Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety promocyjne z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Tanie worki reklamowe i plecaki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–4 z 4 wyników

Plecak z logo lub nadrukiem są praktycznym nośnikiem reklamy

Reklamowe plecaki to bardzo popularny i praktyczny gadżet reklamowy, który na pewno zostanie doceniony przez obdarowane nim osoby. Plecaki pozwalają na łatwe zorganizowanie i przeniesienie potrzebnych nam na co dzień przedmiotów do szkoły oraz pracy. To też dobry gadżet oferowany nowym pracownikom firmy. Taka praktyka bardzo popularna jest w większych firmach, gdzie każda z nowo zatrudnionych osób dostaje zestaw powitalny w postaci kilku gadżetów reklamowych z logo firmy albo sloganem reklamowym. Taki zestaw zapakowany właśnie w reklamowy plecak z logo zawiera zazwyczaj notesy i przybory do pisania, reklamowe parasolki z logo, smycze czy kubki. Reklamowe plecaki przydadzą się również na wszelkiego rodzaju targach, konferencjach i spotkaniach biznesowych. Wybierając plecaki z logo lub nadrukiem jako miejsce na Twoją reklamę, dajesz obdarowanym nim ludziom praktyczność i wygodę w jednym, co jest bardzo doceniane w dzisiejszych czasach i zabieganym świecie.

Twoja reklama na plecaku z logo lub nadrukiem na łonie przyrody i w przestrzeni miejskiej

Plecaki są bardzo wygodnym sposobem na zabranie ze sobą wszystkich potrzebnych rzeczy w ciągu dnia. Dlatego reklamowe plecaki z nadrukiem są idealnym miejscem na umieszczenie Twojej reklamy. Plecaki z logo lub nadrukiem są chętnie wykorzystywane nie tylko przez dzieci i młodzież szkolną, ale też wszystkie osoby, które cenią sobie swobodę i wygodę ruchów. Dzięki noszeniu plecaka reklamowego na plecach mamy wolne ręce i możemy łatwo wykonywać inne czynności. Praktyczność plecaków czyni z nich idealne gadżety reklamowe, które możesz rozdawać swoim klientom i partnerom biznesowym.

U nas znajdziesz plecak idealny reklamowy z logo lub nadrukiem dla siebie

W naszej niezwykle bogatej ofercie plecaków na pewno znajdziesz model plecaka reklamowego, który będzie pasował do Twoich potrzeb i do profilu organizowanej przez ciebie kampanii reklamowej. Posiadamy sportowe plecaki reklamowe z nadrukiem, które wyposażone są w wiele praktycznych kieszeni. Pozwoli to na dobre zorganizowanie wszystkich przedmiotów Twoich klientów potrzebnych im do uprawiania różnych sportów i wszelkiej aktywności fizycznej. W ofercie posiadamy również klasyczne i eleganckie reklamowe plecaki miejskie, które przydadzą się zabieganym ludziom w wypełnianiu ich codziennych obowiązków. Takie plecaki z logo i nadrukiem będą doskonałą i wygodną alternatywą dla reklamowych toreb na ramię. Do takiego plecaka można zmieścić podstawowe drobiazgi, jak portfel, telefon oraz klucze, ale też wszelkiego rodzaju notatniki i notesy, gadżety elektroniczne, przybory do pisania, książki, teczki na dokumenty, a nawet laptopa. Dlatego reklamowe plecaki z logo lub nadrukiem będą świetnym rozwiązaniem do pracy czy szkoły. Młodzieży szkolnej i sportowcom na pewno spodobają się modne ostatnio reklamowe worki na sznurkach, które są bardzo praktyczne oraz występują w wielu kolorach.

Wzmocnij siłę Twojej reklamy i postaw na nietypowe plecaki reklamowe

Nie ma co ukrywać, że najwięcej uwagi przyciągają nietypowe oraz niestandardowe przedmioty, nawet te codziennego użytku. Nieprzeciętne kolory albo kształty przyciągają wzrok i wzbudzają ciekawość. Dzięki temu takie przedmioty idealnie nadają się na gadżety reklamowe. Będą zauważalne nie tylko dzięki Twojemu logo lub nadrukowi, ale też dzięki ich wyjątkowości. Możesz bardzo łatwo wykorzystać to na Twoją korzyść i zdecydować się na reklamę na nietypowym plecaku z logo lub nadrukiem. U nas znajdziesz na przykład papierowy plecak CHARTI , który wygląda, jakby zrobiony był z grubego, pomiętego papieru. To na pewno nieprzeciętny plecak, który nie dość, że jest wyjątkowy i pomaga na wyróżnienie go z tłumu, wpisuje się jeszcze w najnowszy, ekologiczny trend korzystania z materiałów przyjaznych środowisku, jak na przykład oferowane przez nas ekologiczne długopisy. Możesz z powodzeniem wybrać też reklamę wśród najmłodszych i zdecydować się na umieszczenie Twojego logo, sloganu lub nadruku na bardzo ciekawym plecaku do kolorowania. Taki plecak wyposażony jest w zestaw kolorowych flamastrów, które dzieci mogą wykorzystać do pokolorowania nadruku na plecaku.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa