Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Gadżety reklamowe na plażę
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Parasole plażowe z logo | Tanie parasole plażowe z nadrukiem

  • Pokazuje 1–2 z 2 wyników

Parasole plażowe z logo to idealna reklama Twojej firmy 

Praktyczne gadżety reklamowe to zawsze dobry wybór. Jest tak z pewnością w przypadku parasoli na plażę z nadrukiem. Sprawdzą się w wielu sytuacjach, a obdarowane nimi osoby na pewno chętnie po nie sięgną w słoneczne dni. Powierzchnia dostępna na nadruk na parasolach plażowych z logo jest bardzo duża, dlatego umieszczone na nim logo będzie bardzo dobrze widoczne i to już z daleka. Dzięki temu komunikat reklamowy zawarty na podróżnych parasolach plażowych dotrze do naprawdę szerokiego grona odbiorców, a promocja będzie bardzo skuteczna.

Parasole plażowe z nadrukiem z naszej oferty można złożyć i zapakować do specjalnego etui z uchwytem. Dzięki temu łatwo i wygodnie można zabrać je ze sobą na urlop. Zmieszczą się do bagażnika samochodu, plecaka turystycznego a nawet do walizki. Umieszczona na nich reklama znajdzie się wszędzie tam, gdzie zabierze je obdarowana nimi osoba.

Parasole plażowe reklamowe przydadzą się podczas organizacji imprez plenerowych

Imprezy firmowe organizowane na świeżym powietrzu mogą być świetnym sposobem na promocję firmy. Można zaprosić na nią klientów i partnerów biznesowych i dać im w ten sposób okazję na doskonałe spędzenie weekendu albo popołudnia. To świetny sposób na zaskarbienie sobie zaufania oraz przywiązania klientów. Warto zadbać o to, aby ostre słońce nie przeszkadzało im w zabawie i rozstawić w miejscu imprezy kilka parasoli plażowych z logo firmy. Takie akcje marketingowe bardzo pozytywnie wpływają na wizerunek i dają wiele korzyści.

Ochroń klientów przed słońcem dzięki parasolom plażowym z nadrukiem

Parasole przeciwsłoneczne sprawdzą się zwłaszcza podczas urlopów na plaży. Kiedy gorące słońce daje się we znaki każdy dałby naprawdę wiele, aby móc schronić się w cieniu i orzeźwić się zimną wodą pitą ze specjalnego bidonu z wkładem chłodzącym, który jest doskonałym gadżetem na lato. Najlepiej aby jednocześnie nie ruszać się z miejsca, wciąż odpoczywać na plaży i cieszyć się otoczeniem piasku i wody. Duże parasole plażowe z logo doskonale na to pozwalają. Dają cień oraz ochłodę, co pozwala na wypoczywanie w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Niezwykle przydatne i popularne są ochronne parasole plażowe z filtrem UV. Od wewnątrz pokryte są specjalną powłoką, która blokuje przenikanie szkodliwych promieni słonecznych. Takie parasole przeciwsłoneczne nie tylko chronią przed upałem, ale także osłaniają skórę przed szkodliwymi skutkami długotrwałego przebywania na słońcu. Wiele parasoli posiada rączki z możliwością regulacji, można je zatem dopasować do wzrostu danej osoby albo do zajmowanej przez nią pozycji.

Reklamowe parasole plażowe sprawdzą się także w ogrodzie

Firmowe parasole przeciwsłoneczne są spotykane nie tylko na plażach. Doskonale spełnią swoje zadanie także w przydomowym ogródku albo na działce. Dzięki nim można wygodnie rozłożyć się na kocu, hamaku albo leżaku z nadrukiem i uciąć sobie małą drzemkę, poczytać książkę albo napić się szklanki chłodnej lemoniady. Parasole ogrodowe z nadrukiem osłonią także przed słońcem podczas wykonywania prac w ogródku, takich jak na przykład sadzenie kwiatów albo pielenie rabatki.

Podczas pogodnych, słonecznych dni każdy z nas chętnie spędza sporo czasu na świeżym powietrzu. Zachęcają nas do tego piękne zapachy kwitnących roślin oraz wesołe ćwierkanie ptaków. Nie każdy jednak ma możliwość spędzania upałów w cieniu drzew czy krzewów. Parasol ogrodowy z logo będzie idealnym rozwiązaniem tego problemu. Pozwoli na spędzenie gorących dni w komfortowych warunkach i na pewno często będzie w użyciu, a znajdująca się na nich reklama będzie doskonale widoczna.

Reklamowe parasole plażowe do kawiarnianych i restauracyjnych ogródków

Branżą, której na pewno przydadzą się parasole plażowe z logo jest szeroko pojęta gastronomia. Ogródki w kawiarniach i restauracjach przyciągają mnóstwo klientów, którzy w ciepłe dni preferują wypić kawę albo zjeść posiłek na świeżym powietrzu, bo smakują wtedy znacznie lepiej. Kolorowy parasol ogrodowy z logo lokalu przyciąga wzrok z daleka i daje ludziom znać, że mogą pod nim miło spędzić czas delektując się przy tym serwowanymi potrawami albo lodami.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa