Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Ubrania robocze z nadrukiem
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Odzież robocza z logo | Bluzy i koszulki robocze z logo

  • Pokazuje 1–59 z 59 wyników

Cape bluza męska

Koszulki z logo dla firm
125,00 zł 99,98 zł
rabat 21%
Kod producenta:
AD4130713
Kolory:
       
               
promocja

Kamizelka

Kamizelki odblaskowe z logo
22,27 zł
Kod producenta:
V7767-07XL
Kolory:
       
           

Basic koszulka męska

Koszulki z logo dla firm
39,95 zł 19,95 zł
rabat 51%
Kod producenta:
AD1290712
Kolory:
       
                                                                             
promocja

Pique Polo koszulka polo męska

Koszulki z logo dla firm
44,90 zł 39,90 zł
rabat 12%
Kod producenta:
AD2039213
Kolory:
       
                                                       
promocja

Plecak

Plecaki robocze
31,41 zł
Kod producenta:
V8476-03
Kolory:
       
                   

Plecak

Plecaki z nadrukiem
43,89 zł
Kod producenta:
V0512-19
Kolory:
       
         

Odzież firmowa a dokładniej ubrania robocze z nadrukiem to produkt, którey musisz mieć. 

Istnieje wiele zawodów, do których wykonywania użyteczna będzie różnego rodzaju odzież robocza. Noszą ja pracownicy fabryk i zakładów, hydraulicy, serwisanci, specjaliści od wszelkich napraw, elektrycy i tym podobni. Reklamowa odzież robocza sprawia, że pracownicy wyglądają na profesjonalną oraz wykwalifikowaną kadrę, która wzbudza zaufanie. Pracownik, który ma na sobie odzież roboczą z logo w postaci roboczej kamizelki, roboczej kurtki, roboczych spodni albo roboczych spodenek jest od razu zauważalny, dzięki czemu wiadomo, do kogo zwrócić się po pomoc albo poprosić o profesjonalne usługi lub wiedzę. Odzież BHP chroni pracownika podczas wykonywania obowiązków.

Na co zwracać uwagę w przypadku reklamowej odzieży roboczej z logo?

Odzież robocza znakowana logo lub nadrukiem powinna spełniać kilka funkcji. Przede wszystkim powinna być wygodna i nie krępować ruchów. Specjalista albo pracownik zakładu, który nie może dobrze wykonywać swoich obowiązków, bo coś go uwiera albo ciągnie w stroju, który właśnie ma na sobie może być w efekcie mniej wydajny i rozproszony, przez co jego skuteczność i ilość pracy wykonanej w ciągu dnia może znacznie spaść.
Reklamowa odzież robocza powinna być też wykonana z odpowiednich materiałów, które są wytrzymałe, odporne na przetarcia i wszelkiego rodzaju uszkodzenia, a do tego łatwe w czyszczeniu. Dobrze, jeżeli elementy roboczej odzieży BHP najbardziej narażone na ewentualne uszkodzenia lub przetarcia, jak łokcie oraz kolana są dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu odzież przetrwa przez bardzo długi czas i będzie służyć pracownikom.
Praktyczna i odpowiednia reklamowa odzież robocza BHP wyposażona jest też w elementy odblaskowe, które pozwalają pracownikom być widocznymi już z daleka. Przyda się to zwłaszcza w fabrykach i zakładach, gdzie panuje wzmożony ruch wózków widłowych i innych funkcjonalnych pojazdów i o wypadek w pracy jest stosunkowo łatwo. W odblaski powinna być też wyposażona odzież robocza pracowników porządkowych pracujących przy utrzymaniu dróg i poboczy oraz wszystkich pracowników, którzy wykonują swoją pracę na zewnątrz po zapadnięciu zmroku. Bezpieczeństwa nigdy za wiele, dlatego warto wyposażyć swoich pracowników w dodatkowe elementy odblaskowe, które znajdziesz w naszym sklepie.
Ważne też, aby odzież robocza nie pochłaniała wody. Zdarzają się sytuacje, gdy pracownik zostanie ochlapany wodą. Dzieje się tak na przykład w przypadku hydraulików albo monterów instalacji sanitarnych. Taki pracownik powinien móc wykonywać swoją pracę w komfortowych warunkach, a mokra odzież robocza, którą ma na sobie, na pewno mu w tym przeszkodzi. Dodatkowo mokra odzież robocza BHP, której nie ma jak rozwiesić do wyschnięcia, może być siedliskiem bakterii i doprowadzić nawet do choroby pracownika. Do takiej sytuacji nie można dopuścić. Odpowiedniej jakości odzież robocza BHP z logo lub nadrukiem na pewno na to nie pozwoli.
Gdzie znajdziesz taką znakowaną odzież, na której możesz umieścić swoje logo lub inny nadruk, który jest Ci potrzebny? Oczywiście w naszym sklepie!

Wybierz odzież roboczą BHP na reklamowegadzety.pl

Znakowana odzież robocza z logo oraz nadrukiem jest wygodna i nie krępuje ruchów pracowników. Wyposażona jest w wiele praktycznych kieszeni na zamek oraz zatrzaski, dzięki czemu pracownicy mogą mieć wszystkie potrzebne im przedmioty oraz drobiazgi, co pozwoli im na jeszcze lepsze wykonywanie swojej pracy. Zawieszki oraz wieszaki, w które wyposażona jest odzież robocza, pozwalają na przypięcie do nich identyfikatorów albo przepustek oraz innych różnych rzeczy, które akurat są potrzebne pracownikowi. Mogą to być na przykład funkcjonalne oraz praktyczne breloki ze zwijaną miarką. Oferowaną przez nas znakowaną odzież BHP można prać w wysokich temperaturach. Pozwoli to na usunięcie wszelkich zabrudzeń i bakterii, dzięki czemu wybrana przez Ciebie odzież robocza spełni wszystkie wymagania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa