Telefon +48 574 987 112 E-mail biuro@mediadesign.pl Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Przybory szkolne reklamowe
Cena
Metody znakowania produktów
Kolor
Rozwiń
Filtruj

Linijki z logo firmy | Tanie linijki reklamowe | Zakładki z nadrukiem

  • Pokazuje 1–23 z 23 wyników

Linijka

Linijki z logo i zakładki reklamowe
0,94 zł
Kod producenta:
V7666-04
Kolory:
       
       

Linijki reklamowe mogą być świetnym sposobem na reklamę

Jeżeli szukasz gadżetu reklamowego, który z pewnością przyda się w każdym domu, postaw na linijki z logo firmy! Jest wiele sytuacji, w których linijka z nadrukiem może przydać się w przestrzeni domowej. Można ją wykorzystać na przykład do mierzenia wymiarów garnków czy blach do pieczenia, rozmiarów półek w pokoju czy w salonie, rysowania prostych linii podczas pracy nad projektami plastycznymi. W sytuacjach kryzysowych linijki zastąpią nawet nożyczki. Dzięki nim szybko i łatwo możemy prosto „uciąć” kartkę papieru albo odpowiednią ilość papieru do pieczenia.

Linijki z logo firmy możesz rozdawać także placówkom oświatowym, bibliotekom, sklepom z artykułami plastycznymi – do wszystkich tych miejsc gadżet reklamowy w postaci linijki będzie bardzo dobrze pasował, a do tego na pewno będzie często i chętnie używany.

Możesz tworzyć również zestawy gadżetów reklamowych złożone z linijki oraz reklamowego ołówka i długopisu z grawerem – takie zestawy, pomimo tego, że są dość proste, są za to bardzo praktyczne i zawsze mile widziane. Dobrym zestawem artykułów promocyjnych dla szkół będzie natomiast linijka dawana z odblaskową opaską samozaciskową z logo, która zapewni dzieciom bezpieczeństwo po zmroku.

Warto zdecydować się już na gotowe rozwiązania i wybrać linijkę w zestawie z dwoma ołówkami, temperówką oraz gumką do mazania. Linijka wyposażona jest w praktyczne uchwyty na pozostałe akcesoria, nie ma więc obaw, że elementy tego gadżetu reklamowego się pogubią.

Praktyczne linijki reklamowe z logo do pracy i szkoły

Trudno wyobrazić sobie piórnik ucznia, w którym nie ma szkolnej linijki. To jedne z najbardziej przydatnych przyborów szkolnych, z których korzystają dzieci w różnym wieku. Drewniane linijki przydają się do rysowania figur geometrycznych albo odmierzania odległości na lekcjach matematyki. Również zajęcia z techniki wymagają od uczniów posiadania linijki, która pomoże im w tworzeniu rysunków technicznych i rysowaniu prostych linii na projektach. Warto postawić na elastyczne linijki, które są wytrzymałe i nie złamią się w piórniku.

Jest także kilka zawodów, w których długa linijka jest bardzo potrzebna. Korzystają z nich na przykład architekci, krawcowe czy budowniczowie. Linijka jest dla nich jednym z podstawowych narzędzi pracy, który pozwala na wysoką dokładność projektów, a w efekcie wysoką jakość pracy.

W naszej ofercie znajdziesz wielofunkcyjne linijki reklamowe

Linijka z logo wydaje się być prostym gadżetem. Jednak w naszym sklepie znalazły się także wyjątkowe linijki reklamowe, które spełniają więcej funkcji i nie są po prostu narzędziami do mierzenia. Zawsze poszukujemy kreatywnych i unikalnych rozwiązań, które możemy zaproponować naszym klientom, ponieważ wiemy, że to właśnie one sprawdzają się najlepiej. Wielofunkcyjne linijki na pewno doskonale spełnią swoje zadanie.

Posiadamy na przykład linijkę z kalkulatorem, która jest niezastąpiona na lekcjach matematyki i pozwoli nie tylko na rysowanie figur geometrycznych, ale także na szybkie obliczenie ich pól. Podobnie sprawdzi się linijka z kątomierzem, dzięki której praca na lekcjach i odrabianie zadań domowych będą znacznie wygodniejsze. Natomiast linijka z lupą pozwoli na odczytanie nawet najdrobniejszego druku i oznakowania figur w podręcznikach.

W domu przyda się natomiast linijka z karteczkami samoprzylepnymi, na których można zapisywać ważne notatki, listy zakupów czy wykorzystać ich jako fiszki do nauki obcego języka albo zaznaczać za ich pomocą ważne fragmenty w książkach.

W tej kategorii znajdziesz także pomocne zakładki reklamowe

Zakładki do książek są bardzo przydatne. Dzięki nim można zaznaczać rozdziały w podręcznikach, wskazują także miejsce, w którym skończyliśmy czytać relaksującą książkę albo album. Do tych celów można użyć także paragonów lub dowolnych świstków papieru, jednak zakładki do książek są bardzo estetyczne i podnoszą komfort czytania. Bardzo ciekawie prezentują się reklamowe zakładki dla dzieci. Są one bardzo kolorowe i cieszą wzrok maluchów, a do tego ozdobione są wesołymi kształtami, jak na przykład biedronką, słoneczkiem, żyrafą czy motylkiem. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są magnetyczne zakładki do książek, dzięki którym zakładka na pewno nie wypadnie i będziemy mogli w każdej chwili wrócić do czytanego fragmentu książki.
Dlatego też zakładki z nadrukiem są kolejnym gadżetem reklamowym, który na pewno się sprawdzi.


Copyright © 2019 mediadesign - Agencja reklamowa