogi szyte i klejone?

Tak naprawdę zawsze. Najbardziej kojarzą się z targami branżowymi oraz spotkaniami biznesowymi, jednak w każdym biurze sprzedającym produkty lub świadczącym usługi powinien znaleźć się przynajmniej jeden katalog reklamowy, który może być wykorzystany podczas spotkań z klientami aby przedstawić im pełną ofertę w prosty i przyciągający uwagę sposób. Dzięki drukowanym katalogom z ofertą klient może od razu na miejscu sprawdzić, co firma może mu zaproponować, a jeżeli nie jest jeszcze zdecydowany, może zabrać katalog do domu i na spokojnie podjąć decyzję posiadając wszelkie niezbędne informacje.

Katalogi firmowe powinny znaleźć się także na wyposażeniu przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia spotykają się z dziesiątkami klientów. Bez odpowiedniego katalogu firmowego trudno byłoby im zaprezentować ofertę w jak najlepszy sposób. Posiadając przy sobie katalog produktowy mogą pokazać klientowi, co firma ma do zaoferowania i dzięki temu zdobyć ich zaufanie i zbudować bardzo dobre relacje.

Cena katalogów reklamowych w naszej drukarni

Cennik zarówno katalogów szytych jak i katalogów klejonych w naszej drukarni uzależniony jest od wielu czynników. Na koszty zamówienia wpływ mają między innymi rodzaj katalogu firmowego, jego rozmiar, ilość stron, rodzaj zastosowanej metody wydruku oraz ilość przygotowanych przez nas sztuk. Jednak we wszystkich przypadkach cena netto za sztukę zależy od nakładu – im jest on wyższy, tym cena jednego zamówionego u nas katalogu jest niższa.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści przygotują atrakcyjną ofertę, odpowiedzą na pytania i doradzą w kwestii projektu.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa